Ceny w Crystal Lake, IL

Ostatnia aktualizacja: 16 kwietnia 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Crystal Lake, IL? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Crystal Lake, IL.

Crystal Lake, IL zmiany cen hikersbay.com
Crystal Lake, IL Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Crystal Lake, IL - jakie są ceny w supermarketach? Crystal Lake, IL - czy koszty życia są wyższe niż w Polsce? Crystal Lake, IL - ile trzeba wydać na rozrywkę, a także ile zapłacimy w restauracjach i knajpach?
Poniżej przeczytasz bieżące zestawienie cen i kosztów w Crystal Lake, IL: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 16 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,66 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 26,6 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 37,5 złotego.


Sumując różne wydatki, można stwierdzić, że ogólnie jest drożej w Crystal Lake, IL niż w Polsce. Produkty żywnościowe i inne podstawowe produkty kosztują drożej niż u nas o 51%. W restauracjach będzie drożej o 33%. Natomiast koszty życia są wyższe w Crystal Lake, IL o 6.5%. Gdy chcemy wykorzystać wolny czas na rozrywkę lub sport to musimy nastawić się na wydatki większe o 21%.

Czy hotele są drogie w Crystal Lake, IL? Ile zapłacimy za pokój w Crystal Lake, IL?

Średnia cena noclegu w Crystal Lake, IL wynosi 269 zł (72 USD). Koszt pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w Crystal Lake, IL 270 zł (72 USD). 3-gwiazdkowy hotel to koszt około 274 zł (73 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Crystal Lake, IL? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Crystal Lake, IL? Poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Crystal Lake, IL, takich jak: ryż, banany, wino, pierś z kurczaka lub pomidory (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Crystal Lake, IL? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Crystal Lake, IL? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Crystal Lake, IL? Czy jedzenie na mieście w Crystal Lake, IL jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 66 złotych. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 34 złote. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 197 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 26 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 9,5 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Crystal Lake, IL, m.in: ryż, banany, wino, pierś z kurczaka lub pomidory


A jeśli planujesz wyjazd w dany region świata, to może taniej niż w Crystal Lake, IL będzię w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Crystal Lake, IL - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 483 zł (375 zł - 938 zł)

opłaty

483 zł (375 zł - 938 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena internet 251 zł (206 zł - 334 zł)

internet

251 zł (206 zł - 334 zł)
320% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 171 zł (56 zł - 270 zł)

spodnie jeansy

171 zł (56 zł - 270 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena wynajem małego mieszkania w centrum 5,99 tys. zł (4,5 tys. zł - 7,49 tys. zł)

wynajem małego mieszkania w centrum

5,99 tys. zł (4,5 tys. zł - 7,49 tys. zł)
77% więcej niż w Polsce

cena wynajem dużego mieszkania poza centrum 6,38 tys. zł

wynajem dużego mieszkania poza centrum

6,38 tys. zł
o połowę więcej niż w Polsce

cena chleb 11,8 zł (6,2 zł - 14,4 zł)

chleb

11,8 zł (6,2 zł - 14,4 zł)
150% więcej niż w Polsce

cena ser 37 zł (25 zł - 50 zł)

ser

37 zł (25 zł - 50 zł)
6.1% więcej niż w Polsce

cena ryż 14,9 zł (7,4 zł - 21 zł)

ryż

14,9 zł (7,4 zł - 21 zł)
160% więcej niż w Polsce

cena pomidory 25 zł (25 zł - 25 zł)

pomidory

25 zł (25 zł - 25 zł)
130% więcej niż w Polsce

cena banany 5,6 zł (3,6 zł - 6,6 zł)

banany

5,6 zł (3,6 zł - 6,6 zł)
11% mniej niż w Polsce

cena wino 53 zł (45 zł - 56 zł)

wino

53 zł (45 zł - 56 zł)
110% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 66 zł (45 zł - 83 zł)

tania restauracja

66 zł (45 zł - 83 zł)
88% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 13,1 zł (13,1 zł - 18,8 zł)

lokalne piwo

13,1 zł (13,1 zł - 18,8 zł)
6.2% mniej niż w Polsce

cena kawa 18,8 zł (15 zł - 26 zł)

kawa

18,8 zł (15 zł - 26 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena butelka wody 8,9 zł (7,5 zł - 9,7 zł)

butelka wody

8,9 zł (7,5 zł - 9,7 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 34 zł (30 zł - 38 zł)

mac burger king lub podobny bar

34 zł (30 zł - 38 zł)
13% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 9,5 zł (8,2 zł - 13,2 zł)

cola pepsi sprite mirinda

9,5 zł (8,2 zł - 13,2 zł)
31% więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Crystal Lake, IL

  1. Mleko 1 litr 2,8 zł (0,73 USD)
  2. Chleb pół kilo 11,8 zł (3,1 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 8,9 zł (2,4 USD)
  4. Kilo sera 37 zł (9,8 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 4,3 zł (1,1 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 53 zł (14 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 7,5 zł (2 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) NaN zł (NaN USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 26 zł (6,9 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 39 zł (10,5 USD)
  11. Jabłka (1kg) 21 zł (5,6 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 25 zł (6,6 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 4,6 zł (1,2 USD)
  14. Sałata (1 główka) 9 zł (2,4 USD)
  15. Kilo białego ryżu 14,9 zł (4 USD)
  16. Pomidory (1kg) 25 zł (6,6 USD)
  17. Banany (1kg) 5,6 zł (1,5 USD)
  18. Cebula (1kg) 7,4 zł (2 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 25 zł (6,6 USD)

ceny w restauracjach w Crystal Lake, IL

  1. Posiłek w taniej restauracji 66 zł (17,5 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 197 zł (53 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 34 zł (9 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 13,1 zł (3,5 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 23 zł (6 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 9,5 zł (2,5 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 8,9 zł (2,4 USD)
  8. Kawa cappuccino 18,8 zł (5 USD)

koszty życia w Crystal Lake, IL

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 300 zł (80 USD)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 450 zł (120 USD)
  3. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 98 tys. zł (26,1 tys. USD)
  4. Benzyna (1 litr) 3,3 zł (0,87 USD)
  5. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 134 tys. zł (35,7 tys. USD)
  6. Apartament z jedną sypialnią w centrum miasta 5,99 tys. zł (1,6 tys. USD)
  7. Apartament (1 sypialnia) poza centrum 5,99 tys. zł (1,6 tys. USD)
  8. Apartament z trzema sypialniami w centrum miasta 6,75 tys. zł (1,8 tys. USD)
  9. Apartament (3 sypialnie) poza centrum 6,38 tys. zł (1,7 tys. USD)
  10. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 483 zł (129 USD)
  11. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 2,48 tys. zł (660 USD)
  12. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 251 zł (67 USD)
  13. numb_34 179 zł (48 USD)
  14. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 41,8 tys. zł (11,1 tys. USD)
  15. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.7%
  16. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie NaN zł (NaN USD)
  17. Taxi 1km (taryfa normalna) NaN zł (NaN USD)
  18. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) NaN zł (NaN USD)
  19. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 171 zł (46 USD)
  20. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 81 zł (22 USD)

koszty rozrywki w Crystal Lake, IL

  1. Kino pojedynczy bilet 34 zł (9 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

wynajem małego mieszkania w centrum

5,99 tys. zł (4,5 tys. zł - 7,49 tys. zł)
77% więcej niż w Polsce

ryż

14,9 zł (7,4 zł - 21 zł)
160% więcej niż w Polsce

opłaty

483 zł (375 zł - 938 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

lokalne piwo

13,1 zł (13,1 zł - 18,8 zł)
6,2% mniej niż w Polsce

mac burger king lub podobny bar

34 zł (30 zł - 38 zł)
13% więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach