Ceny w Danbury, CT

Ostatnia aktualizacja: 16 kwietnia 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Danbury, CT? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Danbury, CT.

Danbury, CT zmiany cen hikersbay.com
Danbury, CT Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Danbury, CT - ile zapłacimy w marketach? Danbury, CT - jakie są koszty i czy życie jest droższe niż w Polsce? Danbury, CT - ile zapłacimy za rozrywkę oraz ile wydamy w restauracjach i barach?
Na tej stronie poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen i kosztów w Danbury, CT: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 16 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,66 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 26,6 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 37,5 złotego.


Biorąc pod uwagę różne kategorie kosztów oraz cen, to po zsumowaniu wydatków wychodzi, że trzeba wydać więcej w Danbury, CT niż w Polsce. Żywność i podstawowe produkty są droższe średnio o 68%. W restauracjach czy barach zapłacimy więcej o 58%. Z kolei życie jest droższe w Danbury, CT o 5.3%. Gdy chcemy aktywnie spędzić czas czy się rozerwać to zapłacimy mniej niż w Polsce o 7%.

Czy hotele są drogie w Danbury, CT? Ile zapłacimy za pokój w Danbury, CT?

Uśredniony koszt noclegu w Danbury, CT to 313 zł (84 USD). Cena pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym w Danbury, CT to mniej więcej 271 zł (72 USD). 3-gwiazdkowe hotele oferują zakwaterowanie średnio po 332 zł (88 USD) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Danbury, CT za mniej więcej 386 zł (103 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Danbury, CT? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Danbury, CT? Poniżej przeczytasz o aktualnych cenach jedzenia i produktów spożywczych w Danbury, CT, takich jak: mleko, banany, chleb, sałata lub papierosy (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Danbury, CT? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Danbury, CT? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Danbury, CT? Czy jedzenie na mieście w Danbury, CT jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 64 złote. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 53 złote. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 216 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 53 złote (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 9,4 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Danbury, CT, m.in: mleko, banany, chleb, sałata lub papierosy


A jeśli plany wyjazdu dotyczą po prostu danego regionu świata, to może wyjdzie taniej niż w Danbury, CT w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Danbury, CT - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 565 zł (281 zł - 938 zł)

opłaty

565 zł (281 zł - 938 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena internet 188 zł (188 zł - 444 zł)

internet

188 zł (188 zł - 444 zł)
220% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 155 zł (131 zł - 188 zł)

spodnie jeansy

155 zł (131 zł - 188 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena zarobki średnio 19,5 tys. zł

zarobki średnio

19,5 tys. zł
260% więcej niż w Polsce

cena wynajem małego mieszkania w centrum 5,22 tys. zł (5,18 tys. zł - 5,25 tys. zł)

wynajem małego mieszkania w centrum

5,22 tys. zł (5,18 tys. zł - 5,25 tys. zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena wynajem dużego mieszkania poza centrum 9,38 tys. zł

wynajem dużego mieszkania poza centrum

9,38 tys. zł
110% więcej niż w Polsce

cena chleb 12,1 zł (8,3 zł - 17,7 zł)

chleb

12,1 zł (8,3 zł - 17,7 zł)
160% więcej niż w Polsce

cena ser 62 zł (62 zł - 62 zł)

ser

62 zł (62 zł - 62 zł)
78% więcej niż w Polsce

cena ryż 13,2 zł (5,8 zł - 30 zł)

ryż

13,2 zł (5,8 zł - 30 zł)
130% więcej niż w Polsce

cena pomidory 22 zł (10,7 zł - 33 zł)

pomidory

22 zł (10,7 zł - 33 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena banany 6,9 zł (4,1 zł - 12,5 zł)

banany

6,9 zł (4,1 zł - 12,5 zł)
9.5% więcej niż w Polsce

cena wino 56 zł (41 zł - 94 zł)

wino

56 zł (41 zł - 94 zł)
130% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 64 zł (45 zł - 225 zł)

tania restauracja

64 zł (45 zł - 225 zł)
84% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 26 zł (18,8 zł - 56 zł)

lokalne piwo

26 zł (18,8 zł - 56 zł)
88% więcej niż w Polsce

cena kawa 19,7 zł (15 zł - 30 zł)

kawa

19,7 zł (15 zł - 30 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena butelka wody 7,5 zł (3,8 zł - 11,3 zł)

butelka wody

7,5 zł (3,8 zł - 11,3 zł)
30% więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 53 zł (38 zł - 68 zł)

mac burger king lub podobny bar

53 zł (38 zł - 68 zł)
75% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 9,4 zł (7,5 zł - 18,8 zł)

cola pepsi sprite mirinda

9,4 zł (7,5 zł - 18,8 zł)
29% więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Danbury, CT

  1. Mleko 1 litr 3 zł (0,79 USD)
  2. Chleb pół kilo 12,1 zł (3,2 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 7,5 zł (2 USD)
  4. Kilo sera 62 zł (16,5 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 6,7 zł (1,8 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 56 zł (15 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 6,5 zł (1,7 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 5,8 zł (1,5 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 36 zł (9,5 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 48 zł (12,8 USD)
  11. Jabłka (1kg) 15,9 zł (4,2 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 15,5 zł (4,1 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 5,8 zł (1,6 USD)
  14. Sałata (1 główka) 10,3 zł (2,8 USD)
  15. Kilo białego ryżu 13,2 zł (3,5 USD)
  16. Pomidory (1kg) 22 zł (5,8 USD)
  17. Banany (1kg) 6,9 zł (1,8 USD)
  18. Cebula (1kg) 8,3 zł (2,2 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 33 zł (8,8 USD)

ceny w restauracjach w Danbury, CT

  1. Posiłek w taniej restauracji 64 zł (17,2 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 216 zł (58 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 53 zł (14 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 26 zł (7 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 43 zł (11,5 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 9,4 zł (2,5 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 7,5 zł (2 USD)
  8. Kawa cappuccino 19,7 zł (5,2 USD)

koszty życia w Danbury, CT

  1. Bilet w jedną stronę (lokalny) 8,9 zł (2,4 USD)
  2. Benzyna (1 litr) 3,2 zł (0,86 USD)
  3. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 136 tys. zł (36,3 tys. USD)
  4. Apartament z jedną sypialnią w centrum miasta 5,22 tys. zł (1,39 tys. USD)
  5. Apartament (1 sypialnia) poza centrum 4,88 tys. zł (1,3 tys. USD)
  6. Apartament z trzema sypialniami w centrum miasta 10,1 tys. zł (2,7 tys. USD)
  7. Apartament (3 sypialnie) poza centrum 9,38 tys. zł (2,5 tys. USD)
  8. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 565 zł (150 USD)
  9. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 188 zł (50 USD)
  10. numb_34 167 zł (44 USD)
  11. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 155 zł (41 USD)
  12. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 146 zł (39 USD)
  13. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 261 zł (70 USD)
  14. 1 para męskich skórzanych butów 373 zł (100 USD)
  15. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 75,7 tys. zł (20,2 tys. USD)
  16. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 7,71 tys. zł (2,06 tys. USD)
  17. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka NaN zł (NaN USD)
  18. Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 19,5 tys. zł (5,2 tys. USD)
  19. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.4%
  20. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 11,3 zł (3 USD)
  21. Taxi 1km (taryfa normalna) NaN zł (NaN USD)
  22. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) NaN zł (NaN USD)

koszty rozrywki w Danbury, CT

  1. Klub Fitness, miesięczna opłata za 1 osobę dorosłą 75 zł (20 USD)
  2. Kino pojedynczy bilet 74 zł (19,8 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

cola pepsi sprite mirinda

9,4 zł (7,5 zł - 18,8 zł)
29% więcej niż w Polsce

wynajem dużego mieszkania poza centrum

9,38 tys. zł
110% więcej niż w Polsce

ryż

13,2 zł (5,8 zł - 30 zł)
130% więcej niż w Polsce

wino

56 zł (41 zł - 94 zł)
130% więcej niż w Polsce

chleb

12,1 zł (8,3 zł - 17,7 zł)
160% więcej niż w Polsce

internet

188 zł (188 zł - 444 zł)
220% więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach