Ceny w Danville, CA

Ostatnia aktualizacja: 16 lipca 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Danville, CA? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Danville, CA.

Danville, CA zmiany cen hikersbay.com
Danville, CA Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Jakie są ceny w supermarketach w Danville, CA? Czy koszty życia w Danville, CA są wyższe od tych w Polsce? Danville, CA - ile kosztować będzie nas rozrywka oraz na jakie rachunki nastawić się w pubuch i restauracjach?
Czytaj poniżej o aktualnych kosztach i cenach w Danville, CA: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 19 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,75 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 27,5 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 36,4 złotego.


Ceny w Danville, CA są znacznie wyższe od cen spotykanych w Polsce. Jedzenie i podstawowe produkty są droższe mniej więcej o 63%. Wyjście do restauracji będzie kosztować nas więcej o 70%. A koszt życia jest większy w Danville, CA o 20%. Jeśli chodzi o spędzanie wolnego czasu, rozrywkę i sport to jest drożej o 82%.

Czy hotele są drogie w Danville, CA? Ile zapłacimy za pokój w Danville, CA?

Średni koszt noclegu w Danville, CA to 365 zł (100 USD). Cena za pokój w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w Danville, CA 301 zł (83 USD). W 3-gwiazdkowym hotelu noclegi są średnio po 389 zł (107 USD) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Danville, CA za mniej więcej 403 zł (111 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Danville, CA? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Danville, CA? Na tej stronie znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Danville, CA, takich jak: mięso wołowe, jabłka, jaja, papierosy lub ziemniaki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Danville, CA? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Danville, CA? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Danville, CA? Czy jedzenie na mieście w Danville, CA jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 109 złotych. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 44 złote. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 218 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 58 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 3,6 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Danville, CA, m.in: mięso wołowe, jabłka, jaja, papierosy lub ziemniaki


W przypadku gdy zastanawiasz się nad wyjazdem i niekoniecznie musi to być konkretny kraj to może koszty będą mniejsze niż w Danville, CA w którymś z pobliskich krajów? Sprawdź ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Danville, CA - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 464 zł (464 zł - 1,02 tys. zł)

opłaty

464 zł (464 zł - 1,02 tys. zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena internet 249 zł (182 zł - 801 zł)

internet

249 zł (182 zł - 801 zł)
320% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 212 zł (109 zł - 255 zł)

spodnie jeansy

212 zł (109 zł - 255 zł)
37% mniej niż w Polsce

cena wynajem małego mieszkania w centrum 11,5 tys. zł (10,2 tys. zł - 12,7 tys. zł)

wynajem małego mieszkania w centrum

11,5 tys. zł (10,2 tys. zł - 12,7 tys. zł)
240% więcej niż w Polsce

cena chleb 14 zł (6,5 zł - 26 zł)

chleb

14 zł (6,5 zł - 26 zł)
200% więcej niż w Polsce

cena ser 71 zł (15,2 zł - 160 zł)

ser

71 zł (15,2 zł - 160 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena ryż 9,7 zł (8 zł - 28 zł)

ryż

9,7 zł (8 zł - 28 zł)
71% więcej niż w Polsce

cena pomidory 13,3 zł (8 zł - 24 zł)

pomidory

13,3 zł (8 zł - 24 zł)
26% więcej niż w Polsce

cena banany 8,3 zł (2 zł - 24 zł)

banany

8,3 zł (2 zł - 24 zł)
32% więcej niż w Polsce

cena wino 44 zł (22 zł - 80 zł)

wino

44 zł (22 zł - 80 zł)
75% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 109 zł (91 zł - 164 zł)

tania restauracja

109 zł (91 zł - 164 zł)
210% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 29 zł (25 zł - 73 zł)

lokalne piwo

29 zł (25 zł - 73 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena kawa 22 zł (10,9 zł - 29 zł)

kawa

22 zł (10,9 zł - 29 zł)
71% więcej niż w Polsce

cena butelka wody 10,9 zł (3,6 zł - 18,2 zł)

butelka wody

10,9 zł (3,6 zł - 18,2 zł)
89% więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 44 zł (44 zł - 44 zł)

mac burger king lub podobny bar

44 zł (44 zł - 44 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 3,6 zł (3,6 zł - 18,2 zł)

cola pepsi sprite mirinda

3,6 zł (3,6 zł - 18,2 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

ceny jedzenia w Danville, CA

  1. Mleko 1 litr 4,8 zł (1,3 USD)
  2. Chleb pół kilo 14 zł (3,9 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 24 zł (6,5 USD)
  4. Kilo sera 71 zł (19,5 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 3,6 zł (1 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 44 zł (12 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 6,3 zł (1,7 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 8,5 zł (2,3 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 29 zł (8 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 29 zł (8,1 USD)
  11. Jabłka (1kg) 16 zł (4,4 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 6 zł (1,7 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 8 zł (2,2 USD)
  14. Sałata (1 główka) 7,3 zł (2 USD)
  15. Kilo białego ryżu 9,7 zł (2,7 USD)
  16. Pomidory (1kg) 13,3 zł (3,7 USD)
  17. Banany (1kg) 8,3 zł (2,3 USD)
  18. Cebula (1kg) 8 zł (2,2 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 43 zł (11,8 USD)

ceny w restauracjach w Danville, CA

  1. Posiłek w taniej restauracji 109 zł (30 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 218 zł (60 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 44 zł (12 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 29 zł (8 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 22 zł (6 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 3,6 zł (1 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 10,9 zł (3 USD)
  8. Kawa cappuccino 22 zł (6 USD)

koszty życia w Danville, CA

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 282 zł (78 USD)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 346 zł (95 USD)
  3. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 97 tys. zł (26,7 tys. USD)
  4. Bilet w jedną stronę (lokalny) 18,2 zł (5 USD)
  5. Benzyna (1 litr) 4,4 zł (1,2 USD)
  6. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 109 tys. zł (30 tys. USD)
  7. Apartament z jedną sypialnią w centrum miasta 11,5 tys. zł (3,15 tys. USD)
  8. Apartament z trzema sypialniami w centrum miasta 11,9 tys. zł (3,27 tys. USD)
  9. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 464 zł (128 USD)
  10. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 4,18 tys. zł (1,15 tys. USD)
  11. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 249 zł (68 USD)
  12. numb_34 169 zł (47 USD)
  13. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 87,3 tys. zł (24 tys. USD)
  14. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 5.6%
  15. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 18,2 zł (5 USD)
  16. Taxi 1km (taryfa normalna) 10,9 zł (3 USD)
  17. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 109 zł (30 USD)
  18. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 212 zł (58 USD)
  19. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 146 zł (40 USD)

Danville, CA koszty życia hikersbay.com
Danville, CA Koszty Życia

koszty rozrywki w Danville, CA

  1. Kino pojedynczy bilet 49 zł (13,5 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

mac burger king lub podobny bar

44 zł (44 zł - 44 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

pomidory

13,3 zł (8 zł - 24 zł)
26% więcej niż w Polsce

cola pepsi sprite mirinda

3,6 zł (3,6 zł - 18,2 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

banany

8,3 zł (2 zł - 24 zł)
32% więcej niż w Polsce

chleb

14 zł (6,5 zł - 26 zł)
200% więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach