Ceny w Deer River, MN

Ostatnia aktualizacja: 16 kwietnia 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Deer River, MN? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Deer River, MN.

Deer River, MN zmiany cen hikersbay.com
Deer River, MN Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Jakie są ceny w supermarketach w Deer River, MN? Czy koszty życia w Deer River, MN są wyższe od tych w Polsce? Deer River, MN - ile kosztować będzie nas rozrywka oraz na jakie rachunki nastawić się w pubuch i restauracjach?
Czytaj poniżej o aktualnych kosztach i cenach w Deer River, MN: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 16 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,66 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 26,6 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 37,5 złotego.


Ceny w Deer River, MN są znacznie wyższe od cen spotykanych w Polsce. Jedzenie i podstawowe produkty są droższe mniej więcej o 93%. Wyjście do restauracji będzie kosztować nas więcej o 82%. A koszt życia jest większy w Deer River, MN o 20%. Jeśli chodzi o spędzanie wolnego czasu, rozrywkę i sport to jest drożej o 89%.

Czy hotele są drogie w Deer River, MN? Ile zapłacimy za pokój w Deer River, MN?

Średni koszt noclegu w Deer River, MN to 334 zł (89 USD). W 3-gwiazdkowym hotelu noclegi są średnio po 334 zł (89 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Deer River, MN? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Deer River, MN? Na tej stronie znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Deer River, MN, takich jak: jabłka, mięso wołowe, piwo, woda butelkowana lub wino (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Deer River, MN? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Deer River, MN? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Deer River, MN? Czy jedzenie na mieście w Deer River, MN jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 75 złotych. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 38 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 300 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 53 złote (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 11,3 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Deer River, MN, m.in: jabłka, mięso wołowe, piwo, woda butelkowana lub wino


W przypadku gdy zastanawiasz się nad wyjazdem i niekoniecznie musi to być konkretny kraj to może koszty będą mniejsze niż w Deer River, MN w którymś z pobliskich krajów? Sprawdź ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Deer River, MN - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 640 zł (375 zł - 858 zł)

opłaty

640 zł (375 zł - 858 zł)
38% mniej niż w Polsce

cena internet 246 zł (188 zł - 300 zł)

internet

246 zł (188 zł - 300 zł)
310% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 247 zł (169 zł - 300 zł)

spodnie jeansy

247 zł (169 zł - 300 zł)
27% mniej niż w Polsce

cena chleb 15,1 zł (8,3 zł - 21 zł)

chleb

15,1 zł (8,3 zł - 21 zł)
220% więcej niż w Polsce

cena ser 42 zł (21 zł - 83 zł)

ser

42 zł (21 zł - 83 zł)
21% więcej niż w Polsce

cena ryż 18,8 zł (8,2 zł - 32 zł)

ryż

18,8 zł (8,2 zł - 32 zł)
230% więcej niż w Polsce

cena pomidory 23 zł (7,4 zł - 35 zł)

pomidory

23 zł (7,4 zł - 35 zł)
110% więcej niż w Polsce

cena banany 7,8 zł (4,6 zł - 14,9 zł)

banany

7,8 zł (4,6 zł - 14,9 zł)
24% więcej niż w Polsce

cena wino 53 zł (30 zł - 68 zł)

wino

53 zł (30 zł - 68 zł)
110% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 75 zł (45 zł - 150 zł)

tania restauracja

75 zł (45 zł - 150 zł)
110% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 26 zł (18,8 zł - 34 zł)

lokalne piwo

26 zł (18,8 zł - 34 zł)
88% więcej niż w Polsce

cena kawa 22 zł (11,3 zł - 38 zł)

kawa

22 zł (11,3 zł - 38 zł)
70% więcej niż w Polsce

cena butelka wody 8,2 zł (5,6 zł - 11,3 zł)

butelka wody

8,2 zł (5,6 zł - 11,3 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 38 zł (34 zł - 45 zł)

mac burger king lub podobny bar

38 zł (34 zł - 45 zł)
25% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 11,3 zł (7,5 zł - 18,8 zł)

cola pepsi sprite mirinda

11,3 zł (7,5 zł - 18,8 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Deer River, MN

  1. Mleko 1 litr 3,6 zł (0,95 USD)
  2. Chleb pół kilo 15,1 zł (4 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 13,6 zł (3,6 USD)
  4. Kilo sera 42 zł (11,2 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 6,6 zł (1,8 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 53 zł (14 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 8 zł (2,1 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 14,7 zł (3,9 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 37 zł (9,8 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 50 zł (13,4 USD)
  11. Jabłka (1kg) 23 zł (6,1 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 17,5 zł (4,7 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 12 zł (3,2 USD)
  14. Sałata (1 główka) 8,5 zł (2,3 USD)
  15. Kilo białego ryżu 18,8 zł (5 USD)
  16. Pomidory (1kg) 23 zł (6 USD)
  17. Banany (1kg) 7,8 zł (2,1 USD)
  18. Cebula (1kg) 13,1 zł (3,5 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 64 zł (17 USD)

ceny w restauracjach w Deer River, MN

  1. Posiłek w taniej restauracji 75 zł (20 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 300 zł (80 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 38 zł (10 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 26 zł (7 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 26 zł (7 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 11,3 zł (3 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 8,2 zł (2,2 USD)
  8. Kawa cappuccino 22 zł (5,8 USD)

koszty życia w Deer River, MN

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 364 zł (97 USD)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 490 zł (131 USD)
  3. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 97,3 tys. zł (25,9 tys. USD)
  4. Benzyna (1 litr) 3,5 zł (0,93 USD)
  5. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 124 tys. zł (32,9 tys. USD)
  6. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 640 zł (171 USD)
  7. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 6,19 tys. zł (1,65 tys. USD)
  8. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 246 zł (66 USD)
  9. numb_34 186 zł (50 USD)
  10. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 91,6 tys. zł (24,4 tys. USD)
  11. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.6%
  12. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 18,8 zł (5 USD)
  13. Taxi 1km (taryfa normalna) 5,8 zł (1,6 USD)
  14. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 188 zł (50 USD)
  15. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 247 zł (66 USD)
  16. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 193 zł (51 USD)

koszty rozrywki w Deer River, MN

  1. Kino pojedynczy bilet 53 zł (14 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

chleb

15,1 zł (8,3 zł - 21 zł)
220% więcej niż w Polsce

kawa

22 zł (11,3 zł - 38 zł)
70% więcej niż w Polsce

ser

42 zł (21 zł - 83 zł)
21% więcej niż w Polsce

mac burger king lub podobny bar

38 zł (34 zł - 45 zł)
25% więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach