Ceny w Del Rio, TX

Ostatnia aktualizacja: 16 kwietnia 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Del Rio, TX? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Del Rio, TX.

Jakie są ceny w supermarketach w Del Rio, TX? Czy koszty życia w Del Rio, TX są wyższe od tych w Polsce? Del Rio, TX - ile kosztować będzie nas rozrywka oraz na jakie rachunki nastawić się w pubuch i restauracjach?
Czytaj poniżej o aktualnych kosztach i cenach w Del Rio, TX: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 16 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,66 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 26,6 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 37,5 złotego.


Biorąc pod uwagę kilka kategorii cen i kosztów, to jeśli zsumujemy różne wydatki, to możemy powiedzieć, że ceny są wyższe w Del Rio, TX od cen w Polsce. Jedzenie i podstawowe produkty są droższe mniej więcej o 58%. Wyjście do restauracji będzie kosztować nas więcej o 41%. A koszt życia jest większy w Del Rio, TX o 9.7%. Jeśli chodzi o spędzanie wolnego czasu, rozrywkę i sport to jest drożej o 89%.

Czy hotele są drogie w Del Rio, TX? Ile zapłacimy za pokój w Del Rio, TX?

Średni koszt noclegu w Del Rio, TX to 227 zł (60 USD). Cena za pokój w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w Del Rio, TX 166 zł (44 USD). W 3-gwiazdkowym hotelu noclegi są średnio po 183 zł (49 USD) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Del Rio, TX za mniej więcej 232 zł (62 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Del Rio, TX? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Del Rio, TX? Na tej stronie znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Del Rio, TX, takich jak: mięso wołowe, cebula, sałata, ser lub pomidory (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Del Rio, TX? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Del Rio, TX? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Del Rio, TX? Czy jedzenie na mieście w Del Rio, TX jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 68 złotych. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 45 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 225 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 26 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 7,5 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Del Rio, TX, m.in: mięso wołowe, cebula, sałata, ser lub pomidory


W przypadku gdy zastanawiasz się nad wyjazdem i niekoniecznie musi to być konkretny kraj to może koszty będą mniejsze niż w Del Rio, TX w którymś z pobliskich krajów? Sprawdź ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Del Rio, TX - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 787 zł (450 zł - 1,49 tys. zł)

opłaty

787 zł (450 zł - 1,49 tys. zł)
24% mniej niż w Polsce

cena internet 290 zł (188 zł - 398 zł)

internet

290 zł (188 zł - 398 zł)
390% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 216 zł (131 zł - 300 zł)

spodnie jeansy

216 zł (131 zł - 300 zł)
36% mniej niż w Polsce

cena wynajem małego mieszkania w centrum 2,89 tys. zł

wynajem małego mieszkania w centrum

2,89 tys. zł
14% mniej niż w Polsce

cena chleb 10,6 zł (7,2 zł - 18,8 zł)

chleb

10,6 zł (7,2 zł - 18,8 zł)
130% więcej niż w Polsce

cena ser 45 zł (33 zł - 66 zł)

ser

45 zł (33 zł - 66 zł)
31% więcej niż w Polsce

cena ryż 14,7 zł (7,9 zł - 24 zł)

ryż

14,7 zł (7,9 zł - 24 zł)
160% więcej niż w Polsce

cena pomidory 13,3 zł (4,6 zł - 16,5 zł)

pomidory

13,3 zł (4,6 zł - 16,5 zł)
26% więcej niż w Polsce

cena banany 5,6 zł (3,6 zł - 10,3 zł)

banany

5,6 zł (3,6 zł - 10,3 zł)
10% mniej niż w Polsce

cena wino 45 zł (34 zł - 77 zł)

wino

45 zł (34 zł - 77 zł)
80% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 68 zł (38 zł - 131 zł)

tania restauracja

68 zł (38 zł - 131 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 13,1 zł (13,1 zł - 30 zł)

lokalne piwo

13,1 zł (13,1 zł - 30 zł)
6.2% mniej niż w Polsce

cena kawa 9,4 zł (9,4 zł - 34 zł)

kawa

9,4 zł (9,4 zł - 34 zł)
27% mniej niż w Polsce

cena butelka wody 8,4 zł (7,5 zł - 13,1 zł)

butelka wody

8,4 zł (7,5 zł - 13,1 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 45 zł (41 zł - 45 zł)

mac burger king lub podobny bar

45 zł (41 zł - 45 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 7,5 zł (7,5 zł - 15 zł)

cola pepsi sprite mirinda

7,5 zł (7,5 zł - 15 zł)
3% więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Del Rio, TX

  1. Mleko 1 litr 4 zł (1,1 USD)
  2. Chleb pół kilo 10,6 zł (2,8 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 10,3 zł (2,7 USD)
  4. Kilo sera 45 zł (12,1 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 6,6 zł (1,8 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 45 zł (12 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 8,9 zł (2,4 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 12,1 zł (3,2 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 30 zł (8 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 38 zł (10,1 USD)
  11. Jabłka (1kg) 18,4 zł (4,9 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 14,4 zł (3,8 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 6,8 zł (1,8 USD)
  14. Sałata (1 główka) 6,3 zł (1,7 USD)
  15. Kilo białego ryżu 14,7 zł (3,9 USD)
  16. Pomidory (1kg) 13,3 zł (3,6 USD)
  17. Banany (1kg) 5,6 zł (1,5 USD)
  18. Cebula (1kg) 10,2 zł (2,7 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 52 zł (13,8 USD)

ceny w restauracjach w Del Rio, TX

  1. Posiłek w taniej restauracji 68 zł (18 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 225 zł (60 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 45 zł (12 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 13,1 zł (3,5 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 15 zł (4 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 7,5 zł (2 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 8,4 zł (2,3 USD)
  8. Kawa cappuccino 9,4 zł (2,5 USD)

koszty życia w Del Rio, TX

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 365 zł (97 USD)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 570 zł (152 USD)
  3. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 104 tys. zł (27,7 tys. USD)
  4. Benzyna (1 litr) 3 zł (0,81 USD)
  5. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 113 tys. zł (30 tys. USD)
  6. Apartament z jedną sypialnią w centrum miasta 2,89 tys. zł (770 USD)
  7. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 787 zł (210 USD)
  8. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 4,92 tys. zł (1,31 tys. USD)
  9. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 290 zł (77 USD)
  10. numb_34 196 zł (52 USD)
  11. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 71,3 tys. zł (19 tys. USD)
  12. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.5%
  13. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 13,1 zł (3,5 USD)
  14. Taxi 1km (taryfa normalna) 7 zł (1,9 USD)
  15. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 169 zł (45 USD)
  16. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 216 zł (58 USD)
  17. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 196 zł (52 USD)

koszty rozrywki w Del Rio, TX

  1. Kino pojedynczy bilet 53 zł (14 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

ser

45 zł (33 zł - 66 zł)
31% więcej niż w Polsce

pomidory

13,3 zł (4,6 zł - 16,5 zł)
26% więcej niż w Polsce

wynajem małego mieszkania w centrum

2,89 tys. zł
14% mniej niż w Polsce

opłaty

787 zł (450 zł - 1,49 tys. zł)
24% mniej niż w Polsce

mac burger king lub podobny bar

45 zł (41 zł - 45 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

internet

290 zł (188 zł - 398 zł)
390% więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach