Ceny w DeLand, FL

Ostatnia aktualizacja: 16 kwietnia 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w DeLand, FL? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w DeLand, FL.

DeLand, FL zmiany cen hikersbay.com
DeLand, FL Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Jakie są ceny w supermarketach w DeLand, FL? Czy koszty życia w DeLand, FL są wyższe od tych w Polsce? DeLand, FL - ile kosztować będzie nas rozrywka oraz na jakie rachunki nastawić się w pubuch i restauracjach?
Czytaj poniżej o aktualnych kosztach i cenach w DeLand, FL: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 16 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,66 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 26,6 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 37,5 złotego.


Biorąc pod uwagę kilka kategorii cen i kosztów, to jeśli zsumujemy różne wydatki, to możemy powiedzieć, że ceny są wyższe w DeLand, FL od cen w Polsce. Produkty żywnościowe i inne podstawowe produkty kosztują drożej niż u nas o 120%. Wyjście do restauracji będzie kosztować nas więcej o 95%. Z kolei koszty życia w DeLand, FL są niższe niż koszty w Polsce o 17%. A jak wygladają ceny rozrywki? Ile wydamy na sport? Okazuje się że wydamy mniej niż w Polsce o 6.4%.

Czy hotele są drogie w DeLand, FL? Ile zapłacimy za pokój w DeLand, FL?

Średni koszt noclegu w DeLand, FL to 371 zł (99 USD). Cena za pokój w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w DeLand, FL 267 zł (71 USD). W 3-gwiazdkowym hotelu noclegi są średnio po 413 zł (110 USD) Jeśli szukamy najlepszych warunków pobytu, to w hotelach 5-gwiazdkowych, które zapewnią zdecydowanie więcej luksusu - powiniśmy się liczyc z wydatkiem w okolicy 463 zł (123 USD)


Czy w sklepach jest drogo w DeLand, FL? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w DeLand, FL? Na tej stronie znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w DeLand, FL, takich jak: banany, cebula, chleb, mięso wołowe lub mleko (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w DeLand, FL? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w DeLand, FL? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w DeLand, FL? Czy jedzenie na mieście w DeLand, FL jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 105 złotych. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 34 złote. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 302 złote. A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 11,3 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w DeLand, FL, m.in: banany, cebula, chleb, mięso wołowe lub mleko


W przypadku gdy zastanawiasz się nad wyjazdem i niekoniecznie musi to być konkretny kraj to może koszty będą mniejsze niż w DeLand, FL w którymś z pobliskich krajów? Sprawdź ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

DeLand, FL - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena spodnie jeansy 169 zł

spodnie jeansy

169 zł
o połowę mniej niż w Polsce

cena chleb 11,4 zł

chleb

11,4 zł
140% więcej niż w Polsce

cena ryż 12,4 zł

ryż

12,4 zł
120% więcej niż w Polsce

cena banany 2,9 zł

banany

2,9 zł
o połowę mniej niż w Polsce

cena wino 94 zł

wino

94 zł
280% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 105 zł

tania restauracja

105 zł
200% więcej niż w Polsce

cena kawa 23 zł

kawa

23 zł
76% więcej niż w Polsce

cena butelka wody 11,3 zł

butelka wody

11,3 zł
dwa razy więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 34 zł

mac burger king lub podobny bar

34 zł
13% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 11,3 zł

cola pepsi sprite mirinda

11,3 zł
o połowę więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w DeLand, FL

  1. Mleko 1 litr 3,2 zł (0,85 USD)
  2. Chleb pół kilo 11,4 zł (3 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 5,6 zł (1,5 USD)
  4. Woda butelka półtora litra 9,4 zł (2,5 USD)
  5. Butelka wina (średnia półka) 94 zł (25 USD)
  6. Sałata (1 główka) 9,4 zł (2,5 USD)
  7. Kilo białego ryżu 12,4 zł (3,3 USD)
  8. Banany (1kg) 2,9 zł (0,77 USD)
  9. Cebula (1kg) 15,7 zł (4,2 USD)
  10. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 83 zł (22 USD)

ceny w restauracjach w DeLand, FL

  1. Posiłek w taniej restauracji 105 zł (28 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 302 zł (81 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 34 zł (9 USD)
  4. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 11,3 zł (3 USD)
  5. Woda (0,33l butelka) 11,3 zł (3 USD)
  6. Kawa cappuccino 23 zł (6 USD)

koszty życia w DeLand, FL

  1. 1 para męskich skórzanych butów 338 zł (90 USD)
  2. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 7%
  3. Apartament z trzema sypialniami w centrum miasta 4,88 tys. zł (1,3 tys. USD)
  4. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 169 zł (45 USD)
  5. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 94 zł (25 USD)

DeLand, FL koszty życia hikersbay.com
DeLand, FL Koszty Życia

koszty rozrywki w DeLand, FL

  1. Klub Fitness, miesięczna opłata za 1 osobę dorosłą 113 zł (30 USD)
  2. Kino pojedynczy bilet 38 zł (10 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

kawa

23 zł
76% więcej niż w Polsce

wino

94 zł
280% więcej niż w Polsce

cola pepsi sprite mirinda

11,3 zł
o połowę więcej niż w Polsce

mac burger king lub podobny bar

34 zł
13% więcej niż w Polsce

chleb

11,4 zł
140% więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach