Ceny w Eagle River, AK

Ostatnia aktualizacja: 16 kwietnia 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Eagle River, AK? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Eagle River, AK.

Eagle River, AK - ile zapłacimy w marketach? Eagle River, AK - jakie są koszty i czy życie jest droższe niż w Polsce? Eagle River, AK - ile zapłacimy za rozrywkę oraz ile wydamy w restauracjach i barach?
Na tej stronie poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen i kosztów w Eagle River, AK: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 17 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,66 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 26,6 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 37,5 złotego.


W Eagle River, AK jest sporo drożej niż w Polsce. Żywność i podstawowe produkty są droższe średnio o 120%. W restauracjach czy barach zapłacimy więcej o 85%. Koszty życia i wydatki w Eagle River, AK są porównywalne do kosztów w Polsce. W przypadku sportu i rozrywki nasze wydatki mogą być większe o 96%.

Czy hotele są drogie w Eagle River, AK? Ile zapłacimy za pokój w Eagle River, AK?

Uśredniony koszt noclegu w Eagle River, AK to 175 zł (47 USD). Cena pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym w Eagle River, AK to mniej więcej 175 zł (47 USD).


Czy w sklepach jest drogo w Eagle River, AK? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Eagle River, AK? Poniżej przeczytasz o aktualnych cenach jedzenia i produktów spożywczych w Eagle River, AK, takich jak: jaja, ryż, mleko, chleb lub banany (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Eagle River, AK? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Eagle River, AK? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Eagle River, AK? Czy jedzenie na mieście w Eagle River, AK jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 79 złotych. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 41 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 302 złote. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 53 złote (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 9,4 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Eagle River, AK, m.in: jaja, ryż, mleko, chleb lub banany


A jeśli plany wyjazdu dotyczą po prostu danego regionu świata, to może wyjdzie taniej niż w Eagle River, AK w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Eagle River, AK - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 1,31 tys. zł (751 zł - 1,97 tys. zł)

opłaty

1,31 tys. zł (751 zł - 1,97 tys. zł)
26% więcej niż w Polsce

cena internet 474 zł (375 zł - 709 zł)

internet

474 zł (375 zł - 709 zł)
700% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 196 zł (83 zł - 225 zł)

spodnie jeansy

196 zł (83 zł - 225 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena chleb 15,4 zł (11,5 zł - 21 zł)

chleb

15,4 zł (11,5 zł - 21 zł)
230% więcej niż w Polsce

cena ser 42 zł (33 zł - 58 zł)

ser

42 zł (33 zł - 58 zł)
21% więcej niż w Polsce

cena ryż 17,5 zł (14 zł - 21 zł)

ryż

17,5 zł (14 zł - 21 zł)
210% więcej niż w Polsce

cena pomidory 28 zł (18,9 zł - 41 zł)

pomidory

28 zł (18,9 zł - 41 zł)
160% więcej niż w Polsce

cena banany 7,6 zł (7,2 zł - 14,8 zł)

banany

7,6 zł (7,2 zł - 14,8 zł)
22% więcej niż w Polsce

cena wino 60 zł (45 zł - 60 zł)

wino

60 zł (45 zł - 60 zł)
140% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 79 zł (56 zł - 105 zł)

tania restauracja

79 zł (56 zł - 105 zł)
130% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 26 zł (18,8 zł - 34 zł)

lokalne piwo

26 zł (18,8 zł - 34 zł)
88% więcej niż w Polsce

cena kawa 19,2 zł (15 zł - 26 zł)

kawa

19,2 zł (15 zł - 26 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena butelka wody 10 zł (7,5 zł - 11,3 zł)

butelka wody

10 zł (7,5 zł - 11,3 zł)
73% więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 41 zł (36 zł - 53 zł)

mac burger king lub podobny bar

41 zł (36 zł - 53 zł)
38% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 9,4 zł (7,5 zł - 11,3 zł)

cola pepsi sprite mirinda

9,4 zł (7,5 zł - 11,3 zł)
29% więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Eagle River, AK

  1. Mleko 1 litr 4,3 zł (1,1 USD)
  2. Chleb pół kilo 15,4 zł (4,1 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 12,8 zł (3,4 USD)
  4. Kilo sera 42 zł (11,2 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 10,5 zł (2,8 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 60 zł (16 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 6,5 zł (1,7 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 14,4 zł (3,9 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 41 zł (10,8 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 74 zł (19,8 USD)
  11. Jabłka (1kg) 23 zł (6,2 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 26 zł (6,8 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 6 zł (1,6 USD)
  14. Sałata (1 główka) 10,6 zł (2,8 USD)
  15. Kilo białego ryżu 17,5 zł (4,7 USD)
  16. Pomidory (1kg) 28 zł (7,4 USD)
  17. Banany (1kg) 7,6 zł (2 USD)
  18. Cebula (1kg) 11,5 zł (3,1 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 77 zł (21 USD)

ceny w restauracjach w Eagle River, AK

  1. Posiłek w taniej restauracji 79 zł (21 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 302 zł (81 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 41 zł (11 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 26 zł (7 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 28 zł (7,5 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 9,4 zł (2,5 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 10 zł (2,7 USD)
  8. Kawa cappuccino 19,2 zł (5,1 USD)

koszty życia w Eagle River, AK

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 346 zł (92 USD)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 288 zł (77 USD)
  3. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 102 tys. zł (27,1 tys. USD)
  4. Benzyna (1 litr) 4,2 zł (1,1 USD)
  5. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 126 tys. zł (33,7 tys. USD)
  6. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 1,31 tys. zł (348 USD)
  7. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 3,61 tys. zł (963 USD)
  8. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 474 zł (126 USD)
  9. numb_34 192 zł (51 USD)
  10. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 38,8 tys. zł (10,4 tys. USD)
  11. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.6%
  12. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 10,3 zł (2,8 USD)
  13. Taxi 1km (taryfa normalna) 6,4 zł (1,7 USD)
  14. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 143 zł (38 USD)
  15. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 196 zł (52 USD)
  16. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 169 zł (45 USD)

koszty rozrywki w Eagle River, AK

  1. Kino pojedynczy bilet 54 zł (14,5 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

cola pepsi sprite mirinda

9,4 zł (7,5 zł - 11,3 zł)
29% więcej niż w Polsce

chleb

15,4 zł (11,5 zł - 21 zł)
230% więcej niż w Polsce

ser

42 zł (33 zł - 58 zł)
21% więcej niż w Polsce

ryż

17,5 zł (14 zł - 21 zł)
210% więcej niż w Polsce

pomidory

28 zł (18,9 zł - 41 zł)
160% więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach