Ceny w East Hampton, NY

Ostatnia aktualizacja: 16 kwietnia 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w East Hampton, NY? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w East Hampton, NY.

East Hampton, NY - ile zapłacimy w marketach? East Hampton, NY - jakie są koszty i czy życie jest droższe niż w Polsce? East Hampton, NY - ile zapłacimy za rozrywkę oraz ile wydamy w restauracjach i barach?
Na tej stronie poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen i kosztów w East Hampton, NY: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 17 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,66 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 26,6 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 37,5 złotego.


W East Hampton, NY jest sporo drożej niż w Polsce. Żywność i podstawowe produkty są droższe średnio o 190%. W restauracjach czy barach zapłacimy więcej o 90%. A w przypadku kosztów życia w East Hampton, NY to są one niższe od kosztów w Polsce o około 6.4%. W przypadku sportu i rozrywki nasze wydatki mogą być większe o 89%.

Czy w sklepach jest drogo w East Hampton, NY? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w East Hampton, NY? Poniżej przeczytasz o aktualnych cenach jedzenia i produktów spożywczych w East Hampton, NY, takich jak: mięso wołowe, jaja, mleko, banany lub woda butelkowana (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w East Hampton, NY? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w East Hampton, NY? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w East Hampton, NY? Czy jedzenie na mieście w East Hampton, NY jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 131 złotych. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 51 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 244 złote. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 45 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 9,4 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w East Hampton, NY, m.in: mięso wołowe, jaja, mleko, banany lub woda butelkowana


A jeśli plany wyjazdu dotyczą po prostu danego regionu świata, to może wyjdzie taniej niż w East Hampton, NY w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

East Hampton, NY - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena internet 338 zł

internet

338 zł
470% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 281 zł

spodnie jeansy

281 zł
17% mniej niż w Polsce

cena zarobki średnio 11,3 tys. zł

zarobki średnio

11,3 tys. zł
110% więcej niż w Polsce

cena chleb 16,5 zł

chleb

16,5 zł
250% więcej niż w Polsce

cena ser 43 zł (37 zł - 50 zł)

ser

43 zł (37 zł - 50 zł)
25% więcej niż w Polsce

cena ryż 29 zł (25 zł - 33 zł)

ryż

29 zł (25 zł - 33 zł)
410% więcej niż w Polsce

cena pomidory 50 zł

pomidory

50 zł
370% więcej niż w Polsce

cena banany 9,1 zł (5,7 zł - 12,4 zł)

banany

9,1 zł (5,7 zł - 12,4 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena wino 111 zł (53 zł - 169 zł)

wino

111 zł (53 zł - 169 zł)
340% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 131 zł

tania restauracja

131 zł
280% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 23 zł

lokalne piwo

23 zł
61% więcej niż w Polsce

cena kawa 23 zł (18,8 zł - 26 zł)

kawa

23 zł (18,8 zł - 26 zł)
76% więcej niż w Polsce

cena butelka wody 10,3 zł

butelka wody

10,3 zł
78% więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 51 zł

mac burger king lub podobny bar

51 zł
71% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 9,4 zł (7,5 zł - 11,3 zł)

cola pepsi sprite mirinda

9,4 zł (7,5 zł - 11,3 zł)
29% więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w East Hampton, NY

  1. Mleko 1 litr 4,8 zł (1,3 USD)
  2. Chleb pół kilo 16,5 zł (4,4 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 17,4 zł (4,7 USD)
  4. Kilo sera 43 zł (11,6 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 11,3 zł (3 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 111 zł (30 USD)
  7. Paczka papierosów (Marlboro) 59 zł (15,8 USD)
  8. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 66 zł (17,6 USD)
  9. Jabłka (1kg) 37 zł (9,9 USD)
  10. Pomarańcze (1kg) 25 zł (6,6 USD)
  11. Ziemniaki (1kg) 16,5 zł (4,4 USD)
  12. Kilo białego ryżu 29 zł (7,7 USD)
  13. Pomidory (1kg) 50 zł (13,2 USD)
  14. Banany (1kg) 9,1 zł (2,4 USD)
  15. Cebula (1kg) 16,5 zł (4,4 USD)
  16. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 87 zł (23 USD)

ceny w restauracjach w East Hampton, NY

  1. Posiłek w taniej restauracji 131 zł (35 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 244 zł (65 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 51 zł (13,7 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 23 zł (6 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 38 zł (10 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 9,4 zł (2,5 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 10,3 zł (2,8 USD)
  8. Kawa cappuccino 23 zł (6 USD)

koszty życia w East Hampton, NY

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 469 zł (125 USD)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 938 zł (250 USD)
  3. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 105 tys. zł (28 tys. USD)
  4. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 105 tys. zł (28 tys. USD)
  5. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 338 zł (90 USD)
  6. Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 11,3 tys. zł (3 tys. USD)
  7. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 281 zł (75 USD)

koszty rozrywki w East Hampton, NY

  1. Kino pojedynczy bilet 53 zł (14 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

chleb

16,5 zł
250% więcej niż w Polsce

kawa

23 zł (18,8 zł - 26 zł)
76% więcej niż w Polsce

ser

43 zł (37 zł - 50 zł)
25% więcej niż w Polsce

banany

9,1 zł (5,7 zł - 12,4 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

butelka wody

10,3 zł
78% więcej niż w Polsce

spodnie jeansy

281 zł
17% mniej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach