Ceny w East Orange, NJ

Ostatnia aktualizacja: 16 lipca 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w East Orange, NJ? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w East Orange, NJ.

East Orange, NJ zmiany cen hikersbay.com
East Orange, NJ Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

East Orange, NJ - ile zapłacimy w marketach? East Orange, NJ - jakie są koszty i czy życie jest droższe niż w Polsce? East Orange, NJ - ile zapłacimy za rozrywkę oraz ile wydamy w restauracjach i barach?
Na tej stronie poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen i kosztów w East Orange, NJ: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 8 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,74 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 27,4 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 36,5 złotego.


W East Orange, NJ jest sporo drożej niż w Polsce. Żywność i podstawowe produkty są droższe średnio o 120%. W restauracjach czy barach zapłacimy więcej o 73%. Z kolei życie jest droższe w East Orange, NJ o 38%. W przypadku sportu i rozrywki nasze wydatki mogą być większe o 89%.

Czy hotele są drogie w East Orange, NJ? Ile zapłacimy za pokój w East Orange, NJ?

Uśredniony koszt noclegu w East Orange, NJ to 328 zł (90 USD). Jeśli szukasz czegoś najtańszego na noc to w tanim jednogwiazdkowym hotelu zapłacisz około: 227 zł (62 USD) , a jeśli lubisz hostele to tam przenocujesz za: 134 zł (37 USD). Cena pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym w East Orange, NJ to mniej więcej 253 zł (69 USD). 3-gwiazdkowe hotele oferują zakwaterowanie średnio po 326 zł (89 USD) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w East Orange, NJ za mniej więcej 345 zł (94 USD)


Czy w sklepach jest drogo w East Orange, NJ? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w East Orange, NJ? Poniżej przeczytasz o aktualnych cenach jedzenia i produktów spożywczych w East Orange, NJ, takich jak: woda butelkowana, chleb, ryż, jaja lub ziemniaki (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w East Orange, NJ? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w East Orange, NJ? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w East Orange, NJ? Czy jedzenie na mieście w East Orange, NJ jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 73 złote. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 37 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 274 złote. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 44 złote (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 8,8 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w East Orange, NJ, m.in: woda butelkowana, chleb, ryż, jaja lub ziemniaki


A jeśli plany wyjazdu dotyczą po prostu danego regionu świata, to może wyjdzie taniej niż w East Orange, NJ w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

East Orange, NJ - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 636 zł (365 zł - 1,55 tys. zł)

opłaty

636 zł (365 zł - 1,55 tys. zł)
39% mniej niż w Polsce

cena internet 229 zł (146 zł - 365 zł)

internet

229 zł (146 zł - 365 zł)
290% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 251 zł (128 zł - 365 zł)

spodnie jeansy

251 zł (128 zł - 365 zł)
26% mniej niż w Polsce

cena chleb 14,2 zł (8 zł - 36 zł)

chleb

14,2 zł (8 zł - 36 zł)
200% więcej niż w Polsce

cena ser 62 zł (32 zł - 113 zł)

ser

62 zł (32 zł - 113 zł)
77% więcej niż w Polsce

cena ryż 22 zł (10,7 zł - 48 zł)

ryż

22 zł (10,7 zł - 48 zł)
290% więcej niż w Polsce

cena pomidory 19,5 zł (8 zł - 40 zł)

pomidory

19,5 zł (8 zł - 40 zł)
85% więcej niż w Polsce

cena banany 6,6 zł (4 zł - 24 zł)

banany

6,6 zł (4 zł - 24 zł)
6.1% więcej niż w Polsce

cena wino 60 zł (44 zł - 98 zł)

wino

60 zł (44 zł - 98 zł)
140% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 73 zł (55 zł - 219 zł)

tania restauracja

73 zł (55 zł - 219 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 22 zł (14,6 zł - 44 zł)

lokalne piwo

22 zł (14,6 zł - 44 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena kawa 17,3 zł (7,3 zł - 33 zł)

kawa

17,3 zł (7,3 zł - 33 zł)
35% więcej niż w Polsce

cena butelka wody 5,9 zł (3,7 zł - 14,6 zł)

butelka wody

5,9 zł (3,7 zł - 14,6 zł)
2.6% więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 37 zł (29 zł - 55 zł)

mac burger king lub podobny bar

37 zł (29 zł - 55 zł)
25% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 8,8 zł (7,3 zł - 18,3 zł)

cola pepsi sprite mirinda

8,8 zł (7,3 zł - 18,3 zł)
21% więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w East Orange, NJ

  1. Mleko 1 litr 4,6 zł (1,3 USD)
  2. Chleb pół kilo 14,2 zł (3,9 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 15,3 zł (4,2 USD)
  4. Kilo sera 62 zł (16,9 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 7,6 zł (2,1 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 60 zł (16,5 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 6,3 zł (1,7 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 13,1 zł (3,6 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 47 zł (13 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 49 zł (13,5 USD)
  11. Jabłka (1kg) 19,2 zł (5,3 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 14,4 zł (3,9 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 12,8 zł (3,5 USD)
  14. Sałata (1 główka) 9,9 zł (2,7 USD)
  15. Kilo białego ryżu 22 zł (6,1 USD)
  16. Pomidory (1kg) 19,5 zł (5,3 USD)
  17. Banany (1kg) 6,6 zł (1,8 USD)
  18. Cebula (1kg) 13,8 zł (3,8 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 70 zł (19 USD)

ceny w restauracjach w East Orange, NJ

  1. Posiłek w taniej restauracji 73 zł (20 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 274 zł (75 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 37 zł (10,3 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 22 zł (6 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 29 zł (8 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 8,8 zł (2,4 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 5,9 zł (1,6 USD)
  8. Kawa cappuccino 17,3 zł (4,7 USD)

koszty życia w East Orange, NJ

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 336 zł (92 USD)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 440 zł (121 USD)
  3. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 92,7 tys. zł (25,4 tys. USD)
  4. Benzyna (1 litr) 3,7 zł (1 USD)
  5. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 102 tys. zł (28 tys. USD)
  6. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 636 zł (174 USD)
  7. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 7,12 tys. zł (1,95 tys. USD)
  8. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 229 zł (63 USD)
  9. numb_34 203 zł (56 USD)
  10. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 158 tys. zł (43,2 tys. USD)
  11. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.6%
  12. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 9,9 zł (2,7 USD)
  13. Taxi 1km (taryfa normalna) 5,7 zł (1,6 USD)
  14. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 80 zł (22 USD)
  15. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 251 zł (69 USD)
  16. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 131 zł (36 USD)

koszty rozrywki w East Orange, NJ

  1. Kino pojedynczy bilet 51 zł (14 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

banany

6,6 zł (4 zł - 24 zł)
6,1% więcej niż w Polsce

internet

229 zł (146 zł - 365 zł)
290% więcej niż w Polsce

butelka wody

5,9 zł (3,7 zł - 14,6 zł)
2,6% więcej niż w Polsce

ryż

22 zł (10,7 zł - 48 zł)
290% więcej niż w Polsce

opłaty

636 zł (365 zł - 1,55 tys. zł)
39% mniej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach