Ceny w East Rutherford, NJ

Ostatnia aktualizacja: 16 lipca 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w East Rutherford, NJ? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w East Rutherford, NJ.

East Rutherford, NJ zmiany cen hikersbay.com
East Rutherford, NJ Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

East Rutherford, NJ - jakie są ceny w supermarketach? East Rutherford, NJ - czy koszty życia są wyższe niż w Polsce? East Rutherford, NJ - ile trzeba wydać na rozrywkę, a także ile zapłacimy w restauracjach i knajpach?
Poniżej przeczytasz bieżące zestawienie cen i kosztów w East Rutherford, NJ: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 13 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,75 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 27,5 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 36,4 złotego.


Ceny w East Rutherford, NJ są zdecydowanie wyższe od cen jakie widzimy w Polsce. Produkty żywnościowe i inne podstawowe produkty kosztują drożej niż u nas o 110%. W restauracjach będzie drożej o 77%. Natomiast koszty życia są wyższe w East Rutherford, NJ o 21%. Gdy chcemy wykorzystać wolny czas na rozrywkę lub sport to musimy nastawić się na wydatki większe o 160%.

Czy hotele są drogie w East Rutherford, NJ? Ile zapłacimy za pokój w East Rutherford, NJ?

Średnia cena noclegu w East Rutherford, NJ wynosi 332 zł (91 USD). Jeśli szukasz czegoś najtańszego na noc to w tanim jednogwiazdkowym hotelu zapłacisz około: 265 zł (73 USD) , a jeśli lubisz hostele to tam przenocujesz za: 73 zł (20 USD). Koszt pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w East Rutherford, NJ 330 zł (91 USD). 3-gwiazdkowy hotel to koszt około 346 zł (95 USD) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w East Rutherford, NJ za mniej więcej 394 zł (108 USD) Jeśli szukamy najlepszych warunków pobytu, to w hotelach 5-gwiazdkowych, które zapewnią zdecydowanie więcej luksusu - powiniśmy się liczyc z wydatkiem w okolicy 430 zł (118 USD)


Czy w sklepach jest drogo w East Rutherford, NJ? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w East Rutherford, NJ? Poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w East Rutherford, NJ, takich jak: mleko, wino, ser, mięso wołowe lub cebula (Ostatnia aktualizacja: 6 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w East Rutherford, NJ? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w East Rutherford, NJ? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w East Rutherford, NJ? Czy jedzenie na mieście w East Rutherford, NJ jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 66 złotych. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 37 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 291 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 44 złote (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 8,4 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w East Rutherford, NJ, m.in: mleko, wino, ser, mięso wołowe lub cebula


A jeśli planujesz wyjazd w dany region świata, to może taniej niż w East Rutherford, NJ będzię w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

East Rutherford, NJ - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 428 zł (309 zł - 1,55 tys. zł)

opłaty

428 zł (309 zł - 1,55 tys. zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena internet 252 zł (146 zł - 328 zł)

internet

252 zł (146 zł - 328 zł)
330% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 200 zł (127 zł - 437 zł)

spodnie jeansy

200 zł (127 zł - 437 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena zarobki średnio 8,01 tys. zł

zarobki średnio

8,01 tys. zł
o połowę więcej niż w Polsce

cena wynajem małego mieszkania w centrum 4 tys. zł (3,64 tys. zł - 4,37 tys. zł)

wynajem małego mieszkania w centrum

4 tys. zł (3,64 tys. zł - 4,37 tys. zł)
19% więcej niż w Polsce

cena wynajem dużego mieszkania poza centrum 8,37 tys. zł (6,55 tys. zł - 10,2 tys. zł)

wynajem dużego mieszkania poza centrum

8,37 tys. zł (6,55 tys. zł - 10,2 tys. zł)
90% więcej niż w Polsce

cena chleb 14,2 zł (8 zł - 29 zł)

chleb

14,2 zł (8 zł - 29 zł)
200% więcej niż w Polsce

cena ser 62 zł (32 zł - 120 zł)

ser

62 zł (32 zł - 120 zł)
77% więcej niż w Polsce

cena ryż 20 zł (7,2 zł - 64 zł)

ryż

20 zł (7,2 zł - 64 zł)
260% więcej niż w Polsce

cena pomidory 19 zł (7,3 zł - 32 zł)

pomidory

19 zł (7,3 zł - 32 zł)
80% więcej niż w Polsce

cena banany 6,6 zł (3,6 zł - 8 zł)

banany

6,6 zł (3,6 zł - 8 zł)
4.7% więcej niż w Polsce

cena wino 71 zł (36 zł - 91 zł)

wino

71 zł (36 zł - 91 zł)
180% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 66 zł (36 zł - 106 zł)

tania restauracja

66 zł (36 zł - 106 zł)
87% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 22 zł (14,6 zł - 25 zł)

lokalne piwo

22 zł (14,6 zł - 25 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena kawa 17,2 zł (7,3 zł - 24 zł)

kawa

17,2 zł (7,3 zł - 24 zł)
35% więcej niż w Polsce

cena butelka wody 7,3 zł (3,6 zł - 7,3 zł)

butelka wody

7,3 zł (3,6 zł - 7,3 zł)
26% więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 37 zł (29 zł - 44 zł)

mac burger king lub podobny bar

37 zł (29 zł - 44 zł)
24% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 8,4 zł (5,5 zł - 10,9 zł)

cola pepsi sprite mirinda

8,4 zł (5,5 zł - 10,9 zł)
16% więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w East Rutherford, NJ

  1. Mleko 1 litr 4,6 zł (1,3 USD)
  2. Chleb pół kilo 14,2 zł (3,9 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 15,3 zł (4,2 USD)
  4. Kilo sera 62 zł (16,9 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 7,5 zł (2,1 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 71 zł (19,5 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 6,3 zł (1,7 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 13,1 zł (3,6 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 47 zł (13 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 48 zł (13,2 USD)
  11. Jabłka (1kg) 19,2 zł (5,3 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 14,3 zł (3,9 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 11,4 zł (3,1 USD)
  14. Sałata (1 główka) 9,8 zł (2,7 USD)
  15. Kilo białego ryżu 20 zł (5,6 USD)
  16. Pomidory (1kg) 19 zł (5,2 USD)
  17. Banany (1kg) 6,6 zł (1,8 USD)
  18. Cebula (1kg) 14,6 zł (4 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 56 zł (15,4 USD)

ceny w restauracjach w East Rutherford, NJ

  1. Posiłek w taniej restauracji 66 zł (18 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 291 zł (80 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 37 zł (10,3 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 22 zł (6 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 29 zł (8 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 8,4 zł (2,3 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 7,3 zł (2 USD)
  8. Kawa cappuccino 17,2 zł (4,7 USD)

koszty życia w East Rutherford, NJ

  1. Benzyna (1 litr) 3,7 zł (1 USD)
  2. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 124 tys. zł (34 tys. USD)
  3. Apartament z jedną sypialnią w centrum miasta 4 tys. zł (1,1 tys. USD)
  4. Apartament (1 sypialnia) poza centrum 3,46 tys. zł (950 USD)
  5. Apartament z trzema sypialniami w centrum miasta 10,2 tys. zł (2,8 tys. USD)
  6. Apartament (3 sypialnie) poza centrum 8,37 tys. zł (2,3 tys. USD)
  7. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 428 zł (118 USD)
  8. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 252 zł (69 USD)
  9. numb_34 153 zł (42 USD)
  10. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 200 zł (55 USD)
  11. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 130 zł (36 USD)
  12. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 296 zł (81 USD)
  13. 1 para męskich skórzanych butów 570 zł (157 USD)
  14. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 92,4 tys. zł (25,4 tys. USD)
  15. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 7,1 tys. zł (1,95 tys. USD)
  16. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 81,9 tys. zł (22,5 tys. USD)
  17. Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 8,01 tys. zł (2,2 tys. USD)
  18. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.6%
  19. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 9,8 zł (2,7 USD)
  20. Taxi 1km (taryfa normalna) 5,7 zł (1,6 USD)
  21. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 80 zł (22 USD)

koszty rozrywki w East Rutherford, NJ

  1. Kino pojedynczy bilet 71 zł (19,4 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

banany

6,6 zł (3,6 zł - 8 zł)
4,7% więcej niż w Polsce

zarobki średnio

8,01 tys. zł
o połowę więcej niż w Polsce

wino

71 zł (36 zł - 91 zł)
180% więcej niż w Polsce

internet

252 zł (146 zł - 328 zł)
330% więcej niż w Polsce

wynajem dużego mieszkania poza centrum

8,37 tys. zł (6,55 tys. zł - 10,2 tys. zł)
90% więcej niż w Polsce

wynajem małego mieszkania w centrum

4 tys. zł (3,64 tys. zł - 4,37 tys. zł)
19% więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach