Ceny w Edison, NJ

Ostatnia aktualizacja: 16 lipca 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Edison, NJ? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Edison, NJ.

Edison, NJ zmiany cen hikersbay.com
Edison, NJ Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Edison, NJ - ile zapłacimy w marketach? Edison, NJ - jakie są koszty i czy życie jest droższe niż w Polsce? Edison, NJ - ile zapłacimy za rozrywkę oraz ile wydamy w restauracjach i barach?
Na tej stronie poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen i kosztów w Edison, NJ: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 8 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,74 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 27,4 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 36,5 złotego.


Biorąc pod uwagę różne kategorie kosztów oraz cen, to po zsumowaniu wydatków wychodzi, że trzeba wydać więcej w Edison, NJ niż w Polsce. Żywność i podstawowe produkty są droższe średnio o 110%. W restauracjach czy barach zapłacimy więcej o 69%. Z kolei życie jest droższe w Edison, NJ o 14%. Gdy chcemy aktywnie spędzić czas czy się rozerwać to zapłacimy mniej niż w Polsce o 13%.

Czy hotele są drogie w Edison, NJ? Ile zapłacimy za pokój w Edison, NJ?

Uśredniony koszt noclegu w Edison, NJ to 267 zł (73 USD). Cena pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym w Edison, NJ to mniej więcej 230 zł (63 USD). 3-gwiazdkowe hotele oferują zakwaterowanie średnio po 277 zł (76 USD) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Edison, NJ za mniej więcej 288 zł (79 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Edison, NJ? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Edison, NJ? Poniżej przeczytasz o aktualnych cenach jedzenia i produktów spożywczych w Edison, NJ, takich jak: jabłka, zagraniczne piwo, woda butelkowana, papierosy lub cebula (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Edison, NJ? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Edison, NJ? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Edison, NJ? Czy jedzenie na mieście w Edison, NJ jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 73 złote. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 37 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 256 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 51 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 9,5 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Edison, NJ, m.in: jabłka, zagraniczne piwo, woda butelkowana, papierosy lub cebula


A jeśli plany wyjazdu dotyczą po prostu danego regionu świata, to może wyjdzie taniej niż w Edison, NJ w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Edison, NJ - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 548 zł (365 zł - 868 zł)

opłaty

548 zł (365 zł - 868 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena internet 225 zł (106 zł - 365 zł)

internet

225 zł (106 zł - 365 zł)
280% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 219 zł (110 zł - 292 zł)

spodnie jeansy

219 zł (110 zł - 292 zł)
35% mniej niż w Polsce

cena zarobki średnio 20,2 tys. zł

zarobki średnio

20,2 tys. zł
280% więcej niż w Polsce

cena wynajem małego mieszkania w centrum 7,79 tys. zł (6,57 tys. zł - 9,86 tys. zł)

wynajem małego mieszkania w centrum

7,79 tys. zł (6,57 tys. zł - 9,86 tys. zł)
130% więcej niż w Polsce

cena wynajem dużego mieszkania poza centrum 8,76 tys. zł (8,03 tys. zł - 9,49 tys. zł)

wynajem dużego mieszkania poza centrum

8,76 tys. zł (8,03 tys. zł - 9,49 tys. zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena chleb 13,5 zł (8 zł - 14,8 zł)

chleb

13,5 zł (8 zł - 14,8 zł)
190% więcej niż w Polsce

cena ser 48 zł (48 zł - 56 zł)

ser

48 zł (48 zł - 56 zł)
39% więcej niż w Polsce

cena ryż 27 zł (8 zł - 40 zł)

ryż

27 zł (8 zł - 40 zł)
370% więcej niż w Polsce

cena pomidory 21 zł (8 zł - 40 zł)

pomidory

21 zł (8 zł - 40 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena banany 10,8 zł (5,6 zł - 16,1 zł)

banany

10,8 zł (5,6 zł - 16,1 zł)
72% więcej niż w Polsce

cena wino 64 zł (29 zł - 91 zł)

wino

64 zł (29 zł - 91 zł)
160% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 73 zł (55 zł - 128 zł)

tania restauracja

73 zł (55 zł - 128 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 26 zł (11 zł - 37 zł)

lokalne piwo

26 zł (11 zł - 37 zł)
83% więcej niż w Polsce

cena kawa 18,3 zł (14,6 zł - 29 zł)

kawa

18,3 zł (14,6 zł - 29 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena butelka wody 9,4 zł (3,7 zł - 11 zł)

butelka wody

9,4 zł (3,7 zł - 11 zł)
62% więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 37 zł (37 zł - 44 zł)

mac burger king lub podobny bar

37 zł (37 zł - 44 zł)
22% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 9,5 zł (3,7 zł - 14,6 zł)

cola pepsi sprite mirinda

9,5 zł (3,7 zł - 14,6 zł)
30% więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Edison, NJ

  1. Mleko 1 litr 4,5 zł (1,2 USD)
  2. Chleb pół kilo 13,5 zł (3,7 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 13,6 zł (3,7 USD)
  4. Kilo sera 48 zł (13,2 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 8,3 zł (2,3 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 64 zł (17,5 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 6,3 zł (1,7 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 12,8 zł (3,5 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 37 zł (10 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 45 zł (12,3 USD)
  11. Jabłka (1kg) 25 zł (6,9 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 23 zł (6,3 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 16,1 zł (4,4 USD)
  14. Sałata (1 główka) 3,9 zł (1,1 USD)
  15. Kilo białego ryżu 27 zł (7,3 USD)
  16. Pomidory (1kg) 21 zł (5,7 USD)
  17. Banany (1kg) 10,8 zł (3 USD)
  18. Cebula (1kg) 11,9 zł (3,3 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 56 zł (15,4 USD)

ceny w restauracjach w Edison, NJ

  1. Posiłek w taniej restauracji 73 zł (20 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 256 zł (70 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 37 zł (10 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 26 zł (7 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 29 zł (8 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 9,5 zł (2,6 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 9,4 zł (2,6 USD)
  8. Kawa cappuccino 18,3 zł (5 USD)

koszty życia w Edison, NJ

  1. Karnet miesięczny (standardowa cena) 730 zł (200 USD)
  2. Benzyna (1 litr) 3,3 zł (0,91 USD)
  3. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 92,5 tys. zł (25,3 tys. USD)
  4. Apartament z jedną sypialnią w centrum miasta 7,79 tys. zł (2,13 tys. USD)
  5. Apartament (1 sypialnia) poza centrum 6,57 tys. zł (1,8 tys. USD)
  6. Apartament z trzema sypialniami w centrum miasta 9,86 tys. zł (2,7 tys. USD)
  7. Apartament (3 sypialnie) poza centrum 8,76 tys. zł (2,4 tys. USD)
  8. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 548 zł (150 USD)
  9. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 225 zł (62 USD)
  10. numb_34 180 zł (49 USD)
  11. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 219 zł (60 USD)
  12. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 164 zł (45 USD)
  13. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 368 zł (101 USD)
  14. 1 para męskich skórzanych butów 484 zł (133 USD)
  15. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 98,9 tys. zł (27,1 tys. USD)
  16. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 4,75 tys. zł (1,3 tys. USD)
  17. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 69,4 tys. zł (19 tys. USD)
  18. Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 20,2 tys. zł (5,53 tys. USD)
  19. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.6%
  20. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 11 zł (3 USD)
  21. Taxi 1km (taryfa normalna) 3,4 zł (0,93 USD)
  22. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 153 zł (42 USD)

Edison, NJ koszty życia hikersbay.com
Edison, NJ Koszty Życia

koszty rozrywki w Edison, NJ

  1. Klub Fitness, miesięczna opłata za 1 osobę dorosłą 80 zł (22 USD)
  2. Kino pojedynczy bilet 55 zł (15 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

ryż

27 zł (8 zł - 40 zł)
370% więcej niż w Polsce

wynajem dużego mieszkania poza centrum

8,76 tys. zł (8,03 tys. zł - 9,49 tys. zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

internet

225 zł (106 zł - 365 zł)
280% więcej niż w Polsce

wino

64 zł (29 zł - 91 zł)
160% więcej niż w Polsce

opłaty

548 zł (365 zł - 868 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

wynajem małego mieszkania w centrum

7,79 tys. zł (6,57 tys. zł - 9,86 tys. zł)
130% więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach