Ceny w Edwardsville, IL

Ostatnia aktualizacja: 16 kwietnia 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Edwardsville, IL? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Edwardsville, IL.

Edwardsville, IL zmiany cen hikersbay.com
Edwardsville, IL Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Jakie są ceny w supermarketach w Edwardsville, IL? Czy koszty życia w Edwardsville, IL są wyższe od tych w Polsce? Edwardsville, IL - ile kosztować będzie nas rozrywka oraz na jakie rachunki nastawić się w pubuch i restauracjach?
Czytaj poniżej o aktualnych kosztach i cenach w Edwardsville, IL: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 17 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,66 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 26,6 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 37,5 złotego.


Ceny w Edwardsville, IL są znacznie wyższe od cen spotykanych w Polsce. Jedzenie i podstawowe produkty są droższe mniej więcej o 86%. Wyjście do restauracji będzie kosztować nas więcej o 92%. A koszt życia jest większy w Edwardsville, IL o 140%. Jeśli chodzi o spędzanie wolnego czasu, rozrywkę i sport to jest drożej o 75%.

Czy hotele są drogie w Edwardsville, IL? Ile zapłacimy za pokój w Edwardsville, IL?

Średni koszt noclegu w Edwardsville, IL to 302 zł (80 USD). Cena za pokój w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w Edwardsville, IL 249 zł (66 USD). W 3-gwiazdkowym hotelu noclegi są średnio po 347 zł (92 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Edwardsville, IL? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Edwardsville, IL? Na tej stronie znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Edwardsville, IL, takich jak: chleb, pomidory, zagraniczne piwo, mleko lub pierś z kurczaka (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Edwardsville, IL? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Edwardsville, IL? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Edwardsville, IL? Czy jedzenie na mieście w Edwardsville, IL jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 75 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 338 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 30 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 7,5 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Edwardsville, IL, m.in: chleb, pomidory, zagraniczne piwo, mleko lub pierś z kurczaka


W przypadku gdy zastanawiasz się nad wyjazdem i niekoniecznie musi to być konkretny kraj to może koszty będą mniejsze niż w Edwardsville, IL w którymś z pobliskich krajów? Sprawdź ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Edwardsville, IL - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena internet 244 zł

internet

244 zł
310% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 113 zł

spodnie jeansy

113 zł
67% mniej niż w Polsce

cena zarobki średnio 18,8 tys. zł

zarobki średnio

18,8 tys. zł
250% więcej niż w Polsce

cena chleb 12,4 zł

chleb

12,4 zł
160% więcej niż w Polsce

cena ser 25 zł

ser

25 zł
29% mniej niż w Polsce

cena ryż 16,5 zł

ryż

16,5 zł
190% więcej niż w Polsce

cena pomidory 16,5 zł

pomidory

16,5 zł
o połowę więcej niż w Polsce

cena banany 8,3 zł

banany

8,3 zł
32% więcej niż w Polsce

cena wino 75 zł

wino

75 zł
200% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 75 zł

tania restauracja

75 zł
110% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 15 zł

lokalne piwo

15 zł
7.2% więcej niż w Polsce

cena kawa 15 zł

kawa

15 zł
17% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 7,5 zł

cola pepsi sprite mirinda

7,5 zł
3% więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Edwardsville, IL

  1. Mleko 1 litr 3 zł (0,79 USD)
  2. Chleb pół kilo 12,4 zł (3,3 USD)
  3. Kilo sera 25 zł (6,6 USD)
  4. Woda butelka półtora litra 11,3 zł (3 USD)
  5. Butelka wina (średnia półka) 75 zł (20 USD)
  6. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 15 zł (4 USD)
  7. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 41 zł (11 USD)
  8. Jabłka (1kg) 25 zł (6,6 USD)
  9. Pomarańcze (1kg) 25 zł (6,6 USD)
  10. Ziemniaki (1kg) 16,5 zł (4,4 USD)
  11. Sałata (1 główka) 3,8 zł (1 USD)
  12. Kilo białego ryżu 16,5 zł (4,4 USD)
  13. Pomidory (1kg) 16,5 zł (4,4 USD)
  14. Banany (1kg) 8,3 zł (2,2 USD)
  15. Cebula (1kg) 16,5 zł (4,4 USD)
  16. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 41 zł (11 USD)

ceny w restauracjach w Edwardsville, IL

  1. Posiłek w taniej restauracji 75 zł (20 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 338 zł (90 USD)
  3. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 15 zł (4 USD)
  4. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 15 zł (4 USD)
  5. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 7,5 zł (2 USD)
  6. Kawa cappuccino 15 zł (4 USD)

koszty życia w Edwardsville, IL

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 281 zł (75 USD)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 300 zł (80 USD)
  3. Karnet miesięczny (standardowa cena) 375 zł (100 USD)
  4. Apartament z trzema sypialniami w centrum miasta 9,38 tys. zł (2,5 tys. USD)
  5. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 244 zł (65 USD)
  6. Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 18,8 tys. zł (5 tys. USD)
  7. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 113 zł (30 USD)

koszty rozrywki w Edwardsville, IL

  1. Kino pojedynczy bilet 49 zł (13 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

banany

8,3 zł
32% więcej niż w Polsce

zarobki średnio

18,8 tys. zł
250% więcej niż w Polsce

wino

75 zł
200% więcej niż w Polsce

pomidory

16,5 zł
o połowę więcej niż w Polsce

tania restauracja

75 zł
110% więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach