Ceny w Elkhorn, WI

Ostatnia aktualizacja: 16 kwietnia 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Elkhorn, WI? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Elkhorn, WI.

Elkhorn, WI - jakie są ceny w supermarketach? Elkhorn, WI - czy koszty życia są wyższe niż w Polsce? Elkhorn, WI - ile trzeba wydać na rozrywkę, a także ile zapłacimy w restauracjach i knajpach?
Poniżej przeczytasz bieżące zestawienie cen i kosztów w Elkhorn, WI: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 16 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,66 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 26,6 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 37,5 złotego.


Ceny w Elkhorn, WI są zdecydowanie wyższe od cen jakie widzimy w Polsce. Produkty żywnościowe i inne podstawowe produkty kosztują drożej niż u nas o 59%. W restauracjach będzie drożej o 66%. Natomiast koszty życia są wyższe w Elkhorn, WI o 58%. Gdy chcemy wykorzystać wolny czas na rozrywkę lub sport to musimy nastawić się na wydatki większe o 28%.

Czy hotele są drogie w Elkhorn, WI? Ile zapłacimy za pokój w Elkhorn, WI?

Średnia cena noclegu w Elkhorn, WI wynosi 337 zł (90 USD). Koszt pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w Elkhorn, WI 231 zł (62 USD). 3-gwiazdkowy hotel to koszt około 564 zł (150 USD) Jeśli szukamy najlepszych warunków pobytu, to w hotelach 5-gwiazdkowych, które zapewnią zdecydowanie więcej luksusu - powiniśmy się liczyc z wydatkiem w okolicy 580 zł (155 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Elkhorn, WI? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Elkhorn, WI? Poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Elkhorn, WI, takich jak: ziemniaki, zagraniczne piwo, woda butelkowana, pierś z kurczaka lub wino (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Elkhorn, WI? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Elkhorn, WI? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Elkhorn, WI? Czy jedzenie na mieście w Elkhorn, WI jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 56 złotych. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 42 złote. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 300 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 26 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 9,3 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Elkhorn, WI, m.in: ziemniaki, zagraniczne piwo, woda butelkowana, pierś z kurczaka lub wino


A jeśli planujesz wyjazd w dany region świata, to może taniej niż w Elkhorn, WI będzię w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Elkhorn, WI - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 565 zł (399 zł - 981 zł)

opłaty

565 zł (399 zł - 981 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena internet 188 zł (150 zł - 375 zł)

internet

188 zł (150 zł - 375 zł)
220% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 188 zł (150 zł - 338 zł)

spodnie jeansy

188 zł (150 zł - 338 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena zarobki średnio 14,7 tys. zł

zarobki średnio

14,7 tys. zł
170% więcej niż w Polsce

cena wynajem małego mieszkania w centrum 3,75 tys. zł

wynajem małego mieszkania w centrum

3,75 tys. zł
11% więcej niż w Polsce

cena chleb 10,3 zł (10,3 zł - 25 zł)

chleb

10,3 zł (10,3 zł - 25 zł)
120% więcej niż w Polsce

cena ser 37 zł (33 zł - 99 zł)

ser

37 zł (33 zł - 99 zł)
7% więcej niż w Polsce

cena ryż 6,8 zł (6,8 zł - 41 zł)

ryż

6,8 zł (6,8 zł - 41 zł)
20% więcej niż w Polsce

cena pomidory 16,4 zł (8,3 zł - 33 zł)

pomidory

16,4 zł (8,3 zł - 33 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena banany 4,8 zł (4,8 zł - 16,5 zł)

banany

4,8 zł (4,8 zł - 16,5 zł)
23% mniej niż w Polsce

cena wino 45 zł (34 zł - 75 zł)

wino

45 zł (34 zł - 75 zł)
80% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 56 zł (56 zł - 143 zł)

tania restauracja

56 zł (56 zł - 143 zł)
61% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 13,1 zł (13,1 zł - 38 zł)

lokalne piwo

13,1 zł (13,1 zł - 38 zł)
6.2% mniej niż w Polsce

cena kawa 15,9 zł (14,2 zł - 26 zł)

kawa

15,9 zł (14,2 zł - 26 zł)
25% więcej niż w Polsce

cena butelka wody 5,6 zł (5,6 zł - 15 zł)

butelka wody

5,6 zł (5,6 zł - 15 zł)
2.7% mniej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 42 zł (38 zł - 56 zł)

mac burger king lub podobny bar

42 zł (38 zł - 56 zł)
40% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 9,3 zł (7,5 zł - 15 zł)

cola pepsi sprite mirinda

9,3 zł (7,5 zł - 15 zł)
28% więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Elkhorn, WI

  1. Mleko 1 litr 2,8 zł (0,73 USD)
  2. Chleb pół kilo 10,3 zł (2,8 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 15 zł (4 USD)
  4. Kilo sera 37 zł (9,9 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 7,5 zł (2 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 45 zł (12 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 8,3 zł (2,2 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 9,4 zł (2,5 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 36 zł (9,5 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 54 zł (14,3 USD)
  11. Jabłka (1kg) 18 zł (4,8 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 13,2 zł (3,5 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 9,8 zł (2,6 USD)
  14. Sałata (1 główka) 7,4 zł (2 USD)
  15. Kilo białego ryżu 6,8 zł (1,8 USD)
  16. Pomidory (1kg) 16,4 zł (4,4 USD)
  17. Banany (1kg) 4,8 zł (1,3 USD)
  18. Cebula (1kg) 8,1 zł (2,2 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 46 zł (12,1 USD)

ceny w restauracjach w Elkhorn, WI

  1. Posiłek w taniej restauracji 56 zł (15 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 300 zł (80 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 42 zł (11,2 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 13,1 zł (3,5 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 17,8 zł (4,8 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 9,3 zł (2,5 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 5,6 zł (1,5 USD)
  8. Kawa cappuccino 15,9 zł (4,3 USD)

koszty życia w Elkhorn, WI

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 244 zł (65 USD)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 356 zł (95 USD)
  3. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 102 tys. zł (27,2 tys. USD)
  4. Benzyna (1 litr) 3,3 zł (0,87 USD)
  5. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 140 tys. zł (37,4 tys. USD)
  6. Apartament z jedną sypialnią w centrum miasta 3,75 tys. zł (1 tys. USD)
  7. Apartament z trzema sypialniami w centrum miasta 6,75 tys. zł (1,8 tys. USD)
  8. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 565 zł (151 USD)
  9. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 8,14 tys. zł (2,17 tys. USD)
  10. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 188 zł (50 USD)
  11. numb_34 215 zł (57 USD)
  12. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 171 tys. zł (45,5 tys. USD)
  13. Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 14,7 tys. zł (3,92 tys. USD)
  14. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.6%
  15. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 12,2 zł (3,3 USD)
  16. Taxi 1km (taryfa normalna) 5,2 zł (1,4 USD)
  17. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 94 zł (25 USD)
  18. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 188 zł (50 USD)
  19. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 169 zł (45 USD)

koszty rozrywki w Elkhorn, WI

  1. Kino pojedynczy bilet 36 zł (9,5 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

banany

4,8 zł (4,8 zł - 16,5 zł)
23% mniej niż w Polsce

ryż

6,8 zł (6,8 zł - 41 zł)
20% więcej niż w Polsce

pomidory

16,4 zł (8,3 zł - 33 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

internet

188 zł (150 zł - 375 zł)
220% więcej niż w Polsce

zarobki średnio

14,7 tys. zł
170% więcej niż w Polsce

tania restauracja

56 zł (56 zł - 143 zł)
61% więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach