Ceny w Ellensburg, WA

Ostatnia aktualizacja: 16 lipca 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Ellensburg, WA? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Ellensburg, WA.

Ellensburg, WA zmiany cen hikersbay.com
Ellensburg, WA Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Ellensburg, WA - jakie są ceny w supermarketach? Ellensburg, WA - czy koszty życia są wyższe niż w Polsce? Ellensburg, WA - ile trzeba wydać na rozrywkę, a także ile zapłacimy w restauracjach i knajpach?
Poniżej przeczytasz bieżące zestawienie cen i kosztów w Ellensburg, WA: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 13 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,75 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 27,5 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 36,4 złotego.


Ceny w Ellensburg, WA są zdecydowanie wyższe od cen jakie widzimy w Polsce. Produkty żywnościowe i inne podstawowe produkty kosztują drożej niż u nas o 81%. W restauracjach będzie drożej o 120%. Natomiast koszty życia są wyższe w Ellensburg, WA o 44%. Gdy chcemy wykorzystać wolny czas na rozrywkę lub sport to musimy nastawić się na wydatki większe o 100%.

Czy w sklepach jest drogo w Ellensburg, WA? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Ellensburg, WA? Poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Ellensburg, WA, takich jak: pomarańcze, pierś z kurczaka, sałata, mleko lub banany (Ostatnia aktualizacja: 6 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Ellensburg, WA? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Ellensburg, WA? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Ellensburg, WA? Czy jedzenie na mieście w Ellensburg, WA jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 73 złote. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 44 złote. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 364 złote. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 58 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 11,8 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Ellensburg, WA, m.in: pomarańcze, pierś z kurczaka, sałata, mleko lub banany


A jeśli planujesz wyjazd w dany region świata, to może taniej niż w Ellensburg, WA będzię w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Ellensburg, WA - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 364 zł (364 zł - 1,53 tys. zł)

opłaty

364 zł (364 zł - 1,53 tys. zł)
65% mniej niż w Polsce

cena internet 260 zł (182 zł - 400 zł)

internet

260 zł (182 zł - 400 zł)
340% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 200 zł (127 zł - 400 zł)

spodnie jeansy

200 zł (127 zł - 400 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena chleb 8 zł (8 zł - 24 zł)

chleb

8 zł (8 zł - 24 zł)
69% więcej niż w Polsce

cena ser 54 zł (32 zł - 144 zł)

ser

54 zł (32 zł - 144 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena ryż 21 zł (8 zł - 36 zł)

ryż

21 zł (8 zł - 36 zł)
280% więcej niż w Polsce

cena pomidory 17,6 zł (7,9 zł - 32 zł)

pomidory

17,6 zł (7,9 zł - 32 zł)
66% więcej niż w Polsce

cena banany 3,9 zł (2,3 zł - 18,4 zł)

banany

3,9 zł (2,3 zł - 18,4 zł)
37% mniej niż w Polsce

cena wino 55 zł (36 zł - 91 zł)

wino

55 zł (36 zł - 91 zł)
120% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 73 zł (55 zł - 131 zł)

tania restauracja

73 zł (55 zł - 131 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 29 zł (22 zł - 36 zł)

lokalne piwo

29 zł (22 zł - 36 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena kawa 22 zł (16,4 zł - 31 zł)

kawa

22 zł (16,4 zł - 31 zł)
73% więcej niż w Polsce

cena butelka wody 9,2 zł (7,3 zł - 14,6 zł)

butelka wody

9,2 zł (7,3 zł - 14,6 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 44 zł (40 zł - 55 zł)

mac burger king lub podobny bar

44 zł (40 zł - 55 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 11,8 zł (8,3 zł - 18,2 zł)

cola pepsi sprite mirinda

11,8 zł (8,3 zł - 18,2 zł)
62% więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Ellensburg, WA

  1. Mleko 1 litr 4 zł (1,1 USD)
  2. Chleb pół kilo 8 zł (2,2 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 12,3 zł (3,4 USD)
  4. Kilo sera 54 zł (14,9 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 7,3 zł (2 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 55 zł (15 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 9,9 zł (2,7 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 9,1 zł (2,5 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 34 zł (9,3 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 57 zł (15,8 USD)
  11. Jabłka (1kg) 13,2 zł (3,6 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 15,8 zł (4,3 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 7,9 zł (2,2 USD)
  14. Sałata (1 główka) 7,2 zł (2 USD)
  15. Kilo białego ryżu 21 zł (5,9 USD)
  16. Pomidory (1kg) 17,6 zł (4,8 USD)
  17. Banany (1kg) 3,9 zł (1,1 USD)
  18. Cebula (1kg) 9,5 zł (2,6 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 44 zł (12,1 USD)

ceny w restauracjach w Ellensburg, WA

  1. Posiłek w taniej restauracji 73 zł (20 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 364 zł (100 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 44 zł (12 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 29 zł (8 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 29 zł (8 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 11,8 zł (3,3 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 9,2 zł (2,5 USD)
  8. Kawa cappuccino 22 zł (6,1 USD)

koszty życia w Ellensburg, WA

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 273 zł (75 USD)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 552 zł (152 USD)
  3. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 97,6 tys. zł (26,8 tys. USD)
  4. Bilet w jedną stronę (lokalny) NaN zł (NaN USD)
  5. Benzyna (1 litr) 4,8 zł (1,3 USD)
  6. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 130 tys. zł (35,8 tys. USD)
  7. Apartament z trzema sypialniami w centrum miasta 7,28 tys. zł (2 tys. USD)
  8. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 364 zł (100 USD)
  9. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 7,49 tys. zł (2,06 tys. USD)
  10. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 260 zł (71 USD)
  11. numb_34 235 zł (65 USD)
  12. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 138 tys. zł (38 tys. USD)
  13. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.6%
  14. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 18,2 zł (5 USD)
  15. Taxi 1km (taryfa normalna) 6,8 zł (1,9 USD)
  16. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 164 zł (45 USD)
  17. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 200 zł (55 USD)
  18. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 231 zł (63 USD)

koszty rozrywki w Ellensburg, WA

  1. Kino pojedynczy bilet 55 zł (15 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

chleb

8 zł (8 zł - 24 zł)
69% więcej niż w Polsce

internet

260 zł (182 zł - 400 zł)
340% więcej niż w Polsce

butelka wody

9,2 zł (7,3 zł - 14,6 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

mac burger king lub podobny bar

44 zł (40 zł - 55 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

spodnie jeansy

200 zł (127 zł - 400 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach