Ceny w Ellisville, MS

Ostatnia aktualizacja: 16 kwietnia 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Ellisville, MS? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Ellisville, MS.

Jakie są ceny w supermarketach w Ellisville, MS? Czy koszty życia w Ellisville, MS są wyższe od tych w Polsce? Ellisville, MS - ile kosztować będzie nas rozrywka oraz na jakie rachunki nastawić się w pubuch i restauracjach?
Czytaj poniżej o aktualnych kosztach i cenach w Ellisville, MS: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 16 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,66 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 26,6 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 37,5 złotego.


Ceny w Ellisville, MS są znacznie wyższe od cen spotykanych w Polsce. Jedzenie i podstawowe produkty są droższe mniej więcej o 85%. Wyjście do restauracji będzie kosztować nas więcej o 76%. A koszt życia jest większy w Ellisville, MS o 9.5%. Jeśli chodzi o spędzanie wolnego czasu, rozrywkę i sport to jest drożej o 62%.

Czy hotele są drogie w Ellisville, MS? Ile zapłacimy za pokój w Ellisville, MS?

Średni koszt noclegu w Ellisville, MS to 288 zł (77 USD). Cena za pokój w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w Ellisville, MS 270 zł (72 USD). W 3-gwiazdkowym hotelu noclegi są średnio po 271 zł (72 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Ellisville, MS? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Ellisville, MS? Na tej stronie znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Ellisville, MS, takich jak: sałata, jaja, pierś z kurczaka, piwo lub wino (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Ellisville, MS? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Ellisville, MS? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Ellisville, MS? Czy jedzenie na mieście w Ellisville, MS jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 86 złotych. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 49 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 268 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 45 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 7,9 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Ellisville, MS, m.in: sałata, jaja, pierś z kurczaka, piwo lub wino


W przypadku gdy zastanawiasz się nad wyjazdem i niekoniecznie musi to być konkretny kraj to może koszty będą mniejsze niż w Ellisville, MS w którymś z pobliskich krajów? Sprawdź ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Ellisville, MS - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 705 zł (469 zł - 1,69 tys. zł)

opłaty

705 zł (469 zł - 1,69 tys. zł)
32% mniej niż w Polsce

cena internet 239 zł (169 zł - 375 zł)

internet

239 zł (169 zł - 375 zł)
300% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 237 zł (113 zł - 296 zł)

spodnie jeansy

237 zł (113 zł - 296 zł)
30% mniej niż w Polsce

cena chleb 15 zł (8,3 zł - 21 zł)

chleb

15 zł (8,3 zł - 21 zł)
220% więcej niż w Polsce

cena ser 47 zł (33 zł - 99 zł)

ser

47 zł (33 zł - 99 zł)
35% więcej niż w Polsce

cena ryż 13,4 zł (8,3 zł - 27 zł)

ryż

13,4 zł (8,3 zł - 27 zł)
140% więcej niż w Polsce

cena pomidory 17,7 zł (12,4 zł - 27 zł)

pomidory

17,7 zł (12,4 zł - 27 zł)
68% więcej niż w Polsce

cena banany 7,5 zł (4,9 zł - 12,3 zł)

banany

7,5 zł (4,9 zł - 12,3 zł)
19% więcej niż w Polsce

cena wino 56 zł (38 zł - 94 zł)

wino

56 zł (38 zł - 94 zł)
130% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 86 zł (49 zł - 150 zł)

tania restauracja

86 zł (49 zł - 150 zł)
150% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 22 zł (13,1 zł - 23 zł)

lokalne piwo

22 zł (13,1 zł - 23 zł)
61% więcej niż w Polsce

cena kawa 22 zł (15 zł - 30 zł)

kawa

22 zł (15 zł - 30 zł)
75% więcej niż w Polsce

cena butelka wody 8,1 zł (7,5 zł - 9,4 zł)

butelka wody

8,1 zł (7,5 zł - 9,4 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 49 zł (38 zł - 60 zł)

mac burger king lub podobny bar

49 zł (38 zł - 60 zł)
63% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 7,9 zł (7,5 zł - 11,3 zł)

cola pepsi sprite mirinda

7,9 zł (7,5 zł - 11,3 zł)
8% więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Ellisville, MS

  1. Mleko 1 litr 4,3 zł (1,1 USD)
  2. Chleb pół kilo 15 zł (4 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 14,4 zł (3,9 USD)
  4. Kilo sera 47 zł (12,6 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 8,5 zł (2,3 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 56 zł (15 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 7,6 zł (2 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 13,5 zł (3,6 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 23 zł (6 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 51 zł (13,6 USD)
  11. Jabłka (1kg) 20 zł (5,4 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 18,7 zł (5 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 19,7 zł (5,2 USD)
  14. Sałata (1 główka) 8,4 zł (2,2 USD)
  15. Kilo białego ryżu 13,4 zł (3,6 USD)
  16. Pomidory (1kg) 17,7 zł (4,7 USD)
  17. Banany (1kg) 7,5 zł (2 USD)
  18. Cebula (1kg) 16 zł (4,3 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 52 zł (13,9 USD)

ceny w restauracjach w Ellisville, MS

  1. Posiłek w taniej restauracji 86 zł (23 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 268 zł (72 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 49 zł (13 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 22 zł (6 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 24 zł (6,5 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 7,9 zł (2,1 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 8,1 zł (2,2 USD)
  8. Kawa cappuccino 22 zł (6 USD)

koszty życia w Ellisville, MS

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 323 zł (86 USD)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 413 zł (110 USD)
  3. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 99,7 tys. zł (26,6 tys. USD)
  4. Benzyna (1 litr) 3,1 zł (0,84 USD)
  5. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 120 tys. zł (32 tys. USD)
  6. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 705 zł (188 USD)
  7. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 3,38 tys. zł (900 USD)
  8. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 239 zł (64 USD)
  9. numb_34 176 zł (47 USD)
  10. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 68,8 tys. zł (18,3 tys. USD)
  11. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.6%
  12. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 15 zł (4 USD)
  13. Taxi 1km (taryfa normalna) 6 zł (1,6 USD)
  14. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 113 zł (30 USD)
  15. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 237 zł (63 USD)
  16. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) NaN zł (NaN USD)

koszty rozrywki w Ellisville, MS

  1. Kino pojedynczy bilet 45 zł (12 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

banany

7,5 zł (4,9 zł - 12,3 zł)
19% więcej niż w Polsce

tania restauracja

86 zł (49 zł - 150 zł)
150% więcej niż w Polsce

internet

239 zł (169 zł - 375 zł)
300% więcej niż w Polsce

lokalne piwo

22 zł (13,1 zł - 23 zł)
61% więcej niż w Polsce

pomidory

17,7 zł (12,4 zł - 27 zł)
68% więcej niż w Polsce

opłaty

705 zł (469 zł - 1,69 tys. zł)
32% mniej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach