Ceny w Ellsworth, ME

Ostatnia aktualizacja: 16 lipca 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Ellsworth, ME? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Ellsworth, ME.

Ellsworth, ME zmiany cen hikersbay.com
Ellsworth, ME Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Ellsworth, ME - ile zapłacimy w marketach? Ellsworth, ME - jakie są koszty i czy życie jest droższe niż w Polsce? Ellsworth, ME - ile zapłacimy za rozrywkę oraz ile wydamy w restauracjach i barach?
Na tej stronie poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen i kosztów w Ellsworth, ME: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 7 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,74 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 27,4 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 36,5 złotego.


Czy hotele są drogie w Ellsworth, ME? Ile zapłacimy za pokój w Ellsworth, ME?

Uśredniony koszt noclegu w Ellsworth, ME to 444 zł (122 USD). Cena pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym w Ellsworth, ME to mniej więcej 327 zł (90 USD). 3-gwiazdkowe hotele oferują zakwaterowanie średnio po 437 zł (120 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Ellsworth, ME? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Ellsworth, ME? Poniżej przeczytasz o aktualnych cenach jedzenia i produktów spożywczych w Ellsworth, ME, takich jak: jaja, wino, pomarańcze, ser lub ziemniaki (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Ellsworth, ME? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Ellsworth, ME? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Ellsworth, ME? Czy jedzenie na mieście w Ellsworth, ME jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 66 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 402 złote. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 29 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 7,3 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Ellsworth, ME, m.in: jaja, wino, pomarańcze, ser lub ziemniaki


A jeśli plany wyjazdu dotyczą po prostu danego regionu świata, to może wyjdzie taniej niż w Ellsworth, ME w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Ellsworth, ME - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 596 zł (548 zł - 644 zł)

opłaty

596 zł (548 zł - 644 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena internet 183 zł

internet

183 zł
210% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 183 zł

spodnie jeansy

183 zł
o połowę mniej niż w Polsce

cena wynajem dużego mieszkania poza centrum 5,48 tys. zł

wynajem dużego mieszkania poza centrum

5,48 tys. zł
24% więcej niż w Polsce

cena chleb 16,1 zł

chleb

16,1 zł
240% więcej niż w Polsce

cena ser 60 zł (56 zł - 64 zł)

ser

60 zł (56 zł - 64 zł)
74% więcej niż w Polsce

cena ryż 20 zł

ryż

20 zł
250% więcej niż w Polsce

cena pomidory 16,1 zł

pomidory

16,1 zł
o połowę więcej niż w Polsce

cena banany 8 zł

banany

8 zł
29% więcej niż w Polsce

cena wino 73 zł

wino

73 zł
190% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 66 zł (60 zł - 73 zł)

tania restauracja

66 zł (60 zł - 73 zł)
90% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 14,6 zł

lokalne piwo

14,6 zł
4.3% więcej niż w Polsce

cena kawa 18,3 zł (18,3 zł - 18,3 zł)

kawa

18,3 zł (18,3 zł - 18,3 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena butelka wody 10,5 zł (7,3 zł - 13,7 zł)

butelka wody

10,5 zł (7,3 zł - 13,7 zł)
81% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 7,3 zł

cola pepsi sprite mirinda

7,3 zł
Bardzo podobnie jak w Polsce

ceny jedzenia w Ellsworth, ME

  1. Mleko 1 litr 4,8 zł (1,3 USD)
  2. Chleb pół kilo 16,1 zł (4,4 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 22 zł (6 USD)
  4. Kilo sera 60 zł (16,5 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 11 zł (3 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 73 zł (20 USD)
  7. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 28 zł (7,7 USD)
  8. Jabłka (1kg) 16,1 zł (4,4 USD)
  9. Pomarańcze (1kg) 24 zł (6,6 USD)
  10. Ziemniaki (1kg) 8 zł (2,2 USD)
  11. Sałata (1 główka) 11 zł (3 USD)
  12. Kilo białego ryżu 20 zł (5,5 USD)
  13. Pomidory (1kg) 16,1 zł (4,4 USD)
  14. Banany (1kg) 8 zł (2,2 USD)
  15. Cebula (1kg) 6 zł (1,7 USD)
  16. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 40 zł (11 USD)

ceny w restauracjach w Ellsworth, ME

  1. Posiłek w taniej restauracji 66 zł (18,2 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 402 zł (110 USD)
  3. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 14,6 zł (4 USD)
  4. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 22 zł (6 USD)
  5. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 7,3 zł (2 USD)
  6. Woda (0,33l butelka) 10,5 zł (2,9 USD)
  7. Kawa cappuccino 18,3 zł (5 USD)

koszty życia w Ellsworth, ME

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 365 zł (100 USD)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 365 zł (100 USD)
  3. Benzyna (1 litr) 3,5 zł (0,95 USD)
  4. Apartament z trzema sypialniami w centrum miasta 7,3 tys. zł (2 tys. USD)
  5. Apartament (3 sypialnie) poza centrum 5,48 tys. zł (1,5 tys. USD)
  6. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 596 zł (163 USD)
  7. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 183 zł (50 USD)
  8. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 3%
  9. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 183 zł (50 USD)

Ellsworth, ME koszty życia hikersbay.com
Ellsworth, ME Koszty Życia

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

internet

183 zł
210% więcej niż w Polsce

spodnie jeansy

183 zł
o połowę mniej niż w Polsce

cola pepsi sprite mirinda

7,3 zł
Bardzo podobnie jak w Polsce

tania restauracja

66 zł (60 zł - 73 zł)
90% więcej niż w Polsce

opłaty

596 zł (548 zł - 644 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach