Ceny w Erie, PA

Ostatnia aktualizacja: 16 lipca 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Erie, PA? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Erie, PA.

Erie, PA zmiany cen hikersbay.com
Erie, PA Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Erie, PA - ile zapłacimy w marketach? Erie, PA - jakie są koszty i czy życie jest droższe niż w Polsce? Erie, PA - ile zapłacimy za rozrywkę oraz ile wydamy w restauracjach i barach?
Na tej stronie poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen i kosztów w Erie, PA: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 13 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,75 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 27,5 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 36,4 złotego.


Biorąc pod uwagę różne kategorie kosztów oraz cen, to po zsumowaniu wydatków wychodzi, że trzeba wydać więcej w Erie, PA niż w Polsce. Żywność i podstawowe produkty są droższe średnio o 63%. W restauracjach czy barach zapłacimy więcej o 69%. Z kolei życie jest droższe w Erie, PA o 12%. Gdy chcemy aktywnie spędzić czas czy się rozerwać to zapłacimy mniej niż w Polsce o 21%.

Czy hotele są drogie w Erie, PA? Ile zapłacimy za pokój w Erie, PA?

Uśredniony koszt noclegu w Erie, PA to 256 zł (70 USD). Cena pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym w Erie, PA to mniej więcej 251 zł (69 USD). 3-gwiazdkowe hotele oferują zakwaterowanie średnio po 259 zł (71 USD) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Erie, PA za mniej więcej 273 zł (75 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Erie, PA? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Erie, PA? Poniżej przeczytasz o aktualnych cenach jedzenia i produktów spożywczych w Erie, PA, takich jak: jabłka, wino, jaja, piwo lub sałata (Ostatnia aktualizacja: 6 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Erie, PA? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Erie, PA? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Erie, PA? Czy jedzenie na mieście w Erie, PA jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 85 złotych. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 36 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 273 złote. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 29 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 8 złotych.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Erie, PA, m.in: jabłka, wino, jaja, piwo lub sałata


A jeśli plany wyjazdu dotyczą po prostu danego regionu świata, to może wyjdzie taniej niż w Erie, PA w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Jedzenie

Aktualne zestawienie: ceny jedzenia w Erie, PA

Życie

Aktualne zestawienie: koszty życia w Erie, PA

Rozrywka

Aktualne zestawienie: koszty rozrywki w Erie, PA

Erie, PA - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 494 zł (364 zł - 814 zł)

opłaty

494 zł (364 zł - 814 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena internet 245 zł (182 zł - 328 zł)

internet

245 zł (182 zł - 328 zł)
310% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 145 zł (109 zł - 184 zł)

spodnie jeansy

145 zł (109 zł - 184 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena zarobki średnio 10,6 tys. zł

zarobki średnio

10,6 tys. zł
dwa razy więcej niż w Polsce

cena wynajem małego mieszkania w centrum 2,43 tys. zł (2 tys. zł - 2,73 tys. zł)

wynajem małego mieszkania w centrum

2,43 tys. zł (2 tys. zł - 2,73 tys. zł)
28% mniej niż w Polsce

cena wynajem dużego mieszkania poza centrum 4,73 tys. zł (4,37 tys. zł - 5,09 tys. zł)

wynajem dużego mieszkania poza centrum

4,73 tys. zł (4,37 tys. zł - 5,09 tys. zł)
7.2% więcej niż w Polsce

cena chleb 11,4 zł (4 zł - 22 zł)

chleb

11,4 zł (4 zł - 22 zł)
140% więcej niż w Polsce

cena ser 36 zł (23 zł - 96 zł)

ser

36 zł (23 zł - 96 zł)
4.8% więcej niż w Polsce

cena ryż 6,7 zł (4,8 zł - 22 zł)

ryż

6,7 zł (4,8 zł - 22 zł)
18% więcej niż w Polsce

cena pomidory 18 zł (12 zł - 32 zł)

pomidory

18 zł (12 zł - 32 zł)
70% więcej niż w Polsce

cena banany 5,4 zł (3,9 zł - 7,9 zł)

banany

5,4 zł (3,9 zł - 7,9 zł)
13% mniej niż w Polsce

cena wino 44 zł (22 zł - 73 zł)

wino

44 zł (22 zł - 73 zł)
75% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 85 zł (55 zł - 146 zł)

tania restauracja

85 zł (55 zł - 146 zł)
140% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 14,6 zł (7,3 zł - 25 zł)

lokalne piwo

14,6 zł (7,3 zł - 25 zł)
4% więcej niż w Polsce

cena kawa 16,7 zł (10,9 zł - 36 zł)

kawa

16,7 zł (10,9 zł - 36 zł)
31% więcej niż w Polsce

cena butelka wody 6,9 zł (6,1 zł - 7,3 zł)

butelka wody

6,9 zł (6,1 zł - 7,3 zł)
19% więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 36 zł (33 zł - 51 zł)

mac burger king lub podobny bar

36 zł (33 zł - 51 zł)
19% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 8 zł (3,6 zł - 10 zł)

cola pepsi sprite mirinda

8 zł (3,6 zł - 10 zł)
9.4% więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Erie, PA

  1. Mleko 1 litr 3,6 zł (1 USD)
  2. Chleb pół kilo 11,4 zł (3,1 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 10,5 zł (2,9 USD)
  4. Kilo sera 36 zł (10 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 5,8 zł (1,6 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 44 zł (12 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 6,3 zł (1,7 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 9,4 zł (2,6 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 29 zł (8 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 37 zł (10,3 USD)
  11. Jabłka (1kg) 12,9 zł (3,6 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 16,4 zł (4,5 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 9,3 zł (2,6 USD)
  14. Sałata (1 główka) 8 zł (2,2 USD)
  15. Kilo białego ryżu 6,7 zł (1,8 USD)
  16. Pomidory (1kg) 18 zł (4,9 USD)
  17. Banany (1kg) 5,4 zł (1,5 USD)
  18. Cebula (1kg) 10,8 zł (3 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 71 zł (19,5 USD)

ceny w restauracjach w Erie, PA

  1. Posiłek w taniej restauracji 85 zł (23 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 273 zł (75 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 36 zł (9,8 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 14,6 zł (4 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 16,4 zł (4,5 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 8 zł (2,2 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 6,9 zł (1,9 USD)
  8. Kawa cappuccino 16,7 zł (4,6 USD)

koszty życia w Erie, PA

  1. Bilet w jedną stronę (lokalny) 6 zł (1,7 USD)
  2. Karnet miesięczny (standardowa cena) 189 zł (52 USD)
  3. Benzyna (1 litr) 3,5 zł (0,95 USD)
  4. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 102 tys. zł (28 tys. USD)
  5. Apartament z jedną sypialnią w centrum miasta 2,43 tys. zł (667 USD)
  6. Apartament (1 sypialnia) poza centrum 2,85 tys. zł (783 USD)
  7. Apartament z trzema sypialniami w centrum miasta 4,37 tys. zł (1,2 tys. USD)
  8. Apartament (3 sypialnie) poza centrum 4,73 tys. zł (1,3 tys. USD)
  9. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 494 zł (136 USD)
  10. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 245 zł (67 USD)
  11. numb_34 141 zł (39 USD)
  12. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 145 zł (40 USD)
  13. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 113 zł (31 USD)
  14. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 293 zł (80 USD)
  15. 1 para męskich skórzanych butów 315 zł (87 USD)
  16. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 96,5 tys. zł (26,5 tys. USD)
  17. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 3,6 tys. zł (990 USD)
  18. Cena za metr kwadratowy mieszkania w centrum miasta 5,17 tys. zł (1,42 tys. USD)
  19. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 106 tys. zł (29,2 tys. USD)
  20. Cena za metr kwadratowy mieszkania poza centrum 5,17 tys. zł (1,42 tys. USD)
  21. Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 10,6 tys. zł (2,92 tys. USD)
  22. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.5%
  23. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 9,1 zł (2,5 USD)
  24. Taxi 1km (taryfa normalna) 6,8 zł (1,9 USD)
  25. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 76 zł (21 USD)

koszty rozrywki w Erie, PA

  1. Klub Fitness, miesięczna opłata za 1 osobę dorosłą 103 zł (28 USD)
  2. Wynajem kortu do tenisa (1 godzina w Weekend) 33 zł (9 USD)
  3. Kino pojedynczy bilet 44 zł (12 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

mac burger king lub podobny bar

36 zł (33 zł - 51 zł)
19% więcej niż w Polsce

internet

245 zł (182 zł - 328 zł)
310% więcej niż w Polsce

tania restauracja

85 zł (55 zł - 146 zł)
140% więcej niż w Polsce

kawa

16,7 zł (10,9 zł - 36 zł)
31% więcej niż w Polsce

opłaty

494 zł (364 zł - 814 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

ryż

6,7 zł (4,8 zł - 22 zł)
18% więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach