Ceny w Evanston, WY

Ostatnia aktualizacja: 16 lipca 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Evanston, WY? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Evanston, WY.

Evanston, WY zmiany cen hikersbay.com
Evanston, WY Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Jakie są ceny w supermarketach w Evanston, WY? Czy koszty życia w Evanston, WY są wyższe od tych w Polsce? Evanston, WY - ile kosztować będzie nas rozrywka oraz na jakie rachunki nastawić się w pubuch i restauracjach?
Czytaj poniżej o aktualnych kosztach i cenach w Evanston, WY: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 13 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,75 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 27,5 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 36,4 złotego.


Biorąc pod uwagę kilka kategorii cen i kosztów, to jeśli zsumujemy różne wydatki, to możemy powiedzieć, że ceny są wyższe w Evanston, WY od cen w Polsce. Jedzenie i podstawowe produkty są droższe mniej więcej o 73%. Wyjście do restauracji będzie kosztować nas więcej o 66%. A koszt życia jest większy w Evanston, WY o 9.6%. Jeśli chodzi o spędzanie wolnego czasu, rozrywkę i sport to jest drożej o 35%.

Czy w sklepach jest drogo w Evanston, WY? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Evanston, WY? Na tej stronie znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Evanston, WY, takich jak: jaja, wino, woda butelkowana, jabłka lub ryż (Ostatnia aktualizacja: 6 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Evanston, WY? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Evanston, WY? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Evanston, WY? Czy jedzenie na mieście w Evanston, WY jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 60 złotych. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 36 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 273 złote. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 40 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 9,5 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Evanston, WY, m.in: jaja, wino, woda butelkowana, jabłka lub ryż


W przypadku gdy zastanawiasz się nad wyjazdem i niekoniecznie musi to być konkretny kraj to może koszty będą mniejsze niż w Evanston, WY w którymś z pobliskich krajów? Sprawdź ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Evanston, WY - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 582 zł (344 zł - 928 zł)

opłaty

582 zł (344 zł - 928 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena internet 233 zł (193 zł - 328 zł)

internet

233 zł (193 zł - 328 zł)
290% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 55 zł (55 zł - 273 zł)

spodnie jeansy

55 zł (55 zł - 273 zł)
84% mniej niż w Polsce

cena zarobki średnio 20 tys. zł

zarobki średnio

20 tys. zł
270% więcej niż w Polsce

cena chleb 12,6 zł (6 zł - 28 zł)

chleb

12,6 zł (6 zł - 28 zł)
170% więcej niż w Polsce

cena ser 53 zł (28 zł - 144 zł)

ser

53 zł (28 zł - 144 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena ryż 11,9 zł (6,3 zł - 20 zł)

ryż

11,9 zł (6,3 zł - 20 zł)
110% więcej niż w Polsce

cena pomidory 12 zł (3,2 zł - 20 zł)

pomidory

12 zł (3,2 zł - 20 zł)
14% więcej niż w Polsce

cena banany 6,9 zł (4 zł - 16 zł)

banany

6,9 zł (4 zł - 16 zł)
9.5% więcej niż w Polsce

cena wino 66 zł (36 zł - 91 zł)

wino

66 zł (36 zł - 91 zł)
160% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 60 zł (38 zł - 127 zł)

tania restauracja

60 zł (38 zł - 127 zł)
72% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 20 zł (14,6 zł - 44 zł)

lokalne piwo

20 zł (14,6 zł - 44 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena kawa 17,2 zł (14,6 zł - 29 zł)

kawa

17,2 zł (14,6 zł - 29 zł)
35% więcej niż w Polsce

cena butelka wody 6,6 zł (5,5 zł - 7,3 zł)

butelka wody

6,6 zł (5,5 zł - 7,3 zł)
14% więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 36 zł (36 zł - 44 zł)

mac burger king lub podobny bar

36 zł (36 zł - 44 zł)
21% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 9,5 zł (7,3 zł - 10,9 zł)

cola pepsi sprite mirinda

9,5 zł (7,3 zł - 10,9 zł)
31% więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Evanston, WY

  1. Mleko 1 litr 3,5 zł (0,95 USD)
  2. Chleb pół kilo 12,6 zł (3,5 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 13 zł (3,6 USD)
  4. Kilo sera 53 zł (14,5 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 8,8 zł (2,4 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 66 zł (18 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 6,6 zł (1,8 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 12,4 zł (3,4 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 24 zł (6,5 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 35 zł (9,7 USD)
  11. Jabłka (1kg) 15,8 zł (4,4 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 13,2 zł (3,6 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 7,4 zł (2 USD)
  14. Sałata (1 główka) 6,8 zł (1,9 USD)
  15. Kilo białego ryżu 11,9 zł (3,3 USD)
  16. Pomidory (1kg) 12 zł (3,3 USD)
  17. Banany (1kg) 6,9 zł (1,9 USD)
  18. Cebula (1kg) 8,9 zł (2,4 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 58 zł (15,9 USD)

ceny w restauracjach w Evanston, WY

  1. Posiłek w taniej restauracji 60 zł (16,5 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 273 zł (75 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 36 zł (10 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 20 zł (5,5 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 25 zł (7 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 9,5 zł (2,6 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 6,6 zł (1,8 USD)
  8. Kawa cappuccino 17,2 zł (4,7 USD)

koszty życia w Evanston, WY

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 319 zł (88 USD)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 482 zł (132 USD)
  3. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 111 tys. zł (30,5 tys. USD)
  4. Benzyna (1 litr) 3,8 zł (1 USD)
  5. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 124 tys. zł (34 tys. USD)
  6. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 582 zł (160 USD)
  7. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 3,57 tys. zł (980 USD)
  8. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 233 zł (64 USD)
  9. numb_34 238 zł (66 USD)
  10. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 30,6 tys. zł (8,4 tys. USD)
  11. Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 20 tys. zł (5,5 tys. USD)
  12. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.5%
  13. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 10,9 zł (3 USD)
  14. Taxi 1km (taryfa normalna) 8,9 zł (2,4 USD)
  15. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 178 zł (49 USD)
  16. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 55 zł (15 USD)
  17. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 158 zł (43 USD)

koszty rozrywki w Evanston, WY

  1. Kino pojedynczy bilet 36 zł (10 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

lokalne piwo

20 zł (14,6 zł - 44 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

butelka wody

6,6 zł (5,5 zł - 7,3 zł)
14% więcej niż w Polsce

spodnie jeansy

55 zł (55 zł - 273 zł)
84% mniej niż w Polsce

chleb

12,6 zł (6 zł - 28 zł)
170% więcej niż w Polsce

banany

6,9 zł (4 zł - 16 zł)
9,5% więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach