Ceny w Everett, MA

Ostatnia aktualizacja: 16 lipca 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Everett, MA? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Everett, MA.

Everett, MA - jakie są ceny w supermarketach? Everett, MA - czy koszty życia są wyższe niż w Polsce? Everett, MA - ile trzeba wydać na rozrywkę, a także ile zapłacimy w restauracjach i knajpach?
Poniżej przeczytasz bieżące zestawienie cen i kosztów w Everett, MA: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 8 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,74 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 27,4 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 36,5 złotego.


Ceny w Everett, MA są zdecydowanie wyższe od cen jakie widzimy w Polsce. Produkty żywnościowe i inne podstawowe produkty kosztują drożej niż u nas o 94%. W restauracjach będzie drożej o 120%. Natomiast koszty życia są wyższe w Everett, MA o 22%. Gdy chcemy wykorzystać wolny czas na rozrywkę lub sport to musimy nastawić się na wydatki większe o 89%.

Czy hotele są drogie w Everett, MA? Ile zapłacimy za pokój w Everett, MA?

Średnia cena noclegu w Everett, MA wynosi 470 zł (129 USD). Koszt pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w Everett, MA 362 zł (99 USD). 3-gwiazdkowy hotel to koszt około 474 zł (130 USD) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Everett, MA za mniej więcej 601 zł (165 USD) Jeśli szukamy najlepszych warunków pobytu, to w hotelach 5-gwiazdkowych, które zapewnią zdecydowanie więcej luksusu - powiniśmy się liczyc z wydatkiem w okolicy 906 zł (248 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Everett, MA? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Everett, MA? Poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Everett, MA, takich jak: pierś z kurczaka, piwo, pomarańcze, chleb lub papierosy (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Everett, MA? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Everett, MA? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Everett, MA? Czy jedzenie na mieście w Everett, MA jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 88 złotych. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 44 złote. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 365 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 44 złote (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 10,1 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Everett, MA, m.in: pierś z kurczaka, piwo, pomarańcze, chleb lub papierosy


A jeśli planujesz wyjazd w dany region świata, to może taniej niż w Everett, MA będzię w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Everett, MA - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 751 zł (438 zł - 1,46 tys. zł)

opłaty

751 zł (438 zł - 1,46 tys. zł)
28% mniej niż w Polsce

cena internet 223 zł (164 zł - 398 zł)

internet

223 zł (164 zł - 398 zł)
280% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 192 zł (128 zł - 329 zł)

spodnie jeansy

192 zł (128 zł - 329 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena wynajem małego mieszkania w centrum 8,76 tys. zł

wynajem małego mieszkania w centrum

8,76 tys. zł
160% więcej niż w Polsce

cena wynajem dużego mieszkania poza centrum 12,8 tys. zł

wynajem dużego mieszkania poza centrum

12,8 tys. zł
190% więcej niż w Polsce

cena chleb 13,2 zł (4,3 zł - 32 zł)

chleb

13,2 zł (4,3 zł - 32 zł)
180% więcej niż w Polsce

cena ser 39 zł (14,6 zł - 129 zł)

ser

39 zł (14,6 zł - 129 zł)
13% więcej niż w Polsce

cena ryż 11,2 zł (7,3 zł - 40 zł)

ryż

11,2 zł (7,3 zł - 40 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena pomidory 21 zł (8 zł - 48 zł)

pomidory

21 zł (8 zł - 48 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena banany 6,4 zł (3,1 zł - 16,1 zł)

banany

6,4 zł (3,1 zł - 16,1 zł)
2.4% więcej niż w Polsce

cena wino 49 zł (37 zł - 110 zł)

wino

49 zł (37 zł - 110 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 88 zł (55 zł - 128 zł)

tania restauracja

88 zł (55 zł - 128 zł)
150% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 22 zł (14,6 zł - 37 zł)

lokalne piwo

22 zł (14,6 zł - 37 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena kawa 21 zł (14,6 zł - 29 zł)

kawa

21 zł (14,6 zł - 29 zł)
62% więcej niż w Polsce

cena butelka wody 7,8 zł (7,3 zł - 11 zł)

butelka wody

7,8 zł (7,3 zł - 11 zł)
34% więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 44 zł (37 zł - 55 zł)

mac burger king lub podobny bar

44 zł (37 zł - 55 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 10,1 zł (7,3 zł - 14,6 zł)

cola pepsi sprite mirinda

10,1 zł (7,3 zł - 14,6 zł)
39% więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Everett, MA

  1. Mleko 1 litr 4,6 zł (1,3 USD)
  2. Chleb pół kilo 13,2 zł (3,6 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 17,9 zł (4,9 USD)
  4. Kilo sera 39 zł (10,7 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 8,2 zł (2,3 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 49 zł (13,4 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 6,9 zł (1,9 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 13,2 zł (3,6 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 40 zł (11 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 35 zł (9,6 USD)
  11. Jabłka (1kg) 21 zł (5,7 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 21 zł (5,8 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 13,9 zł (3,8 USD)
  14. Sałata (1 główka) 10 zł (2,7 USD)
  15. Kilo białego ryżu 11,2 zł (3,1 USD)
  16. Pomidory (1kg) 21 zł (5,9 USD)
  17. Banany (1kg) 6,4 zł (1,8 USD)
  18. Cebula (1kg) 13,7 zł (3,8 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 74 zł (20 USD)

ceny w restauracjach w Everett, MA

  1. Posiłek w taniej restauracji 88 zł (24 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 365 zł (100 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 44 zł (12 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 22 zł (6 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 29 zł (8 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 10,1 zł (2,8 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 7,8 zł (2,1 USD)
  8. Kawa cappuccino 21 zł (5,7 USD)

koszty życia w Everett, MA

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 269 zł (74 USD)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 304 zł (83 USD)
  3. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 87 tys. zł (23,8 tys. USD)
  4. Benzyna (1 litr) 3,4 zł (0,94 USD)
  5. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 110 tys. zł (30 tys. USD)
  6. Apartament z jedną sypialnią w centrum miasta 8,76 tys. zł (2,4 tys. USD)
  7. Apartament (3 sypialnie) poza centrum 12,8 tys. zł (3,5 tys. USD)
  8. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 751 zł (206 USD)
  9. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 5,48 tys. zł (1,5 tys. USD)
  10. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 223 zł (61 USD)
  11. numb_34 219 zł (60 USD)
  12. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 102 tys. zł (28 tys. USD)
  13. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.6%
  14. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 9,9 zł (2,7 USD)
  15. Taxi 1km (taryfa normalna) 6,4 zł (1,7 USD)
  16. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 102 zł (28 USD)
  17. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 192 zł (53 USD)
  18. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 146 zł (40 USD)

koszty rozrywki w Everett, MA

  1. Kino pojedynczy bilet 51 zł (14 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

butelka wody

7,8 zł (7,3 zł - 11 zł)
34% więcej niż w Polsce

wynajem małego mieszkania w centrum

8,76 tys. zł
160% więcej niż w Polsce

cola pepsi sprite mirinda

10,1 zł (7,3 zł - 14,6 zł)
39% więcej niż w Polsce

pomidory

21 zł (8 zł - 48 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

mac burger king lub podobny bar

44 zł (37 zł - 55 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

opłaty

751 zł (438 zł - 1,46 tys. zł)
28% mniej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach