Ceny w Fairfield, IA

Ostatnia aktualizacja: 16 lipca 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Fairfield, IA? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Fairfield, IA.

Jakie są ceny w supermarketach w Fairfield, IA? Czy koszty życia w Fairfield, IA są wyższe od tych w Polsce? Fairfield, IA - ile kosztować będzie nas rozrywka oraz na jakie rachunki nastawić się w pubuch i restauracjach?
Czytaj poniżej o aktualnych kosztach i cenach w Fairfield, IA: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 19 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,75 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 27,5 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 36,4 złotego.


Ceny w Fairfield, IA są znacznie wyższe od cen spotykanych w Polsce. Jedzenie i podstawowe produkty są droższe mniej więcej o 69%. Wyjście do restauracji będzie kosztować nas więcej o 72%. A koszt życia w Fairfield, IA jest mniejszy niż w Polsce o około 10%. Jeśli chodzi o spędzanie wolnego czasu, rozrywkę i sport to jest drożej o 100%.

Czy w sklepach jest drogo w Fairfield, IA? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Fairfield, IA? Na tej stronie znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Fairfield, IA, takich jak: ryż, jabłka, woda butelkowana, chleb lub ser (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Fairfield, IA? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Fairfield, IA? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Fairfield, IA? Czy jedzenie na mieście w Fairfield, IA jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 58 złotych. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 44 złote. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 291 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 35 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 8,4 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Fairfield, IA, m.in: ryż, jabłka, woda butelkowana, chleb lub ser


W przypadku gdy zastanawiasz się nad wyjazdem i niekoniecznie musi to być konkretny kraj to może koszty będą mniejsze niż w Fairfield, IA w którymś z pobliskich krajów? Sprawdź ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Fairfield, IA - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 548 zł (499 zł - 582 zł)

opłaty

548 zł (499 zł - 582 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena internet 276 zł (218 zł - 364 zł)

internet

276 zł (218 zł - 364 zł)
370% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 231 zł (109 zł - 364 zł)

spodnie jeansy

231 zł (109 zł - 364 zł)
32% mniej niż w Polsce

cena chleb 7,4 zł (4 zł - 12 zł)

chleb

7,4 zł (4 zł - 12 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena ser 49 zł (47 zł - 52 zł)

ser

49 zł (47 zł - 52 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena ryż 12 zł (8 zł - 20 zł)

ryż

12 zł (8 zł - 20 zł)
110% więcej niż w Polsce

cena pomidory 13,9 zł (13,5 zł - 14,4 zł)

pomidory

13,9 zł (13,5 zł - 14,4 zł)
32% więcej niż w Polsce

cena banany 7,4 zł (4,7 zł - 12 zł)

banany

7,4 zł (4,7 zł - 12 zł)
19% więcej niż w Polsce

cena wino 53 zł (36 zł - 69 zł)

wino

53 zł (36 zł - 69 zł)
110% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 58 zł (55 zł - 91 zł)

tania restauracja

58 zł (55 zł - 91 zł)
66% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 17,3 zł (10,9 zł - 18,2 zł)

lokalne piwo

17,3 zł (10,9 zł - 18,2 zł)
23% więcej niż w Polsce

cena kawa 21 zł (10,9 zł - 25 zł)

kawa

21 zł (10,9 zł - 25 zł)
62% więcej niż w Polsce

cena butelka wody 7,5 zł (6,4 zł - 9,1 zł)

butelka wody

7,5 zł (6,4 zł - 9,1 zł)
30% więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 44 zł (44 zł - 44 zł)

mac burger king lub podobny bar

44 zł (44 zł - 44 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 8,4 zł (7,3 zł - 10,9 zł)

cola pepsi sprite mirinda

8,4 zł (7,3 zł - 10,9 zł)
15% więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Fairfield, IA

  1. Mleko 1 litr 3,8 zł (1 USD)
  2. Chleb pół kilo 7,4 zł (2 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 13,3 zł (3,7 USD)
  4. Kilo sera 49 zł (13,6 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 4 zł (1,1 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 53 zł (14,5 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 6,3 zł (1,7 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 18,2 zł (5 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 33 zł (9 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 32 zł (8,8 USD)
  11. Jabłka (1kg) 22 zł (5,9 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 12,8 zł (3,5 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 6 zł (1,6 USD)
  14. Sałata (1 główka) NaN zł (NaN USD)
  15. Kilo białego ryżu 12 zł (3,3 USD)
  16. Pomidory (1kg) 13,9 zł (3,8 USD)
  17. Banany (1kg) 7,4 zł (2 USD)
  18. Cebula (1kg) 10,9 zł (3 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 55 zł (15 USD)

ceny w restauracjach w Fairfield, IA

  1. Posiłek w taniej restauracji 58 zł (16 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 291 zł (80 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 44 zł (12 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 17,3 zł (4,8 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 18,2 zł (5 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 8,4 zł (2,3 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 7,5 zł (2,1 USD)
  8. Kawa cappuccino 21 zł (5,7 USD)

koszty życia w Fairfield, IA

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 329 zł (91 USD)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 520 zł (143 USD)
  3. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 88,9 tys. zł (24,4 tys. USD)
  4. Benzyna (1 litr) 2,9 zł (0,81 USD)
  5. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 94,6 tys. zł (26 tys. USD)
  6. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 548 zł (151 USD)
  7. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 4,98 tys. zł (1,37 tys. USD)
  8. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 276 zł (76 USD)
  9. numb_34 204 zł (56 USD)
  10. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 43 tys. zł (11,8 tys. USD)
  11. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.6%
  12. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 7,3 zł (2 USD)
  13. Taxi 1km (taryfa normalna) 4,5 zł (1,2 USD)
  14. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 73 zł (20 USD)
  15. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 231 zł (64 USD)
  16. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 182 zł (50 USD)

koszty rozrywki w Fairfield, IA

  1. Kino pojedynczy bilet 55 zł (15 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

internet

276 zł (218 zł - 364 zł)
370% więcej niż w Polsce

tania restauracja

58 zł (55 zł - 91 zł)
66% więcej niż w Polsce

kawa

21 zł (10,9 zł - 25 zł)
62% więcej niż w Polsce

cola pepsi sprite mirinda

8,4 zł (7,3 zł - 10,9 zł)
15% więcej niż w Polsce

ryż

12 zł (8 zł - 20 zł)
110% więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach