Ceny w Fairfield, ME

Ostatnia aktualizacja: 16 lipca 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Fairfield, ME? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Fairfield, ME.

Fairfield, ME zmiany cen hikersbay.com
Fairfield, ME Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Fairfield, ME - jakie są ceny w supermarketach? Fairfield, ME - czy koszty życia są wyższe niż w Polsce? Fairfield, ME - ile trzeba wydać na rozrywkę, a także ile zapłacimy w restauracjach i knajpach?
Poniżej przeczytasz bieżące zestawienie cen i kosztów w Fairfield, ME: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 8 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,74 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 27,4 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 36,5 złotego.


Ceny w Fairfield, ME są zdecydowanie wyższe od cen jakie widzimy w Polsce. Produkty żywnościowe i inne podstawowe produkty kosztują drożej niż u nas o 130%. W restauracjach będzie drożej o 120%. Natomiast koszty życia są wyższe w Fairfield, ME o 5.4%. Gdy chcemy wykorzystać wolny czas na rozrywkę lub sport to musimy nastawić się na wydatki większe o 100%.

Czy hotele są drogie w Fairfield, ME? Ile zapłacimy za pokój w Fairfield, ME?

Średnia cena noclegu w Fairfield, ME wynosi 272 zł (74 USD). Koszt pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w Fairfield, ME 269 zł (74 USD). 3-gwiazdkowy hotel to koszt około 275 zł (75 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Fairfield, ME? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Fairfield, ME? Poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Fairfield, ME, takich jak: sałata, piwo, jabłka, zagraniczne piwo lub mięso wołowe (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Fairfield, ME? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Fairfield, ME? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Fairfield, ME? Czy jedzenie na mieście w Fairfield, ME jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 91 złotych. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 40 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 365 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 58 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 12 złotych.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Fairfield, ME, m.in: sałata, piwo, jabłka, zagraniczne piwo lub mięso wołowe


A jeśli planujesz wyjazd w dany region świata, to może taniej niż w Fairfield, ME będzię w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Fairfield, ME - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 632 zł (399 zł - 907 zł)

opłaty

632 zł (399 zł - 907 zł)
39% mniej niż w Polsce

cena internet 205 zł (110 zł - 365 zł)

internet

205 zł (110 zł - 365 zł)
250% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 292 zł (256 zł - 329 zł)

spodnie jeansy

292 zł (256 zł - 329 zł)
14% mniej niż w Polsce

cena chleb 14,6 zł (8 zł - 16,1 zł)

chleb

14,6 zł (8 zł - 16,1 zł)
210% więcej niż w Polsce

cena ser 55 zł (44 zł - 201 zł)

ser

55 zł (44 zł - 201 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena ryż 29 zł (16,1 zł - 37 zł)

ryż

29 zł (16,1 zł - 37 zł)
420% więcej niż w Polsce

cena pomidory 23 zł (17,7 zł - 28 zł)

pomidory

23 zł (17,7 zł - 28 zł)
120% więcej niż w Polsce

cena banany 4,9 zł (4 zł - 5,9 zł)

banany

4,9 zł (4 zł - 5,9 zł)
21% mniej niż w Polsce

cena wino 55 zł (44 zł - 88 zł)

wino

55 zł (44 zł - 88 zł)
120% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 91 zł (44 zł - 128 zł)

tania restauracja

91 zł (44 zł - 128 zł)
160% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 29 zł (18,3 zł - 29 zł)

lokalne piwo

29 zł (18,3 zł - 29 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena kawa 19,2 zł (14,6 zł - 22 zł)

kawa

19,2 zł (14,6 zł - 22 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena butelka wody 9,7 zł (7,3 zł - 11 zł)

butelka wody

9,7 zł (7,3 zł - 11 zł)
68% więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 40 zł (37 zł - 55 zł)

mac burger king lub podobny bar

40 zł (37 zł - 55 zł)
34% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 12 zł (9,1 zł - 18,3 zł)

cola pepsi sprite mirinda

12 zł (9,1 zł - 18,3 zł)
65% więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Fairfield, ME

  1. Mleko 1 litr 4 zł (1,1 USD)
  2. Chleb pół kilo 14,6 zł (4 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 21 zł (5,6 USD)
  4. Kilo sera 55 zł (15,2 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 10,3 zł (2,8 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 55 zł (15 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 6,3 zł (1,7 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 23 zł (6,3 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 47 zł (12,8 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 53 zł (14,4 USD)
  11. Jabłka (1kg) 23 zł (6,4 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 17,4 zł (4,8 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 9,3 zł (2,5 USD)
  14. Sałata (1 główka) 7 zł (1,9 USD)
  15. Kilo białego ryżu 29 zł (8 USD)
  16. Pomidory (1kg) 23 zł (6,4 USD)
  17. Banany (1kg) 4,9 zł (1,4 USD)
  18. Cebula (1kg) 12,1 zł (3,3 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 85 zł (23 USD)

ceny w restauracjach w Fairfield, ME

  1. Posiłek w taniej restauracji 91 zł (25 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 365 zł (100 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 40 zł (11 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 29 zł (8 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 29 zł (8 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 12 zł (3,3 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 9,7 zł (2,7 USD)
  8. Kawa cappuccino 19,2 zł (5,3 USD)

koszty życia w Fairfield, ME

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 338 zł (93 USD)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 511 zł (140 USD)
  3. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 95,6 tys. zł (26,2 tys. USD)
  4. Benzyna (1 litr) 3,4 zł (0,93 USD)
  5. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 131 tys. zł (35,8 tys. USD)
  6. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 632 zł (173 USD)
  7. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 13,4 tys. zł (3,67 tys. USD)
  8. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 205 zł (56 USD)
  9. numb_34 159 zł (44 USD)
  10. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka NaN zł (NaN USD)
  11. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.6%
  12. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie NaN zł (NaN USD)
  13. Taxi 1km (taryfa normalna) NaN zł (NaN USD)
  14. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) NaN zł (NaN USD)
  15. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 292 zł (80 USD)
  16. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 183 zł (50 USD)

koszty rozrywki w Fairfield, ME

  1. Kino pojedynczy bilet 55 zł (15 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

wino

55 zł (44 zł - 88 zł)
120% więcej niż w Polsce

cola pepsi sprite mirinda

12 zł (9,1 zł - 18,3 zł)
65% więcej niż w Polsce

banany

4,9 zł (4 zł - 5,9 zł)
21% mniej niż w Polsce

chleb

14,6 zł (8 zł - 16,1 zł)
210% więcej niż w Polsce

lokalne piwo

29 zł (18,3 zł - 29 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach