Ceny w Fort Atkinson, WI

Ostatnia aktualizacja: 16 kwietnia 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Fort Atkinson, WI? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Fort Atkinson, WI.

Fort Atkinson, WI zmiany cen hikersbay.com
Fort Atkinson, WI Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Jakie są ceny w supermarketach w Fort Atkinson, WI? Czy koszty życia w Fort Atkinson, WI są wyższe od tych w Polsce? Fort Atkinson, WI - ile kosztować będzie nas rozrywka oraz na jakie rachunki nastawić się w pubuch i restauracjach?
Czytaj poniżej o aktualnych kosztach i cenach w Fort Atkinson, WI: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 16 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,66 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 26,6 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 37,5 złotego.


Ceny w Fort Atkinson, WI są znacznie wyższe od cen spotykanych w Polsce. Jedzenie i podstawowe produkty są droższe mniej więcej o 91%. Wyjście do restauracji będzie kosztować nas więcej o 100%. A koszt życia jest większy w Fort Atkinson, WI o 52%. Jeśli chodzi o spędzanie wolnego czasu, rozrywkę i sport to jest drożej o 7.9%.

Czy hotele są drogie w Fort Atkinson, WI? Ile zapłacimy za pokój w Fort Atkinson, WI?

Średni koszt noclegu w Fort Atkinson, WI to 323 zł (86 USD). Cena za pokój w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w Fort Atkinson, WI 291 zł (78 USD). W 3-gwiazdkowym hotelu noclegi są średnio po 300 zł (80 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Fort Atkinson, WI? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Fort Atkinson, WI? Na tej stronie znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Fort Atkinson, WI, takich jak: ryż, banany, wino, papierosy lub cebula (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Fort Atkinson, WI? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Fort Atkinson, WI? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Fort Atkinson, WI? Czy jedzenie na mieście w Fort Atkinson, WI jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 92 złote. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 42 złote. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 338 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 56 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 11,1 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Fort Atkinson, WI, m.in: ryż, banany, wino, papierosy lub cebula


W przypadku gdy zastanawiasz się nad wyjazdem i niekoniecznie musi to być konkretny kraj to może koszty będą mniejsze niż w Fort Atkinson, WI w którymś z pobliskich krajów? Sprawdź ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Fort Atkinson, WI - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 589 zł (399 zł - 1,88 tys. zł)

opłaty

589 zł (399 zł - 1,88 tys. zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena internet 228 zł (150 zł - 375 zł)

internet

228 zł (150 zł - 375 zł)
280% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 75 zł (75 zł - 338 zł)

spodnie jeansy

75 zł (75 zł - 338 zł)
78% mniej niż w Polsce

cena wynajem małego mieszkania w centrum 3,38 tys. zł

wynajem małego mieszkania w centrum

3,38 tys. zł
Bardzo podobnie jak w Polsce

cena wynajem dużego mieszkania poza centrum 7,51 tys. zł

wynajem dużego mieszkania poza centrum

7,51 tys. zł
70% więcej niż w Polsce

cena chleb 8,3 zł (8,3 zł - 25 zł)

chleb

8,3 zł (8,3 zł - 25 zł)
75% więcej niż w Polsce

cena ser 50 zł (33 zł - 99 zł)

ser

50 zł (33 zł - 99 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena ryż 16,5 zł (8,3 zł - 41 zł)

ryż

16,5 zł (8,3 zł - 41 zł)
190% więcej niż w Polsce

cena pomidory 17,8 zł (8,3 zł - 33 zł)

pomidory

17,8 zł (8,3 zł - 33 zł)
68% więcej niż w Polsce

cena banany 7,4 zł (4,9 zł - 16,5 zł)

banany

7,4 zł (4,9 zł - 16,5 zł)
18% więcej niż w Polsce

cena wino 38 zł (34 zł - 75 zł)

wino

38 zł (34 zł - 75 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 92 zł (56 zł - 143 zł)

tania restauracja

92 zł (56 zł - 143 zł)
160% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 28 zł (15 zł - 38 zł)

lokalne piwo

28 zł (15 zł - 38 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena kawa 19,3 zł (14,2 zł - 26 zł)

kawa

19,3 zł (14,2 zł - 26 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena butelka wody 8,7 zł (7,5 zł - 15 zł)

butelka wody

8,7 zł (7,5 zł - 15 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 42 zł (38 zł - 56 zł)

mac burger king lub podobny bar

42 zł (38 zł - 56 zł)
40% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 11,1 zł (7,5 zł - 15 zł)

cola pepsi sprite mirinda

11,1 zł (7,5 zł - 15 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Fort Atkinson, WI

  1. Mleko 1 litr 3 zł (0,79 USD)
  2. Chleb pół kilo 8,3 zł (2,2 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 15 zł (4 USD)
  4. Kilo sera 50 zł (13,2 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 7,5 zł (2 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 38 zł (10 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 8,3 zł (2,2 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 16,1 zł (4,3 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 62 zł (16,5 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 41 zł (11 USD)
  11. Jabłka (1kg) 23 zł (6 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 19,3 zł (5,1 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 10,2 zł (2,7 USD)
  14. Sałata (1 główka) 7,5 zł (2 USD)
  15. Kilo białego ryżu 16,5 zł (4,4 USD)
  16. Pomidory (1kg) 17,8 zł (4,7 USD)
  17. Banany (1kg) 7,4 zł (2 USD)
  18. Cebula (1kg) 10,9 zł (2,9 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 66 zł (17,6 USD)

ceny w restauracjach w Fort Atkinson, WI

  1. Posiłek w taniej restauracji 92 zł (25 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 338 zł (90 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 42 zł (11,2 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 28 zł (7,5 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 30 zł (8 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 11,1 zł (3 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 8,7 zł (2,3 USD)
  8. Kawa cappuccino 19,3 zł (5,1 USD)

koszty życia w Fort Atkinson, WI

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 169 zł (45 USD)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 244 zł (65 USD)
  3. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 102 tys. zł (27,2 tys. USD)
  4. Benzyna (1 litr) 3 zł (0,79 USD)
  5. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 131 tys. zł (35 tys. USD)
  6. Apartament z jedną sypialnią w centrum miasta 3,38 tys. zł (900 USD)
  7. Apartament (1 sypialnia) poza centrum 3,38 tys. zł (900 USD)
  8. Apartament z trzema sypialniami w centrum miasta 7,51 tys. zł (2 tys. USD)
  9. Apartament (3 sypialnie) poza centrum 7,51 tys. zł (2 tys. USD)
  10. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 589 zł (157 USD)
  11. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 4,5 tys. zł (1,2 tys. USD)
  12. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 228 zł (61 USD)
  13. numb_34 188 zł (50 USD)
  14. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 171 tys. zł (45,5 tys. USD)
  15. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.6%
  16. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 12,2 zł (3,3 USD)
  17. Taxi 1km (taryfa normalna) 5,2 zł (1,4 USD)
  18. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 94 zł (25 USD)
  19. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 75 zł (20 USD)
  20. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 56 zł (15 USD)

koszty rozrywki w Fort Atkinson, WI

  1. Kino pojedynczy bilet 30 zł (8 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

wynajem małego mieszkania w centrum

3,38 tys. zł
Bardzo podobnie jak w Polsce

banany

7,4 zł (4,9 zł - 16,5 zł)
18% więcej niż w Polsce

wino

38 zł (34 zł - 75 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

mac burger king lub podobny bar

42 zł (38 zł - 56 zł)
40% więcej niż w Polsce

chleb

8,3 zł (8,3 zł - 25 zł)
75% więcej niż w Polsce

spodnie jeansy

75 zł (75 zł - 338 zł)
78% mniej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach