Ceny w Fort Lupton, CO

Ostatnia aktualizacja: 16 kwietnia 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Fort Lupton, CO? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Fort Lupton, CO.

Fort Lupton, CO - jakie są ceny w supermarketach? Fort Lupton, CO - czy koszty życia są wyższe niż w Polsce? Fort Lupton, CO - ile trzeba wydać na rozrywkę, a także ile zapłacimy w restauracjach i knajpach?
Poniżej przeczytasz bieżące zestawienie cen i kosztów w Fort Lupton, CO: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 17 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,66 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 26,6 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 37,5 złotego.


Ceny w Fort Lupton, CO są zdecydowanie wyższe od cen jakie widzimy w Polsce. Produkty żywnościowe i inne podstawowe produkty kosztują drożej niż u nas o 93%. W restauracjach będzie drożej o 100%. Natomiast koszty życia są wyższe w Fort Lupton, CO o 21%. Gdy chcemy wykorzystać wolny czas na rozrywkę lub sport to musimy nastawić się na wydatki większe o 62%.

Czy w sklepach jest drogo w Fort Lupton, CO? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Fort Lupton, CO? Poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Fort Lupton, CO, takich jak: ziemniaki, banany, zagraniczne piwo, chleb lub mięso wołowe (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Fort Lupton, CO? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Fort Lupton, CO? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Fort Lupton, CO? Czy jedzenie na mieście w Fort Lupton, CO jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 75 złotych. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 38 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 338 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 53 złote (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 12,4 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Fort Lupton, CO, m.in: ziemniaki, banany, zagraniczne piwo, chleb lub mięso wołowe


A jeśli planujesz wyjazd w dany region świata, to może taniej niż w Fort Lupton, CO będzię w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Fort Lupton, CO - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 675 zł (504 zł - 938 zł)

opłaty

675 zł (504 zł - 938 zł)
35% mniej niż w Polsce

cena internet 345 zł (263 zł - 428 zł)

internet

345 zł (263 zł - 428 zł)
480% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 189 zł (150 zł - 235 zł)

spodnie jeansy

189 zł (150 zł - 235 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena chleb 13,7 zł (8,6 zł - 18,6 zł)

chleb

13,7 zł (8,6 zł - 18,6 zł)
190% więcej niż w Polsce

cena ser 40 zł (30 zł - 64 zł)

ser

40 zł (30 zł - 64 zł)
16% więcej niż w Polsce

cena ryż 25 zł (11,3 zł - 33 zł)

ryż

25 zł (11,3 zł - 33 zł)
340% więcej niż w Polsce

cena pomidory 17,9 zł (12,3 zł - 50 zł)

pomidory

17,9 zł (12,3 zł - 50 zł)
69% więcej niż w Polsce

cena banany 5,6 zł (4,6 zł - 9,9 zł)

banany

5,6 zł (4,6 zł - 9,9 zł)
11% mniej niż w Polsce

cena wino 56 zł (45 zł - 75 zł)

wino

56 zł (45 zł - 75 zł)
130% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 75 zł (56 zł - 152 zł)

tania restauracja

75 zł (56 zł - 152 zł)
110% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 26 zł (18,8 zł - 56 zł)

lokalne piwo

26 zł (18,8 zł - 56 zł)
88% więcej niż w Polsce

cena kawa 25 zł (11,3 zł - 34 zł)

kawa

25 zł (11,3 zł - 34 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena butelka wody 14,5 zł (11,3 zł - 18,8 zł)

butelka wody

14,5 zł (11,3 zł - 18,8 zł)
150% więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 38 zł (38 zł - 56 zł)

mac burger king lub podobny bar

38 zł (38 zł - 56 zł)
25% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 12,4 zł (8,2 zł - 18,8 zł)

cola pepsi sprite mirinda

12,4 zł (8,2 zł - 18,8 zł)
71% więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Fort Lupton, CO

  1. Mleko 1 litr 4,1 zł (1,1 USD)
  2. Chleb pół kilo 13,7 zł (3,7 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 16,9 zł (4,5 USD)
  4. Kilo sera 40 zł (10,7 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 7,9 zł (2,1 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 56 zł (15 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 6,5 zł (1,7 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 10,1 zł (2,7 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 37 zł (10 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 45 zł (12,1 USD)
  11. Jabłka (1kg) 24 zł (6,5 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 15,7 zł (4,2 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 18,4 zł (4,9 USD)
  14. Sałata (1 główka) 7,5 zł (2 USD)
  15. Kilo białego ryżu 25 zł (6,6 USD)
  16. Pomidory (1kg) 17,9 zł (4,8 USD)
  17. Banany (1kg) 5,6 zł (1,5 USD)
  18. Cebula (1kg) 11,7 zł (3,1 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 66 zł (17,6 USD)

ceny w restauracjach w Fort Lupton, CO

  1. Posiłek w taniej restauracji 75 zł (20 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 338 zł (90 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 38 zł (10 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 26 zł (7 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 26 zł (7 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 12,4 zł (3,3 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 14,5 zł (3,9 USD)
  8. Kawa cappuccino 25 zł (6,7 USD)

koszty życia w Fort Lupton, CO

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 303 zł (81 USD)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 439 zł (117 USD)
  3. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 104 tys. zł (27,8 tys. USD)
  4. Benzyna (1 litr) 3,3 zł (0,88 USD)
  5. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 120 tys. zł (31,9 tys. USD)
  6. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 675 zł (180 USD)
  7. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 6,25 tys. zł (1,67 tys. USD)
  8. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 345 zł (92 USD)
  9. numb_34 191 zł (51 USD)
  10. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 91,9 tys. zł (24,5 tys. USD)
  11. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.5%
  12. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 9,4 zł (2,5 USD)
  13. Taxi 1km (taryfa normalna) 5,3 zł (1,4 USD)
  14. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 94 zł (25 USD)
  15. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 189 zł (50 USD)
  16. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 150 zł (40 USD)

koszty rozrywki w Fort Lupton, CO

  1. Kino pojedynczy bilet 45 zł (12 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

lokalne piwo

26 zł (18,8 zł - 56 zł)
88% więcej niż w Polsce

tania restauracja

75 zł (56 zł - 152 zł)
110% więcej niż w Polsce

banany

5,6 zł (4,6 zł - 9,9 zł)
11% mniej niż w Polsce

ryż

25 zł (11,3 zł - 33 zł)
340% więcej niż w Polsce

mac burger king lub podobny bar

38 zł (38 zł - 56 zł)
25% więcej niż w Polsce

wino

56 zł (45 zł - 75 zł)
130% więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach