Ceny w Galesburg, IL

Ostatnia aktualizacja: 16 lipca 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Galesburg, IL? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Galesburg, IL.

Galesburg, IL zmiany cen hikersbay.com
Galesburg, IL Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Jakie są ceny w supermarketach w Galesburg, IL? Czy koszty życia w Galesburg, IL są wyższe od tych w Polsce? Galesburg, IL - ile kosztować będzie nas rozrywka oraz na jakie rachunki nastawić się w pubuch i restauracjach?
Czytaj poniżej o aktualnych kosztach i cenach w Galesburg, IL: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 7 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,74 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 27,4 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 36,5 złotego.


Biorąc pod uwagę kilka kategorii cen i kosztów, to jeśli zsumujemy różne wydatki, to możemy powiedzieć, że ceny są wyższe w Galesburg, IL od cen w Polsce. Jedzenie i podstawowe produkty są droższe mniej więcej o 55%. Wyjście do restauracji będzie kosztować nas więcej o 5.7%. A koszt życia jest większy w Galesburg, IL o 16%. A jak wygladają ceny rozrywki? Ile wydamy na sport? Okazuje się że wydamy mniej niż w Polsce o 19%.

Czy hotele są drogie w Galesburg, IL? Ile zapłacimy za pokój w Galesburg, IL?

Średni koszt noclegu w Galesburg, IL to 235 zł (64 USD). Cena za pokój w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w Galesburg, IL 231 zł (63 USD). W 3-gwiazdkowym hotelu noclegi są średnio po 238 zł (65 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Galesburg, IL? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Galesburg, IL? Na tej stronie znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Galesburg, IL, takich jak: chleb, mleko, cebula, ryż lub sałata (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Galesburg, IL? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Galesburg, IL? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Galesburg, IL? Czy jedzenie na mieście w Galesburg, IL jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 37 złotych. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 37 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 146 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 29 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 8,2 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Galesburg, IL, m.in: chleb, mleko, cebula, ryż lub sałata


W przypadku gdy zastanawiasz się nad wyjazdem i niekoniecznie musi to być konkretny kraj to może koszty będą mniejsze niż w Galesburg, IL w którymś z pobliskich krajów? Sprawdź ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Galesburg, IL - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 666 zł (438 zł - 1,48 tys. zł)

opłaty

666 zł (438 zł - 1,48 tys. zł)
36% mniej niż w Polsce

cena internet 237 zł (73 zł - 402 zł)

internet

237 zł (73 zł - 402 zł)
300% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 192 zł (110 zł - 292 zł)

spodnie jeansy

192 zł (110 zł - 292 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena zarobki średnio 6,39 tys. zł

zarobki średnio

6,39 tys. zł
19% więcej niż w Polsce

cena wynajem małego mieszkania w centrum 1,83 tys. zł

wynajem małego mieszkania w centrum

1,83 tys. zł
o połowę mniej niż w Polsce

cena wynajem dużego mieszkania poza centrum 2,92 tys. zł

wynajem dużego mieszkania poza centrum

2,92 tys. zł
34% mniej niż w Polsce

cena chleb 9,2 zł (6 zł - 18,1 zł)

chleb

9,2 zł (6 zł - 18,1 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena ser 30 zł (12,1 zł - 76 zł)

ser

30 zł (12,1 zł - 76 zł)
13% mniej niż w Polsce

cena ryż 11,3 zł (6,4 zł - 24 zł)

ryż

11,3 zł (6,4 zł - 24 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena pomidory 18,1 zł (7,1 zł - 48 zł)

pomidory

18,1 zł (7,1 zł - 48 zł)
72% więcej niż w Polsce

cena banany 3,9 zł (3,9 zł - 12,1 zł)

banany

3,9 zł (3,9 zł - 12,1 zł)
37% mniej niż w Polsce

cena wino 55 zł (51 zł - 73 zł)

wino

55 zł (51 zł - 73 zł)
120% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 37 zł (37 zł - 110 zł)

tania restauracja

37 zł (37 zł - 110 zł)
4.3% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 14,6 zł (14,6 zł - 29 zł)

lokalne piwo

14,6 zł (14,6 zł - 29 zł)
4.3% więcej niż w Polsce

cena kawa 16,8 zł (11,9 zł - 22 zł)

kawa

16,8 zł (11,9 zł - 22 zł)
31% więcej niż w Polsce

cena butelka wody 5,5 zł (4,6 zł - 9,1 zł)

butelka wody

5,5 zł (4,6 zł - 9,1 zł)
5.3% mniej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 37 zł (37 zł - 44 zł)

mac burger king lub podobny bar

37 zł (37 zł - 44 zł)
22% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 8,2 zł (7,3 zł - 11 zł)

cola pepsi sprite mirinda

8,2 zł (7,3 zł - 11 zł)
13% więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Galesburg, IL

  1. Mleko 1 litr 3,3 zł (0,89 USD)
  2. Chleb pół kilo 9,2 zł (2,5 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 9,2 zł (2,5 USD)
  4. Kilo sera 30 zł (8,3 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 5,5 zł (1,5 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 55 zł (15 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 7,8 zł (2,1 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 14,6 zł (4 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 26 zł (7 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 39 zł (10,8 USD)
  11. Jabłka (1kg) 21 zł (5,9 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 16,6 zł (4,5 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 11,1 zł (3 USD)
  14. Sałata (1 główka) 5,5 zł (1,5 USD)
  15. Kilo białego ryżu 11,3 zł (3,1 USD)
  16. Pomidory (1kg) 18,1 zł (5 USD)
  17. Banany (1kg) 3,9 zł (1,1 USD)
  18. Cebula (1kg) 10,7 zł (2,9 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 39 zł (10,6 USD)

ceny w restauracjach w Galesburg, IL

  1. Posiłek w taniej restauracji 37 zł (10 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 146 zł (40 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 37 zł (10 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 14,6 zł (4 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 22 zł (6 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 8,2 zł (2,3 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 5,5 zł (1,5 USD)
  8. Kawa cappuccino 16,8 zł (4,6 USD)

koszty życia w Galesburg, IL

  1. Bilet w jedną stronę (lokalny) 18,3 zł (5 USD)
  2. Karnet miesięczny (standardowa cena) 146 zł (40 USD)
  3. Benzyna (1 litr) 3,1 zł (0,85 USD)
  4. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 128 tys. zł (35 tys. USD)
  5. Apartament z jedną sypialnią w centrum miasta 1,83 tys. zł (500 USD)
  6. Apartament (1 sypialnia) poza centrum 1,73 tys. zł (475 USD)
  7. Apartament z trzema sypialniami w centrum miasta 3,29 tys. zł (900 USD)
  8. Apartament (3 sypialnie) poza centrum 2,92 tys. zł (800 USD)
  9. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 666 zł (182 USD)
  10. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 237 zł (65 USD)
  11. numb_34 164 zł (45 USD)
  12. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 192 zł (53 USD)
  13. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 128 zł (35 USD)
  14. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 295 zł (81 USD)
  15. 1 para męskich skórzanych butów 406 zł (111 USD)
  16. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 90,4 tys. zł (24,8 tys. USD)
  17. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 4,26 tys. zł (1,17 tys. USD)
  18. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 86,9 tys. zł (23,8 tys. USD)
  19. Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 6,39 tys. zł (1,75 tys. USD)
  20. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.5%
  21. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 12,8 zł (3,5 USD)
  22. Taxi 1km (taryfa normalna) 5,7 zł (1,6 USD)
  23. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 146 zł (40 USD)

koszty rozrywki w Galesburg, IL

  1. Kino pojedynczy bilet 22 zł (6 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

kawa

16,8 zł (11,9 zł - 22 zł)
31% więcej niż w Polsce

ser

30 zł (12,1 zł - 76 zł)
13% mniej niż w Polsce

wino

55 zł (51 zł - 73 zł)
120% więcej niż w Polsce

chleb

9,2 zł (6 zł - 18,1 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

wynajem dużego mieszkania poza centrum

2,92 tys. zł
34% mniej niż w Polsce

cola pepsi sprite mirinda

8,2 zł (7,3 zł - 11 zł)
13% więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach