Ceny w Geneva, IL

Ostatnia aktualizacja: 16 kwietnia 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Geneva, IL? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Geneva, IL.

Geneva, IL zmiany cen hikersbay.com
Geneva, IL Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Geneva, IL - ile zapłacimy w marketach? Geneva, IL - jakie są koszty i czy życie jest droższe niż w Polsce? Geneva, IL - ile zapłacimy za rozrywkę oraz ile wydamy w restauracjach i barach?
Na tej stronie poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen i kosztów w Geneva, IL: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 16 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,66 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 26,6 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 37,5 złotego.


Biorąc pod uwagę różne kategorie kosztów oraz cen, to po zsumowaniu wydatków wychodzi, że trzeba wydać więcej w Geneva, IL niż w Polsce. Żywność i podstawowe produkty są droższe średnio o 51%. W restauracjach czy barach zapłacimy więcej o 30%. Z kolei życie jest droższe w Geneva, IL o 5.9%. Gdy chcemy aktywnie spędzić czas czy się rozerwać to zapłacimy mniej niż w Polsce o 5.6%.

Czy hotele są drogie w Geneva, IL? Ile zapłacimy za pokój w Geneva, IL?

Uśredniony koszt noclegu w Geneva, IL to 269 zł (72 USD). Cena pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym w Geneva, IL to mniej więcej 214 zł (57 USD). 3-gwiazdkowe hotele oferują zakwaterowanie średnio po 301 zł (80 USD) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Geneva, IL za mniej więcej 559 zł (149 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Geneva, IL? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Geneva, IL? Poniżej przeczytasz o aktualnych cenach jedzenia i produktów spożywczych w Geneva, IL, takich jak: ziemniaki, pierś z kurczaka, sałata, wino lub pomarańcze (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Geneva, IL? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Geneva, IL? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Geneva, IL? Czy jedzenie na mieście w Geneva, IL jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 66 złotych. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 34 złote. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 197 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 26 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 9,5 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Geneva, IL, m.in: ziemniaki, pierś z kurczaka, sałata, wino lub pomarańcze


A jeśli plany wyjazdu dotyczą po prostu danego regionu świata, to może wyjdzie taniej niż w Geneva, IL w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Geneva, IL - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 483 zł (375 zł - 938 zł)

opłaty

483 zł (375 zł - 938 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena internet 218 zł (169 zł - 334 zł)

internet

218 zł (169 zł - 334 zł)
270% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 143 zł (56 zł - 270 zł)

spodnie jeansy

143 zł (56 zł - 270 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena wynajem dużego mieszkania poza centrum 11,3 tys. zł

wynajem dużego mieszkania poza centrum

11,3 tys. zł
160% więcej niż w Polsce

cena chleb 11,8 zł (6,2 zł - 14,4 zł)

chleb

11,8 zł (6,2 zł - 14,4 zł)
150% więcej niż w Polsce

cena ser 37 zł (25 zł - 50 zł)

ser

37 zł (25 zł - 50 zł)
6.1% więcej niż w Polsce

cena ryż 14,9 zł (7,4 zł - 21 zł)

ryż

14,9 zł (7,4 zł - 21 zł)
160% więcej niż w Polsce

cena pomidory 25 zł (25 zł - 25 zł)

pomidory

25 zł (25 zł - 25 zł)
130% więcej niż w Polsce

cena banany 5,6 zł (3,6 zł - 6,6 zł)

banany

5,6 zł (3,6 zł - 6,6 zł)
11% mniej niż w Polsce

cena wino 53 zł (45 zł - 56 zł)

wino

53 zł (45 zł - 56 zł)
110% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 66 zł (45 zł - 131 zł)

tania restauracja

66 zł (45 zł - 131 zł)
88% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 13,1 zł (13,1 zł - 18,8 zł)

lokalne piwo

13,1 zł (13,1 zł - 18,8 zł)
6.2% mniej niż w Polsce

cena kawa 11,3 zł (11,3 zł - 26 zł)

kawa

11,3 zł (11,3 zł - 26 zł)
12% mniej niż w Polsce

cena butelka wody 8,9 zł (7,5 zł - 9,7 zł)

butelka wody

8,9 zł (7,5 zł - 9,7 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 34 zł (30 zł - 38 zł)

mac burger king lub podobny bar

34 zł (30 zł - 38 zł)
13% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 9,5 zł (8,2 zł - 15 zł)

cola pepsi sprite mirinda

9,5 zł (8,2 zł - 15 zł)
31% więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Geneva, IL

  1. Mleko 1 litr 2,8 zł (0,73 USD)
  2. Chleb pół kilo 11,8 zł (3,1 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 8,9 zł (2,4 USD)
  4. Kilo sera 37 zł (9,8 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 4,3 zł (1,1 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 53 zł (14 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 7,5 zł (2 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) NaN zł (NaN USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 26 zł (6,9 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 39 zł (10,5 USD)
  11. Jabłka (1kg) 21 zł (5,6 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 25 zł (6,6 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 4,6 zł (1,2 USD)
  14. Sałata (1 główka) 9 zł (2,4 USD)
  15. Kilo białego ryżu 14,9 zł (4 USD)
  16. Pomidory (1kg) 25 zł (6,6 USD)
  17. Banany (1kg) 5,6 zł (1,5 USD)
  18. Cebula (1kg) 7,4 zł (2 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 25 zł (6,6 USD)

ceny w restauracjach w Geneva, IL

  1. Posiłek w taniej restauracji 66 zł (17,5 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 197 zł (53 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 34 zł (9 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 13,1 zł (3,5 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 23 zł (6 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 9,5 zł (2,5 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 8,9 zł (2,4 USD)
  8. Kawa cappuccino 11,3 zł (3 USD)

koszty życia w Geneva, IL

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 188 zł (50 USD)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 450 zł (120 USD)
  3. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 98 tys. zł (26,1 tys. USD)
  4. Benzyna (1 litr) 3,3 zł (0,87 USD)
  5. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 134 tys. zł (35,7 tys. USD)
  6. Apartament (3 sypialnie) poza centrum 11,3 tys. zł (3 tys. USD)
  7. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 483 zł (129 USD)
  8. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 2,48 tys. zł (660 USD)
  9. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 218 zł (58 USD)
  10. numb_34 75 zł (20 USD)
  11. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 41,8 tys. zł (11,1 tys. USD)
  12. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.7%
  13. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie NaN zł (NaN USD)
  14. Taxi 1km (taryfa normalna) NaN zł (NaN USD)
  15. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) NaN zł (NaN USD)
  16. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 143 zł (38 USD)
  17. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 81 zł (22 USD)

koszty rozrywki w Geneva, IL

  1. Kino pojedynczy bilet 26 zł (7 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

wynajem dużego mieszkania poza centrum

11,3 tys. zł
160% więcej niż w Polsce

butelka wody

8,9 zł (7,5 zł - 9,7 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

ryż

14,9 zł (7,4 zł - 21 zł)
160% więcej niż w Polsce

lokalne piwo

13,1 zł (13,1 zł - 18,8 zł)
6,2% mniej niż w Polsce

mac burger king lub podobny bar

34 zł (30 zł - 38 zł)
13% więcej niż w Polsce

pomidory

25 zł (25 zł - 25 zł)
130% więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach