Ceny w Glendale, CA

Ostatnia aktualizacja: 16 kwietnia 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Glendale, CA? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Glendale, CA.

Glendale, CA zmiany cen hikersbay.com
Glendale, CA Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Glendale, CA - jakie są ceny w supermarketach? Glendale, CA - czy koszty życia są wyższe niż w Polsce? Glendale, CA - ile trzeba wydać na rozrywkę, a także ile zapłacimy w restauracjach i knajpach?
Poniżej przeczytasz bieżące zestawienie cen i kosztów w Glendale, CA: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 16 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,66 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 26,6 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 37,5 złotego.


Ceny w Glendale, CA są zdecydowanie wyższe od cen jakie widzimy w Polsce. Produkty żywnościowe i inne podstawowe produkty kosztują drożej niż u nas o 91%. W restauracjach będzie drożej o 100%. Natomiast koszty życia są wyższe w Glendale, CA o 25%. Gdy chcemy wykorzystać wolny czas na rozrywkę lub sport to musimy nastawić się na wydatki większe o 130%.

Czy hotele są drogie w Glendale, CA? Ile zapłacimy za pokój w Glendale, CA?

Średnia cena noclegu w Glendale, CA wynosi 463 zł (123 USD). Jeśli szukasz czegoś najtańszego na noc to w tanim jednogwiazdkowym hotelu zapłacisz około: 295 zł (79 USD) , a jeśli lubisz hostele to tam przenocujesz za: 134 zł (36 USD). Koszt pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w Glendale, CA 330 zł (88 USD). 3-gwiazdkowy hotel to koszt około 450 zł (120 USD) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Glendale, CA za mniej więcej 537 zł (143 USD) Jeśli szukamy najlepszych warunków pobytu, to w hotelach 5-gwiazdkowych, które zapewnią zdecydowanie więcej luksusu - powiniśmy się liczyc z wydatkiem w okolicy 3,56 tys. zł (948 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Glendale, CA? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Glendale, CA? Poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Glendale, CA, takich jak: pierś z kurczaka, papierosy, pomidory, jabłka lub cebula (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Glendale, CA? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Glendale, CA? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Glendale, CA? Czy jedzenie na mieście w Glendale, CA jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 83 złote. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 45 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 328 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 60 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 10,2 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Glendale, CA, m.in: pierś z kurczaka, papierosy, pomidory, jabłka lub cebula


A jeśli planujesz wyjazd w dany region świata, to może taniej niż w Glendale, CA będzię w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Glendale, CA - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 732 zł (375 zł - 1,31 tys. zł)

opłaty

732 zł (375 zł - 1,31 tys. zł)
30% mniej niż w Polsce

cena internet 274 zł (188 zł - 375 zł)

internet

274 zł (188 zł - 375 zł)
360% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 230 zł (113 zł - 375 zł)

spodnie jeansy

230 zł (113 zł - 375 zł)
32% mniej niż w Polsce

cena zarobki średnio 18,8 tys. zł

zarobki średnio

18,8 tys. zł
250% więcej niż w Polsce

cena wynajem małego mieszkania w centrum 12,6 tys. zł (12 tys. zł - 13,1 tys. zł)

wynajem małego mieszkania w centrum

12,6 tys. zł (12 tys. zł - 13,1 tys. zł)
270% więcej niż w Polsce

cena wynajem dużego mieszkania poza centrum 12,9 tys. zł (12,8 tys. zł - 13,1 tys. zł)

wynajem dużego mieszkania poza centrum

12,9 tys. zł (12,8 tys. zł - 13,1 tys. zł)
190% więcej niż w Polsce

cena chleb 15,5 zł (8,3 zł - 21 zł)

chleb

15,5 zł (8,3 zł - 21 zł)
230% więcej niż w Polsce

cena ser 50 zł (27 zł - 124 zł)

ser

50 zł (27 zł - 124 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena ryż 16,7 zł (8,3 zł - 38 zł)

ryż

16,7 zł (8,3 zł - 38 zł)
190% więcej niż w Polsce

cena pomidory 16,5 zł (7,5 zł - 33 zł)

pomidory

16,5 zł (7,5 zł - 33 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena banany 6,9 zł (4,9 zł - 16,5 zł)

banany

6,9 zł (4,9 zł - 16,5 zł)
9.8% więcej niż w Polsce

cena wino 56 zł (30 zł - 75 zł)

wino

56 zł (30 zł - 75 zł)
130% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 83 zł (38 zł - 183 zł)

tania restauracja

83 zł (38 zł - 183 zł)
140% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 30 zł (18,8 zł - 38 zł)

lokalne piwo

30 zł (18,8 zł - 38 zł)
110% więcej niż w Polsce

cena kawa 21 zł (15 zł - 23 zł)

kawa

21 zł (15 zł - 23 zł)
65% więcej niż w Polsce

cena butelka wody 7,7 zł (5,6 zł - 11,3 zł)

butelka wody

7,7 zł (5,6 zł - 11,3 zł)
33% więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 45 zł (38 zł - 56 zł)

mac burger king lub podobny bar

45 zł (38 zł - 56 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 10,2 zł (4,8 zł - 15 zł)

cola pepsi sprite mirinda

10,2 zł (4,8 zł - 15 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Glendale, CA

  1. Mleko 1 litr 4,7 zł (1,3 USD)
  2. Chleb pół kilo 15,5 zł (4,1 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 15,3 zł (4,1 USD)
  4. Kilo sera 50 zł (13,4 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 8,3 zł (2,2 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 56 zł (15 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 7,5 zł (2 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 11,3 zł (3 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 40 zł (10,5 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 51 zł (13,6 USD)
  11. Jabłka (1kg) 18,3 zł (4,9 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 12 zł (3,2 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 11,9 zł (3,2 USD)
  14. Sałata (1 główka) 7,7 zł (2,1 USD)
  15. Kilo białego ryżu 16,7 zł (4,5 USD)
  16. Pomidory (1kg) 16,5 zł (4,4 USD)
  17. Banany (1kg) 6,9 zł (1,8 USD)
  18. Cebula (1kg) 8,2 zł (2,2 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 67 zł (17,9 USD)

ceny w restauracjach w Glendale, CA

  1. Posiłek w taniej restauracji 83 zł (22 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 328 zł (88 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 45 zł (12 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 30 zł (8 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 34 zł (9 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 10,2 zł (2,7 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 7,7 zł (2 USD)
  8. Kawa cappuccino 21 zł (5,6 USD)

koszty życia w Glendale, CA

  1. Bilet w jedną stronę (lokalny) 6,6 zł (1,8 USD)
  2. Karnet miesięczny (standardowa cena) 343 zł (91 USD)
  3. Benzyna (1 litr) 5,1 zł (1,4 USD)
  4. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 113 tys. zł (30 tys. USD)
  5. Apartament z jedną sypialnią w centrum miasta 12,6 tys. zł (3,35 tys. USD)
  6. Apartament (1 sypialnia) poza centrum 9,82 tys. zł (2,62 tys. USD)
  7. Apartament z trzema sypialniami w centrum miasta 18,2 tys. zł (4,85 tys. USD)
  8. Apartament (3 sypialnie) poza centrum 12,9 tys. zł (3,45 tys. USD)
  9. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 732 zł (195 USD)
  10. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 274 zł (73 USD)
  11. numb_34 265 zł (71 USD)
  12. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 230 zł (61 USD)
  13. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 159 zł (42 USD)
  14. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 401 zł (107 USD)
  15. 1 para męskich skórzanych butów 547 zł (146 USD)
  16. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 99,5 tys. zł (26,5 tys. USD)
  17. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 6,43 tys. zł (1,71 tys. USD)
  18. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 68,8 tys. zł (18,3 tys. USD)
  19. Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 18,8 tys. zł (5,02 tys. USD)
  20. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.6%
  21. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 11,6 zł (3,1 USD)
  22. Taxi 1km (taryfa normalna) 6,3 zł (1,7 USD)
  23. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 110 zł (29 USD)

Glendale, CA koszty życia hikersbay.com
Glendale, CA Koszty Życia

koszty rozrywki w Glendale, CA

  1. Kino pojedynczy bilet 64 zł (17 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

butelka wody

7,7 zł (5,6 zł - 11,3 zł)
33% więcej niż w Polsce

banany

6,9 zł (4,9 zł - 16,5 zł)
9,8% więcej niż w Polsce

zarobki średnio

18,8 tys. zł
250% więcej niż w Polsce

wynajem małego mieszkania w centrum

12,6 tys. zł (12 tys. zł - 13,1 tys. zł)
270% więcej niż w Polsce

ser

50 zł (27 zł - 124 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cola pepsi sprite mirinda

10,2 zł (4,8 zł - 15 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach