Ceny w Gold Beach, OR

Ostatnia aktualizacja: 16 lipca 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Gold Beach, OR? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Gold Beach, OR.

Gold Beach, OR - ile zapłacimy w marketach? Gold Beach, OR - jakie są koszty i czy życie jest droższe niż w Polsce? Gold Beach, OR - ile zapłacimy za rozrywkę oraz ile wydamy w restauracjach i barach?
Na tej stronie poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen i kosztów w Gold Beach, OR: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 8 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,74 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 27,4 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 36,5 złotego.


W Gold Beach, OR jest sporo drożej niż w Polsce. Żywność i podstawowe produkty są droższe średnio o 100%. W restauracjach czy barach zapłacimy więcej o 74%. Z kolei życie jest droższe w Gold Beach, OR o 11%. W przypadku sportu i rozrywki nasze wydatki mogą być większe o 75%.

Czy w sklepach jest drogo w Gold Beach, OR? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Gold Beach, OR? Poniżej przeczytasz o aktualnych cenach jedzenia i produktów spożywczych w Gold Beach, OR, takich jak: chleb, piwo, pomarańcze, zagraniczne piwo lub pomidory (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Gold Beach, OR? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Gold Beach, OR? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Gold Beach, OR? Czy jedzenie na mieście w Gold Beach, OR jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 73 złote. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 40 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 274 złote. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 44 złote (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 9,8 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Gold Beach, OR, m.in: chleb, piwo, pomarańcze, zagraniczne piwo lub pomidory


A jeśli plany wyjazdu dotyczą po prostu danego regionu świata, to może wyjdzie taniej niż w Gold Beach, OR w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Gold Beach, OR - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 629 zł (365 zł - 1,04 tys. zł)

opłaty

629 zł (365 zł - 1,04 tys. zł)
39% mniej niż w Polsce

cena internet 236 zł (146 zł - 329 zł)

internet

236 zł (146 zł - 329 zł)
300% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 216 zł (146 zł - 292 zł)

spodnie jeansy

216 zł (146 zł - 292 zł)
36% mniej niż w Polsce

cena chleb 14,1 zł (5,2 zł - 20 zł)

chleb

14,1 zł (5,2 zł - 20 zł)
200% więcej niż w Polsce

cena ser 53 zł (28 zł - 73 zł)

ser

53 zł (28 zł - 73 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena ryż 27 zł (13,3 zł - 68 zł)

ryż

27 zł (13,3 zł - 68 zł)
370% więcej niż w Polsce

cena pomidory 16,5 zł (7,2 zł - 24 zł)

pomidory

16,5 zł (7,2 zł - 24 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena banany 6 zł (4,7 zł - 12,1 zł)

banany

6 zł (4,7 zł - 12,1 zł)
3.4% mniej niż w Polsce

cena wino 55 zł (44 zł - 73 zł)

wino

55 zł (44 zł - 73 zł)
120% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 73 zł (44 zł - 110 zł)

tania restauracja

73 zł (44 zł - 110 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 22 zł (18,3 zł - 29 zł)

lokalne piwo

22 zł (18,3 zł - 29 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena kawa 19,2 zł (14,6 zł - 26 zł)

kawa

19,2 zł (14,6 zł - 26 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena butelka wody 8,1 zł (7,3 zł - 11 zł)

butelka wody

8,1 zł (7,3 zł - 11 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 40 zł (37 zł - 44 zł)

mac burger king lub podobny bar

40 zł (37 zł - 44 zł)
34% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 9,8 zł (7,3 zł - 11 zł)

cola pepsi sprite mirinda

9,8 zł (7,3 zł - 11 zł)
34% więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Gold Beach, OR

  1. Mleko 1 litr 3,9 zł (1,1 USD)
  2. Chleb pół kilo 14,1 zł (3,9 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 14,4 zł (4 USD)
  4. Kilo sera 53 zł (14,5 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 5,5 zł (1,5 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 55 zł (15 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 6,3 zł (1,7 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 13,8 zł (3,8 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 44 zł (12 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 50 zł (13,6 USD)
  11. Jabłka (1kg) 18 zł (4,9 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 16,4 zł (4,5 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 8,9 zł (2,5 USD)
  14. Sałata (1 główka) 7,7 zł (2,1 USD)
  15. Kilo białego ryżu 27 zł (7,3 USD)
  16. Pomidory (1kg) 16,5 zł (4,5 USD)
  17. Banany (1kg) 6 zł (1,7 USD)
  18. Cebula (1kg) 7,9 zł (2,2 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 71 zł (19,5 USD)

ceny w restauracjach w Gold Beach, OR

  1. Posiłek w taniej restauracji 73 zł (20 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 274 zł (75 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 40 zł (11 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 22 zł (6 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 26 zł (7 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 9,8 zł (2,7 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 8,1 zł (2,2 USD)
  8. Kawa cappuccino 19,2 zł (5,3 USD)

koszty życia w Gold Beach, OR

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 385 zł (106 USD)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 351 zł (96 USD)
  3. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 115 tys. zł (31,5 tys. USD)
  4. Benzyna (1 litr) 4,1 zł (1,1 USD)
  5. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 123 tys. zł (33,7 tys. USD)
  6. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 629 zł (172 USD)
  7. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 5,48 tys. zł (1,5 tys. USD)
  8. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 236 zł (65 USD)
  9. numb_34 171 zł (47 USD)
  10. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 44,7 tys. zł (12,3 tys. USD)
  11. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.5%
  12. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 11 zł (3 USD)
  13. Taxi 1km (taryfa normalna) 4,5 zł (1,2 USD)
  14. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 110 zł (30 USD)
  15. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 216 zł (59 USD)
  16. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 158 zł (43 USD)

koszty rozrywki w Gold Beach, OR

  1. Kino pojedynczy bilet 47 zł (13 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

kawa

19,2 zł (14,6 zł - 26 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

opłaty

629 zł (365 zł - 1,04 tys. zł)
39% mniej niż w Polsce

ryż

27 zł (13,3 zł - 68 zł)
370% więcej niż w Polsce

pomidory

16,5 zł (7,2 zł - 24 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach