Ceny w Goldsboro, NC

Ostatnia aktualizacja: 16 kwietnia 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Goldsboro, NC? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Goldsboro, NC.

Goldsboro, NC zmiany cen hikersbay.com
Goldsboro, NC Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Goldsboro, NC - jakie są ceny w supermarketach? Goldsboro, NC - czy koszty życia są wyższe niż w Polsce? Goldsboro, NC - ile trzeba wydać na rozrywkę, a także ile zapłacimy w restauracjach i knajpach?
Poniżej przeczytasz bieżące zestawienie cen i kosztów w Goldsboro, NC: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 17 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,66 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 26,6 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 37,5 złotego.


Sumując różne wydatki, można stwierdzić, że ogólnie jest drożej w Goldsboro, NC niż w Polsce. Produkty żywnościowe i inne podstawowe produkty kosztują drożej niż u nas o 38%. W restauracjach będzie drożej o 36%. Natomiast koszty życia są wyższe w Goldsboro, NC o 23%. Gdy chcemy wykorzystać wolny czas na rozrywkę lub sport to musimy nastawić się na wydatki większe o 100%.

Czy hotele są drogie w Goldsboro, NC? Ile zapłacimy za pokój w Goldsboro, NC?

Średnia cena noclegu w Goldsboro, NC wynosi 311 zł (83 USD). Koszt pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w Goldsboro, NC 221 zł (59 USD). 3-gwiazdkowy hotel to koszt około 340 zł (91 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Goldsboro, NC? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Goldsboro, NC? Poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Goldsboro, NC, takich jak: woda butelkowana, sałata, pomidory, wino lub mleko (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Goldsboro, NC? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Goldsboro, NC? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Goldsboro, NC? Czy jedzenie na mieście w Goldsboro, NC jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 49 złotych. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 34 złote. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 244 złote. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 26 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 3,8 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Goldsboro, NC, m.in: woda butelkowana, sałata, pomidory, wino lub mleko


A jeśli planujesz wyjazd w dany region świata, to może taniej niż w Goldsboro, NC będzię w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Goldsboro, NC - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 679 zł (336 zł - 1,09 tys. zł)

opłaty

679 zł (336 zł - 1,09 tys. zł)
35% mniej niż w Polsce

cena internet 274 zł (206 zł - 368 zł)

internet

274 zł (206 zł - 368 zł)
360% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 113 zł (113 zł - 300 zł)

spodnie jeansy

113 zł (113 zł - 300 zł)
67% mniej niż w Polsce

cena zarobki średnio 12,8 tys. zł

zarobki średnio

12,8 tys. zł
140% więcej niż w Polsce

cena wynajem małego mieszkania w centrum 5,07 tys. zł

wynajem małego mieszkania w centrum

5,07 tys. zł
o połowę więcej niż w Polsce

cena wynajem dużego mieszkania poza centrum 4,5 tys. zł

wynajem dużego mieszkania poza centrum

4,5 tys. zł
2% więcej niż w Polsce

cena chleb 5,9 zł (5,9 zł - 21 zł)

chleb

5,9 zł (5,9 zł - 21 zł)
24% więcej niż w Polsce

cena ser 37 zł (21 zł - 74 zł)

ser

37 zł (21 zł - 74 zł)
5.6% więcej niż w Polsce

cena ryż 7 zł (7 zł - 33 zł)

ryż

7 zł (7 zł - 33 zł)
24% więcej niż w Polsce

cena pomidory 10,8 zł (8,6 zł - 25 zł)

pomidory

10,8 zł (8,6 zł - 25 zł)
1.8% więcej niż w Polsce

cena banany 6,8 zł (4,1 zł - 16,5 zł)

banany

6,8 zł (4,1 zł - 16,5 zł)
9% więcej niż w Polsce

cena wino 49 zł (45 zł - 66 zł)

wino

49 zł (45 zł - 66 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 49 zł (49 zł - 120 zł)

tania restauracja

49 zł (49 zł - 120 zł)
39% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 13,1 zł (13,1 zł - 26 zł)

lokalne piwo

13,1 zł (13,1 zł - 26 zł)
6.2% mniej niż w Polsce

cena kawa 11,3 zł (11,3 zł - 23 zł)

kawa

11,3 zł (11,3 zł - 23 zł)
12% mniej niż w Polsce

cena butelka wody 3,8 zł (3,8 zł - 9,4 zł)

butelka wody

3,8 zł (3,8 zł - 9,4 zł)
35% mniej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 34 zł (34 zł - 45 zł)

mac burger king lub podobny bar

34 zł (34 zł - 45 zł)
13% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 3,8 zł (3,8 zł - 11,3 zł)

cola pepsi sprite mirinda

3,8 zł (3,8 zł - 11,3 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

ceny jedzenia w Goldsboro, NC

  1. Mleko 1 litr 2,8 zł (0,75 USD)
  2. Chleb pół kilo 5,9 zł (1,6 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 7,1 zł (1,9 USD)
  4. Kilo sera 37 zł (9,8 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 7,1 zł (1,9 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 49 zł (13 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 9 zł (2,4 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 15 zł (4 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 24 zł (6,5 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 33 zł (8,8 USD)
  11. Jabłka (1kg) 11,3 zł (3 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 10,3 zł (2,7 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 13 zł (3,5 USD)
  14. Sałata (1 główka) 6,3 zł (1,7 USD)
  15. Kilo białego ryżu 7 zł (1,9 USD)
  16. Pomidory (1kg) 10,8 zł (2,9 USD)
  17. Banany (1kg) 6,8 zł (1,8 USD)
  18. Cebula (1kg) 12,7 zł (3,4 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 40 zł (10,7 USD)

ceny w restauracjach w Goldsboro, NC

  1. Posiłek w taniej restauracji 49 zł (13 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 244 zł (65 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 34 zł (9 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 13,1 zł (3,5 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 18,8 zł (5 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 3,8 zł (1 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 3,8 zł (1 USD)
  8. Kawa cappuccino 11,3 zł (3 USD)

koszty życia w Goldsboro, NC

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 244 zł (65 USD)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 281 zł (75 USD)
  3. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 89,2 tys. zł (23,8 tys. USD)
  4. Benzyna (1 litr) 2,7 zł (0,71 USD)
  5. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 128 tys. zł (34 tys. USD)
  6. Apartament z jedną sypialnią w centrum miasta 5,07 tys. zł (1,35 tys. USD)
  7. Apartament (1 sypialnia) poza centrum 3,28 tys. zł (875 USD)
  8. Apartament (3 sypialnie) poza centrum 4,5 tys. zł (1,2 tys. USD)
  9. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 679 zł (181 USD)
  10. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 5,46 tys. zł (1,46 tys. USD)
  11. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 274 zł (73 USD)
  12. numb_34 168 zł (45 USD)
  13. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 98,6 tys. zł (26,3 tys. USD)
  14. Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 12,8 tys. zł (3,4 tys. USD)
  15. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.5%
  16. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 18,8 zł (5 USD)
  17. Taxi 1km (taryfa normalna) 18,7 zł (5 USD)
  18. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 137 zł (37 USD)
  19. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 113 zł (30 USD)
  20. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 169 zł (45 USD)

koszty rozrywki w Goldsboro, NC

  1. Kino pojedynczy bilet 56 zł (15 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

banany

6,8 zł (4,1 zł - 16,5 zł)
9% więcej niż w Polsce

ser

37 zł (21 zł - 74 zł)
5,6% więcej niż w Polsce

wynajem małego mieszkania w centrum

5,07 tys. zł
o połowę więcej niż w Polsce

cola pepsi sprite mirinda

3,8 zł (3,8 zł - 11,3 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

zarobki średnio

12,8 tys. zł
140% więcej niż w Polsce

spodnie jeansy

113 zł (113 zł - 300 zł)
67% mniej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach