Ceny w Grafton, WI

Ostatnia aktualizacja: 16 lipca 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Grafton, WI? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Grafton, WI.

Grafton, WI zmiany cen hikersbay.com
Grafton, WI Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Jakie są ceny w supermarketach w Grafton, WI? Czy koszty życia w Grafton, WI są wyższe od tych w Polsce? Grafton, WI - ile kosztować będzie nas rozrywka oraz na jakie rachunki nastawić się w pubuch i restauracjach?
Czytaj poniżej o aktualnych kosztach i cenach w Grafton, WI: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 13 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,75 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 27,5 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 36,4 złotego.


Ceny w Grafton, WI są znacznie wyższe od cen spotykanych w Polsce. Jedzenie i podstawowe produkty są droższe mniej więcej o 120%. Wyjście do restauracji będzie kosztować nas więcej o 100%. A koszt życia jest większy w Grafton, WI o 58%. Jeśli chodzi o spędzanie wolnego czasu, rozrywkę i sport to jest drożej o 100%.

Czy hotele są drogie w Grafton, WI? Ile zapłacimy za pokój w Grafton, WI?

Średni koszt noclegu w Grafton, WI to 302 zł (83 USD). Cena za pokój w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w Grafton, WI 248 zł (68 USD). W 3-gwiazdkowym hotelu noclegi są średnio po 306 zł (84 USD) Nocleg w hotelu 5 gwiazdkowym to wydatek średnio: 324 zł (89 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Grafton, WI? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Grafton, WI? Na tej stronie znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Grafton, WI, takich jak: pierś z kurczaka, papierosy, banany, woda butelkowana lub jaja (Ostatnia aktualizacja: 6 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Grafton, WI? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Grafton, WI? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Grafton, WI? Czy jedzenie na mieście w Grafton, WI jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 89 złotych. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 41 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 328 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 55 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 10,7 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Grafton, WI, m.in: pierś z kurczaka, papierosy, banany, woda butelkowana lub jaja


W przypadku gdy zastanawiasz się nad wyjazdem i niekoniecznie musi to być konkretny kraj to może koszty będą mniejsze niż w Grafton, WI w którymś z pobliskich krajów? Sprawdź ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Grafton, WI - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 572 zł (387 zł - 951 zł)

opłaty

572 zł (387 zł - 951 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena internet 221 zł (146 zł - 364 zł)

internet

221 zł (146 zł - 364 zł)
270% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 220 zł (146 zł - 328 zł)

spodnie jeansy

220 zł (146 zł - 328 zł)
35% mniej niż w Polsce

cena chleb 15,1 zł (10 zł - 24 zł)

chleb

15,1 zł (10 zł - 24 zł)
220% więcej niż w Polsce

cena ser 60 zł (32 zł - 96 zł)

ser

60 zł (32 zł - 96 zł)
73% więcej niż w Polsce

cena ryż 22 zł (8 zł - 40 zł)

ryż

22 zł (8 zł - 40 zł)
280% więcej niż w Polsce

cena pomidory 17,3 zł (8 zł - 32 zł)

pomidory

17,3 zł (8 zł - 32 zł)
63% więcej niż w Polsce

cena banany 7,1 zł (4,7 zł - 16 zł)

banany

7,1 zł (4,7 zł - 16 zł)
14% więcej niż w Polsce

cena wino 53 zł (33 zł - 73 zł)

wino

53 zł (33 zł - 73 zł)
110% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 89 zł (55 zł - 138 zł)

tania restauracja

89 zł (55 zł - 138 zł)
150% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 27 zł (14,6 zł - 36 zł)

lokalne piwo

27 zł (14,6 zł - 36 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena kawa 18,7 zł (13,8 zł - 25 zł)

kawa

18,7 zł (13,8 zł - 25 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena butelka wody 8,4 zł (7,3 zł - 14,6 zł)

butelka wody

8,4 zł (7,3 zł - 14,6 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 41 zł (36 zł - 55 zł)

mac burger king lub podobny bar

41 zł (36 zł - 55 zł)
35% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 10,7 zł (7,3 zł - 14,6 zł)

cola pepsi sprite mirinda

10,7 zł (7,3 zł - 14,6 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Grafton, WI

  1. Mleko 1 litr 4,1 zł (1,1 USD)
  2. Chleb pół kilo 15,1 zł (4,1 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 14,5 zł (4 USD)
  4. Kilo sera 60 zł (16,6 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 9 zł (2,5 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 53 zł (14,5 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 8 zł (2,2 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 15,6 zł (4,3 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 60 zł (16,5 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 52 zł (14,4 USD)
  11. Jabłka (1kg) 22 zł (6 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 18,7 zł (5,1 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 9,9 zł (2,7 USD)
  14. Sałata (1 główka) 8,1 zł (2,2 USD)
  15. Kilo białego ryżu 22 zł (6 USD)
  16. Pomidory (1kg) 17,3 zł (4,7 USD)
  17. Banany (1kg) 7,1 zł (2 USD)
  18. Cebula (1kg) 10,6 zł (2,9 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 74 zł (20 USD)

ceny w restauracjach w Grafton, WI

  1. Posiłek w taniej restauracji 89 zł (25 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 328 zł (90 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 41 zł (11,2 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 27 zł (7,5 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 29 zł (8 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 10,7 zł (3 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 8,4 zł (2,3 USD)
  8. Kawa cappuccino 18,7 zł (5,1 USD)

koszty życia w Grafton, WI

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 350 zł (96 USD)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 461 zł (127 USD)
  3. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 99 tys. zł (27,2 tys. USD)
  4. Benzyna (1 litr) 4,1 zł (1,1 USD)
  5. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 136 tys. zł (37,4 tys. USD)
  6. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 572 zł (157 USD)
  7. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 7,9 tys. zł (2,17 tys. USD)
  8. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 221 zł (61 USD)
  9. numb_34 208 zł (57 USD)
  10. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 165 tys. zł (45,5 tys. USD)
  11. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.6%
  12. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 11,8 zł (3,3 USD)
  13. Taxi 1km (taryfa normalna) 5,1 zł (1,4 USD)
  14. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 91 zł (25 USD)
  15. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 220 zł (61 USD)
  16. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 196 zł (54 USD)

koszty rozrywki w Grafton, WI

  1. Kino pojedynczy bilet 55 zł (15 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

mac burger king lub podobny bar

41 zł (36 zł - 55 zł)
35% więcej niż w Polsce

ser

60 zł (32 zł - 96 zł)
73% więcej niż w Polsce

butelka wody

8,4 zł (7,3 zł - 14,6 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

spodnie jeansy

220 zł (146 zł - 328 zł)
35% mniej niż w Polsce

cola pepsi sprite mirinda

10,7 zł (7,3 zł - 14,6 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

pomidory

17,3 zł (8 zł - 32 zł)
63% więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach