Ceny w Grass Valley, CA

Ostatnia aktualizacja: 16 kwietnia 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Grass Valley, CA? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Grass Valley, CA.

Grass Valley, CA zmiany cen hikersbay.com
Grass Valley, CA Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Grass Valley, CA - jakie są ceny w supermarketach? Grass Valley, CA - czy koszty życia są wyższe niż w Polsce? Grass Valley, CA - ile trzeba wydać na rozrywkę, a także ile zapłacimy w restauracjach i knajpach?
Poniżej przeczytasz bieżące zestawienie cen i kosztów w Grass Valley, CA: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 17 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,66 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 26,6 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 37,5 złotego.


Ceny w Grass Valley, CA są zdecydowanie wyższe od cen jakie widzimy w Polsce. Produkty żywnościowe i inne podstawowe produkty kosztują drożej niż u nas o 130%. W restauracjach będzie drożej o 170%. Natomiast koszty życia są wyższe w Grass Valley, CA o 26%. Gdy chcemy wykorzystać wolny czas na rozrywkę lub sport to musimy nastawić się na wydatki większe o 130%.

Czy hotele są drogie w Grass Valley, CA? Ile zapłacimy za pokój w Grass Valley, CA?

Średnia cena noclegu w Grass Valley, CA wynosi 432 zł (115 USD). Koszt pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w Grass Valley, CA 370 zł (98 USD). 3-gwiazdkowy hotel to koszt około 375 zł (100 USD) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Grass Valley, CA za mniej więcej 497 zł (132 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Grass Valley, CA? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Grass Valley, CA? Poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Grass Valley, CA, takich jak: piwo, sałata, chleb, ser lub jaja (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Grass Valley, CA? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Grass Valley, CA? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Grass Valley, CA? Czy jedzenie na mieście w Grass Valley, CA jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 75 złotych. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 34 złote. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 544 złote. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 58 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 9,3 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Grass Valley, CA, m.in: piwo, sałata, chleb, ser lub jaja


A jeśli planujesz wyjazd w dany region świata, to może taniej niż w Grass Valley, CA będzię w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Grass Valley, CA - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 1,52 tys. zł (1,36 tys. zł - 1,74 tys. zł)

opłaty

1,52 tys. zł (1,36 tys. zł - 1,74 tys. zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena internet 232 zł (150 zł - 338 zł)

internet

232 zł (150 zł - 338 zł)
290% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 259 zł (188 zł - 338 zł)

spodnie jeansy

259 zł (188 zł - 338 zł)
23% mniej niż w Polsce

cena wynajem małego mieszkania w centrum 6,75 tys. zł

wynajem małego mieszkania w centrum

6,75 tys. zł
dwa razy więcej niż w Polsce

cena wynajem dużego mieszkania poza centrum 4,5 tys. zł

wynajem dużego mieszkania poza centrum

4,5 tys. zł
2% więcej niż w Polsce

cena chleb 20 zł (16,5 zł - 25 zł)

chleb

20 zł (16,5 zł - 25 zł)
330% więcej niż w Polsce

cena ser 91 zł (50 zł - 157 zł)

ser

91 zł (50 zł - 157 zł)
160% więcej niż w Polsce

cena ryż 21 zł (10,3 zł - 58 zł)

ryż

21 zł (10,3 zł - 58 zł)
270% więcej niż w Polsce

cena pomidory 22 zł (16,5 zł - 35 zł)

pomidory

22 zł (16,5 zł - 35 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena banany 11,1 zł (8,3 zł - 23 zł)

banany

11,1 zł (8,3 zł - 23 zł)
77% więcej niż w Polsce

cena wino 45 zł (34 zł - 83 zł)

wino

45 zł (34 zł - 83 zł)
80% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 75 zł (60 zł - 244 zł)

tania restauracja

75 zł (60 zł - 244 zł)
110% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 29 zł (23 zł - 34 zł)

lokalne piwo

29 zł (23 zł - 34 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena kawa 19 zł (15 zł - 24 zł)

kawa

19 zł (15 zł - 24 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena butelka wody 7,5 zł (7,5 zł - 11,3 zł)

butelka wody

7,5 zł (7,5 zł - 11,3 zł)
29% więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 34 zł (34 zł - 56 zł)

mac burger king lub podobny bar

34 zł (34 zł - 56 zł)
13% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 9,3 zł (7,1 zł - 15 zł)

cola pepsi sprite mirinda

9,3 zł (7,1 zł - 15 zł)
28% więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Grass Valley, CA

  1. Mleko 1 litr 4,7 zł (1,3 USD)
  2. Chleb pół kilo 20 zł (5,5 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 21 zł (5,5 USD)
  4. Kilo sera 91 zł (24 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 9,9 zł (2,7 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 45 zł (12 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 6,5 zł (1,7 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 20 zł (5,3 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 44 zł (11,8 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 56 zł (14,9 USD)
  11. Jabłka (1kg) 28 zł (7,4 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 24 zł (6,3 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 15,8 zł (4,2 USD)
  14. Sałata (1 główka) 8,1 zł (2,2 USD)
  15. Kilo białego ryżu 21 zł (5,5 USD)
  16. Pomidory (1kg) 22 zł (5,7 USD)
  17. Banany (1kg) 11,1 zł (3 USD)
  18. Cebula (1kg) 13,5 zł (3,6 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 63 zł (16,9 USD)

ceny w restauracjach w Grass Valley, CA

  1. Posiłek w taniej restauracji 75 zł (20 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 544 zł (145 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 34 zł (9 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 29 zł (7,8 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 30 zł (8 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 9,3 zł (2,5 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 7,5 zł (2 USD)
  8. Kawa cappuccino 19 zł (5,1 USD)

koszty życia w Grass Valley, CA

  1. Benzyna (1 litr) 4,9 zł (1,3 USD)
  2. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 88,3 tys. zł (23,5 tys. USD)
  3. Apartament z jedną sypialnią w centrum miasta 6,75 tys. zł (1,8 tys. USD)
  4. Apartament (1 sypialnia) poza centrum 6 tys. zł (1,6 tys. USD)
  5. Apartament z trzema sypialniami w centrum miasta 9,01 tys. zł (2,4 tys. USD)
  6. Apartament (3 sypialnie) poza centrum 4,5 tys. zł (1,2 tys. USD)
  7. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 1,52 tys. zł (406 USD)
  8. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 232 zł (62 USD)
  9. numb_34 216 zł (58 USD)
  10. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 259 zł (69 USD)
  11. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 206 zł (55 USD)
  12. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 417 zł (111 USD)
  13. 1 para męskich skórzanych butów 549 zł (146 USD)
  14. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 97,6 tys. zł (26 tys. USD)
  15. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 10,3 tys. zł (2,74 tys. USD)
  16. Cena za metr kwadratowy mieszkania w centrum miasta 13,7 tys. zł (3,66 tys. USD)
  17. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 142 tys. zł (37,8 tys. USD)
  18. Cena za metr kwadratowy mieszkania poza centrum 13,7 tys. zł (3,66 tys. USD)
  19. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.6%
  20. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 13,1 zł (3,5 USD)
  21. Taxi 1km (taryfa normalna) 9 zł (2,4 USD)
  22. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 150 zł (40 USD)

Grass Valley, CA koszty życia hikersbay.com
Grass Valley, CA Koszty Życia

koszty rozrywki w Grass Valley, CA

  1. Kino pojedynczy bilet 64 zł (17 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

banany

11,1 zł (8,3 zł - 23 zł)
77% więcej niż w Polsce

chleb

20 zł (16,5 zł - 25 zł)
330% więcej niż w Polsce

internet

232 zł (150 zł - 338 zł)
290% więcej niż w Polsce

mac burger king lub podobny bar

34 zł (34 zł - 56 zł)
13% więcej niż w Polsce

wynajem małego mieszkania w centrum

6,75 tys. zł
dwa razy więcej niż w Polsce

cola pepsi sprite mirinda

9,3 zł (7,1 zł - 15 zł)
28% więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach