Ceny w Indiana, PA, USA

Ostatnia aktualizacja: 16 kwietnia 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Indiana, PA, USA? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Indiana, PA, USA.

Indiana, PA, USA - ile zapłacimy w marketach? Indiana, PA, USA - jakie są koszty i czy życie jest droższe niż w Polsce? Indiana, PA, USA - ile zapłacimy za rozrywkę oraz ile wydamy w restauracjach i barach?
Na tej stronie poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen i kosztów w Indiana, PA, USA: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 17 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,66 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 26,6 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 37,5 złotego.


W Indiana, PA, USA jest sporo drożej niż w Polsce. Jedzenie i podstawowe produkty są droższe mniej więcej o 100%. W restauracjach czy barach zapłacimy więcej o 49%. Z kolei życie jest droższe w Indiana, PA, USA o 13%. W przypadku sportu i rozrywki nasze wydatki mogą być większe o 62%.

Czy w sklepach jest drogo w Indiana, PA, USA? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Indiana, PA, USA? Poniżej przeczytasz o aktualnych cenach jedzenia i produktów spożywczych w Indiana, PA, USA, takich jak: piwo, zagraniczne piwo, ser, cebula lub pomidory (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Indiana, PA, USA? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Indiana, PA, USA? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Indiana, PA, USA? Czy jedzenie na mieście w Indiana, PA, USA jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 75 złotych. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 38 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 225 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 38 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 9,7 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Indiana, PA, USA, m.in: piwo, zagraniczne piwo, ser, cebula lub pomidory


A jeśli plany wyjazdu dotyczą po prostu danego regionu świata, to może wyjdzie taniej niż w Indiana, PA, USA w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Indiana, PA, USA - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 699 zł (450 zł - 1,13 tys. zł)

opłaty

699 zł (450 zł - 1,13 tys. zł)
33% mniej niż w Polsce

cena internet 251 zł (188 zł - 450 zł)

internet

251 zł (188 zł - 450 zł)
320% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 183 zł (98 zł - 263 zł)

spodnie jeansy

183 zł (98 zł - 263 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena chleb 13,2 zł (7,8 zł - 21 zł)

chleb

13,2 zł (7,8 zł - 21 zł)
180% więcej niż w Polsce

cena ser 51 zł (25 zł - 83 zł)

ser

51 zł (25 zł - 83 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena ryż 18,2 zł (8,6 zł - 33 zł)

ryż

18,2 zł (8,6 zł - 33 zł)
220% więcej niż w Polsce

cena pomidory 23 zł (11,3 zł - 33 zł)

pomidory

23 zł (11,3 zł - 33 zł)
120% więcej niż w Polsce

cena banany 6,7 zł (3,8 zł - 16,5 zł)

banany

6,7 zł (3,8 zł - 16,5 zł)
6.9% więcej niż w Polsce

cena wino 68 zł (38 zł - 94 zł)

wino

68 zł (38 zł - 94 zł)
170% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 75 zł (45 zł - 113 zł)

tania restauracja

75 zł (45 zł - 113 zł)
110% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 18,8 zł (11,3 zł - 26 zł)

lokalne piwo

18,8 zł (11,3 zł - 26 zł)
34% więcej niż w Polsce

cena kawa 17,5 zł (11,3 zł - 24 zł)

kawa

17,5 zł (11,3 zł - 24 zł)
37% więcej niż w Polsce

cena butelka wody 5,9 zł (3,8 zł - 7,5 zł)

butelka wody

5,9 zł (3,8 zł - 7,5 zł)
1.4% więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 38 zł (34 zł - 38 zł)

mac burger king lub podobny bar

38 zł (34 zł - 38 zł)
25% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 9,7 zł (7,5 zł - 11,3 zł)

cola pepsi sprite mirinda

9,7 zł (7,5 zł - 11,3 zł)
33% więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Indiana, PA, USA

  1. Mleko 1 litr 4,4 zł (1,2 USD)
  2. Chleb pół kilo 13,2 zł (3,5 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 11,6 zł (3,1 USD)
  4. Kilo sera 51 zł (13,6 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 5,6 zł (1,5 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 68 zł (18 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 6,5 zł (1,7 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 15,9 zł (4,3 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 41 zł (10,8 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 47 zł (12,6 USD)
  11. Jabłka (1kg) 25 zł (6,8 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 27 zł (7,1 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 13,6 zł (3,6 USD)
  14. Sałata (1 główka) 10,6 zł (2,8 USD)
  15. Kilo białego ryżu 18,2 zł (4,9 USD)
  16. Pomidory (1kg) 23 zł (6,1 USD)
  17. Banany (1kg) 6,7 zł (1,8 USD)
  18. Cebula (1kg) 17,4 zł (4,6 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 52 zł (14 USD)

ceny w restauracjach w Indiana, PA, USA

  1. Posiłek w taniej restauracji 75 zł (20 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 225 zł (60 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 38 zł (10 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 18,8 zł (5 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 24 zł (6,4 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 9,7 zł (2,6 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 5,9 zł (1,6 USD)
  8. Kawa cappuccino 17,5 zł (4,7 USD)

koszty życia w Indiana, PA, USA

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 332 zł (88 USD)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 368 zł (98 USD)
  3. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 97,4 tys. zł (26 tys. USD)
  4. Benzyna (1 litr) 3,9 zł (1 USD)
  5. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 113 tys. zł (30 tys. USD)
  6. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 699 zł (186 USD)
  7. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 4,81 tys. zł (1,28 tys. USD)
  8. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 251 zł (67 USD)
  9. numb_34 184 zł (49 USD)
  10. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 86,3 tys. zł (23 tys. USD)
  11. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.6%
  12. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 15 zł (4 USD)
  13. Taxi 1km (taryfa normalna) 4,5 zł (1,2 USD)
  14. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 79 zł (21 USD)
  15. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 183 zł (49 USD)
  16. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 197 zł (53 USD)

koszty rozrywki w Indiana, PA, USA

  1. Kino pojedynczy bilet 45 zł (12 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

spodnie jeansy

183 zł (98 zł - 263 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

ser

51 zł (25 zł - 83 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

banany

6,7 zł (3,8 zł - 16,5 zł)
6,9% więcej niż w Polsce

butelka wody

5,9 zł (3,8 zł - 7,5 zł)
1,4% więcej niż w Polsce

cola pepsi sprite mirinda

9,7 zł (7,5 zł - 11,3 zł)
33% więcej niż w Polsce

tania restauracja

75 zł (45 zł - 113 zł)
110% więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach