Ceny w Islip, NY

Ostatnia aktualizacja: 16 kwietnia 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Islip, NY? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Islip, NY.

Islip, NY zmiany cen hikersbay.com
Islip, NY Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Jakie są ceny w supermarketach w Islip, NY? Czy koszty życia w Islip, NY są wyższe od tych w Polsce? Islip, NY - ile kosztować będzie nas rozrywka oraz na jakie rachunki nastawić się w pubuch i restauracjach?
Czytaj poniżej o aktualnych kosztach i cenach w Islip, NY: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 16 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,66 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 26,6 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 37,5 złotego.


Ceny w Islip, NY są znacznie wyższe od cen spotykanych w Polsce. Jedzenie i podstawowe produkty są droższe mniej więcej o 61%. Wyjście do restauracji będzie kosztować nas więcej o 52%. A koszt życia jest większy w Islip, NY o 26%. Jeśli chodzi o spędzanie wolnego czasu, rozrywkę i sport to jest drożej o 75%.

Czy hotele są drogie w Islip, NY? Ile zapłacimy za pokój w Islip, NY?

Średni koszt noclegu w Islip, NY to 443 zł (118 USD). Cena za pokój w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w Islip, NY 372 zł (99 USD). W 3-gwiazdkowym hotelu noclegi są średnio po 440 zł (117 USD) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Islip, NY za mniej więcej 448 zł (119 USD) Nocleg w hotelu 5 gwiazdkowym to wydatek średnio: 747 zł (199 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Islip, NY? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Islip, NY? Na tej stronie znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Islip, NY, takich jak: ryż, zagraniczne piwo, chleb, jabłka lub wino (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Islip, NY? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Islip, NY? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Islip, NY? Czy jedzenie na mieście w Islip, NY jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 68 złotych. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 38 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 225 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 53 złote (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 7,5 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Islip, NY, m.in: ryż, zagraniczne piwo, chleb, jabłka lub wino


W przypadku gdy zastanawiasz się nad wyjazdem i niekoniecznie musi to być konkretny kraj to może koszty będą mniejsze niż w Islip, NY w którymś z pobliskich krajów? Sprawdź ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Jedzenie

Aktualne zestawienie: ceny jedzenia w Islip, NY

Życie

Aktualne zestawienie: koszty życia w Islip, NY

Rozrywka

Aktualne zestawienie: koszty rozrywki w Islip, NY

Islip, NY - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 289 zł (281 zł - 1,13 tys. zł)

opłaty

289 zł (281 zł - 1,13 tys. zł)
72% mniej niż w Polsce

cena internet 260 zł (150 zł - 649 zł)

internet

260 zł (150 zł - 649 zł)
340% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 169 zł (131 zł - 450 zł)

spodnie jeansy

169 zł (131 zł - 450 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena zarobki średnio 13,1 tys. zł

zarobki średnio

13,1 tys. zł
150% więcej niż w Polsce

cena wynajem małego mieszkania w centrum 7,51 tys. zł (6 tys. zł - 9,01 tys. zł)

wynajem małego mieszkania w centrum

7,51 tys. zł (6 tys. zł - 9,01 tys. zł)
120% więcej niż w Polsce

cena chleb 10,3 zł (8,3 zł - 30 zł)

chleb

10,3 zł (8,3 zł - 30 zł)
120% więcej niż w Polsce

cena ser 74 zł (41 zł - 124 zł)

ser

74 zł (41 zł - 124 zł)
110% więcej niż w Polsce

cena ryż 15,6 zł (7,4 zł - 66 zł)

ryż

15,6 zł (7,4 zł - 66 zł)
180% więcej niż w Polsce

cena pomidory 10,7 zł (7,5 zł - 33 zł)

pomidory

10,7 zł (7,5 zł - 33 zł)
1% więcej niż w Polsce

cena banany 4,9 zł (3,8 zł - 8,2 zł)

banany

4,9 zł (3,8 zł - 8,2 zł)
22% mniej niż w Polsce

cena wino 49 zł (30 zł - 113 zł)

wino

49 zł (30 zł - 113 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 68 zł (38 zł - 113 zł)

tania restauracja

68 zł (38 zł - 113 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 26 zł (16,9 zł - 38 zł)

lokalne piwo

26 zł (16,9 zł - 38 zł)
88% więcej niż w Polsce

cena kawa 15 zł (7,5 zł - 24 zł)

kawa

15 zł (7,5 zł - 24 zł)
17% więcej niż w Polsce

cena butelka wody 5,6 zł (3,8 zł - 15 zł)

butelka wody

5,6 zł (3,8 zł - 15 zł)
2.7% mniej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 38 zł (38 zł - 56 zł)

mac burger king lub podobny bar

38 zł (38 zł - 56 zł)
25% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 7,5 zł (7,5 zł - 11,3 zł)

cola pepsi sprite mirinda

7,5 zł (7,5 zł - 11,3 zł)
3% więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Islip, NY

  1. Mleko 1 litr 2,9 zł (0,78 USD)
  2. Chleb pół kilo 10,3 zł (2,7 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 8,6 zł (2,3 USD)
  4. Kilo sera 74 zł (19,8 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 4,1 zł (1,1 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 49 zł (13 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 6,5 zł (1,7 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 18,8 zł (5 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 45 zł (12 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 23 zł (6,2 USD)
  11. Jabłka (1kg) 16,5 zł (4,4 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 8,3 zł (2,2 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 6,5 zł (1,7 USD)
  14. Sałata (1 główka) 5,7 zł (1,5 USD)
  15. Kilo białego ryżu 15,6 zł (4,2 USD)
  16. Pomidory (1kg) 10,7 zł (2,8 USD)
  17. Banany (1kg) 4,9 zł (1,3 USD)
  18. Cebula (1kg) 8,3 zł (2,2 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 41 zł (11 USD)

ceny w restauracjach w Islip, NY

  1. Posiłek w taniej restauracji 68 zł (18 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 225 zł (60 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 38 zł (10 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 26 zł (7 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 38 zł (10 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 7,5 zł (2 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 5,6 zł (1,5 USD)
  8. Kawa cappuccino 15 zł (4 USD)

koszty życia w Islip, NY

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 272 zł (73 USD)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 338 zł (90 USD)
  3. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 98,6 tys. zł (26,3 tys. USD)
  4. Bilet w jedną stronę (lokalny) 16,9 zł (4,5 USD)
  5. Benzyna (1 litr) 3,4 zł (0,91 USD)
  6. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 135 tys. zł (35,9 tys. USD)
  7. Apartament z jedną sypialnią w centrum miasta 7,51 tys. zł (2 tys. USD)
  8. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 289 zł (77 USD)
  9. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 9,38 tys. zł (2,5 tys. USD)
  10. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 260 zł (69 USD)
  11. numb_34 158 zł (42 USD)
  12. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 84,4 tys. zł (22,5 tys. USD)
  13. Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 13,1 tys. zł (3,5 tys. USD)
  14. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.5%
  15. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 11,3 zł (3 USD)
  16. Taxi 1km (taryfa normalna) 7,7 zł (2,1 USD)
  17. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 90 zł (24 USD)
  18. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 169 zł (45 USD)
  19. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 103 zł (28 USD)

Islip, NY koszty życia hikersbay.com
Islip, NY Koszty Życia

koszty rozrywki w Islip, NY

  1. Klub Fitness, miesięczna opłata za 1 osobę dorosłą 221 zł (59 USD)
  2. Kino pojedynczy bilet 60 zł (16 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

banany

4,9 zł (3,8 zł - 8,2 zł)
22% mniej niż w Polsce

mac burger king lub podobny bar

38 zł (38 zł - 56 zł)
25% więcej niż w Polsce

wynajem małego mieszkania w centrum

7,51 tys. zł (6 tys. zł - 9,01 tys. zł)
120% więcej niż w Polsce

ryż

15,6 zł (7,4 zł - 66 zł)
180% więcej niż w Polsce

wino

49 zł (30 zł - 113 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

kawa

15 zł (7,5 zł - 24 zł)
17% więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach