Ceny w Jackson, NJ

Ostatnia aktualizacja: 16 kwietnia 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Jackson, NJ? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Jackson, NJ.

Jackson, NJ zmiany cen hikersbay.com
Jackson, NJ Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Jackson, NJ - jakie są ceny w supermarketach? Jackson, NJ - czy koszty życia są wyższe niż w Polsce? Jackson, NJ - ile trzeba wydać na rozrywkę, a także ile zapłacimy w restauracjach i knajpach?
Poniżej przeczytasz bieżące zestawienie cen i kosztów w Jackson, NJ: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 16 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,66 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 26,6 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 37,5 złotego.


Ceny w Jackson, NJ są zdecydowanie wyższe od cen jakie widzimy w Polsce. Produkty żywnościowe i inne podstawowe produkty kosztują drożej niż u nas o 150%. W restauracjach będzie drożej o 170%. Natomiast koszty życia są wyższe w Jackson, NJ o 70%. Gdy chcemy wykorzystać wolny czas na rozrywkę lub sport to musimy nastawić się na wydatki większe o 170%.

Czy w sklepach jest drogo w Jackson, NJ? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Jackson, NJ? Poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Jackson, NJ, takich jak: mięso wołowe, chleb, mleko, pierś z kurczaka lub sałata (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Jackson, NJ? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Jackson, NJ? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Jackson, NJ? Czy jedzenie na mieście w Jackson, NJ jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 113 złotych. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 45 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 488 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 60 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 11,4 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Jackson, NJ, m.in: mięso wołowe, chleb, mleko, pierś z kurczaka lub sałata


A jeśli planujesz wyjazd w dany region świata, to może taniej niż w Jackson, NJ będzię w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Jackson, NJ - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 653 zł (375 zł - 981 zł)

opłaty

653 zł (375 zł - 981 zł)
37% mniej niż w Polsce

cena internet 263 zł (188 zł - 375 zł)

internet

263 zł (188 zł - 375 zł)
340% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 258 zł (150 zł - 375 zł)

spodnie jeansy

258 zł (150 zł - 375 zł)
24% mniej niż w Polsce

cena chleb 17,8 zł (11,5 zł - 37 zł)

chleb

17,8 zł (11,5 zł - 37 zł)
280% więcej niż w Polsce

cena ser 63 zł (35 zł - 116 zł)

ser

63 zł (35 zł - 116 zł)
82% więcej niż w Polsce

cena ryż 27 zł (12,4 zł - 41 zł)

ryż

27 zł (12,4 zł - 41 zł)
370% więcej niż w Polsce

cena pomidory 23 zł (8,2 zł - 41 zł)

pomidory

23 zł (8,2 zł - 41 zł)
120% więcej niż w Polsce

cena banany 7,7 zł (5 zł - 25 zł)

banany

7,7 zł (5 zł - 25 zł)
22% więcej niż w Polsce

cena wino 75 zł (45 zł - 100 zł)

wino

75 zł (45 zł - 100 zł)
200% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 113 zł (56 zł - 225 zł)

tania restauracja

113 zł (56 zł - 225 zł)
220% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 30 zł (23 zł - 45 zł)

lokalne piwo

30 zł (23 zł - 45 zł)
110% więcej niż w Polsce

cena kawa 21 zł (15 zł - 34 zł)

kawa

21 zł (15 zł - 34 zł)
64% więcej niż w Polsce

cena butelka wody 8,6 zł (7,5 zł - 15 zł)

butelka wody

8,6 zł (7,5 zł - 15 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 45 zł (38 zł - 56 zł)

mac burger king lub podobny bar

45 zł (38 zł - 56 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 11,4 zł (7,5 zł - 18,8 zł)

cola pepsi sprite mirinda

11,4 zł (7,5 zł - 18,8 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Jackson, NJ

  1. Mleko 1 litr 5,9 zł (1,6 USD)
  2. Chleb pół kilo 17,8 zł (4,7 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 20 zł (5,5 USD)
  4. Kilo sera 63 zł (16,9 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 9,1 zł (2,4 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 75 zł (20 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 9,5 zł (2,5 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 14,4 zł (3,8 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 64 zł (17 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 59 zł (15,8 USD)
  11. Jabłka (1kg) 26 zł (6,9 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 22 zł (6 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 16 zł (4,3 USD)
  14. Sałata (1 główka) 10,8 zł (2,9 USD)
  15. Kilo białego ryżu 27 zł (7,2 USD)
  16. Pomidory (1kg) 23 zł (6,2 USD)
  17. Banany (1kg) 7,7 zł (2 USD)
  18. Cebula (1kg) 14,2 zł (3,8 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 75 zł (19,9 USD)

ceny w restauracjach w Jackson, NJ

  1. Posiłek w taniej restauracji 113 zł (30 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 488 zł (130 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 45 zł (12 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 30 zł (8 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 38 zł (10 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 11,4 zł (3 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 8,6 zł (2,3 USD)
  8. Kawa cappuccino 21 zł (5,6 USD)

koszty życia w Jackson, NJ

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 364 zł (97 USD)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 622 zł (166 USD)
  3. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 102 tys. zł (27,1 tys. USD)
  4. Benzyna (1 litr) 3,9 zł (1 USD)
  5. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 105 tys. zł (28 tys. USD)
  6. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 653 zł (174 USD)
  7. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 11,5 tys. zł (3,07 tys. USD)
  8. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 263 zł (70 USD)
  9. numb_34 236 zł (63 USD)
  10. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 237 tys. zł (63,3 tys. USD)
  11. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.6%
  12. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 18,8 zł (5 USD)
  13. Taxi 1km (taryfa normalna) 8,2 zł (2,2 USD)
  14. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 113 zł (30 USD)
  15. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 258 zł (69 USD)
  16. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 170 zł (45 USD)

koszty rozrywki w Jackson, NJ

  1. Kino pojedynczy bilet 74 zł (19,8 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

wino

75 zł (45 zł - 100 zł)
200% więcej niż w Polsce

tania restauracja

113 zł (56 zł - 225 zł)
220% więcej niż w Polsce

spodnie jeansy

258 zł (150 zł - 375 zł)
24% mniej niż w Polsce

lokalne piwo

30 zł (23 zł - 45 zł)
110% więcej niż w Polsce

butelka wody

8,6 zł (7,5 zł - 15 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach