Ceny w Jackson, WY

Ostatnia aktualizacja: 16 lipca 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Jackson, WY? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Jackson, WY.

Jackson, WY zmiany cen hikersbay.com
Jackson, WY Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Jackson, WY - jakie są ceny w supermarketach? Jackson, WY - czy koszty życia są wyższe niż w Polsce? Jackson, WY - ile trzeba wydać na rozrywkę, a także ile zapłacimy w restauracjach i knajpach?
Poniżej przeczytasz bieżące zestawienie cen i kosztów w Jackson, WY: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 8 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,74 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 27,4 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 36,5 złotego.


Ceny w Jackson, WY są zdecydowanie wyższe od cen jakie widzimy w Polsce. Produkty żywnościowe i inne podstawowe produkty kosztują drożej niż u nas o 32%. W restauracjach będzie drożej o 150%. Natomiast koszty życia są wyższe w Jackson, WY o 180%. Gdy chcemy wykorzystać wolny czas na rozrywkę lub sport to musimy nastawić się na wydatki większe o 150%.

Czy hotele są drogie w Jackson, WY? Ile zapłacimy za pokój w Jackson, WY?

Średnia cena noclegu w Jackson, WY wynosi 646 zł (177 USD). Koszt pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w Jackson, WY 371 zł (102 USD). 3-gwiazdkowy hotel to koszt około 788 zł (216 USD) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Jackson, WY za mniej więcej 877 zł (240 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Jackson, WY? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Jackson, WY? Poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Jackson, WY, takich jak: mleko, sałata lub banany (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Jackson, WY? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Jackson, WY? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Jackson, WY? Czy jedzenie na mieście w Jackson, WY jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 80 złotych. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 51 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 438 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 51 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 12,2 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Jackson, WY, m.in: mleko, sałata lub banany


A jeśli planujesz wyjazd w dany region świata, to może taniej niż w Jackson, WY będzię w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Jackson, WY - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena wynajem małego mieszkania w centrum 11 tys. zł (9,13 tys. zł - 12,8 tys. zł)

wynajem małego mieszkania w centrum

11 tys. zł (9,13 tys. zł - 12,8 tys. zł)
220% więcej niż w Polsce

cena wynajem dużego mieszkania poza centrum 16,7 tys. zł (14,6 tys. zł - 18,3 tys. zł)

wynajem dużego mieszkania poza centrum

16,7 tys. zł (14,6 tys. zł - 18,3 tys. zł)
280% więcej niż w Polsce

cena banany 6,1 zł

banany

6,1 zł
2.3% mniej niż w Polsce

cena tania restauracja 80 zł (73 zł - 91 zł)

tania restauracja

80 zł (73 zł - 91 zł)
130% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 26 zł (26 zł - 29 zł)

lokalne piwo

26 zł (26 zł - 29 zł)
83% więcej niż w Polsce

cena kawa 26 zł (22 zł - 29 zł)

kawa

26 zł (22 zł - 29 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena butelka wody 9,1 zł (7,3 zł - 11 zł)

butelka wody

9,1 zł (7,3 zł - 11 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 51 zł (47 zł - 55 zł)

mac burger king lub podobny bar

51 zł (47 zł - 55 zł)
70% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 12,2 zł (11 zł - 14,6 zł)

cola pepsi sprite mirinda

12,2 zł (11 zł - 14,6 zł)
67% więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Jackson, WY

  1. Mleko 1 litr 3,9 zł (1,1 USD)
  2. Sałata (1 główka) 8,8 zł (2,4 USD)
  3. Banany (1kg) 6,1 zł (1,7 USD)

ceny w restauracjach w Jackson, WY

  1. Posiłek w taniej restauracji 80 zł (22 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 438 zł (120 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 51 zł (14 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 26 zł (7 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 26 zł (7 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 12,2 zł (3,3 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 9,1 zł (2,5 USD)
  8. Kawa cappuccino 26 zł (7 USD)

koszty życia w Jackson, WY

  1. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 6,02 tys. zł (1,65 tys. USD)
  2. Cena za metr kwadratowy mieszkania w centrum miasta 32,4 tys. zł (8,88 tys. USD)
  3. Cena za metr kwadratowy mieszkania poza centrum 32,4 tys. zł (8,88 tys. USD)
  4. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.7%
  5. Benzyna (1 litr) 3,6 zł (1 USD)
  6. Apartament z jedną sypialnią w centrum miasta 11 tys. zł (3 tys. USD)
  7. Apartament (1 sypialnia) poza centrum 9,25 tys. zł (2,53 tys. USD)
  8. Apartament z trzema sypialniami w centrum miasta 20,1 tys. zł (5,5 tys. USD)
  9. Apartament (3 sypialnie) poza centrum 16,7 tys. zł (4,57 tys. USD)

Jackson, WY koszty życia hikersbay.com
Jackson, WY Koszty Życia

koszty rozrywki w Jackson, WY

  1. Klub Fitness, miesięczna opłata za 1 osobę dorosłą 329 zł (90 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

mac burger king lub podobny bar

51 zł (47 zł - 55 zł)
70% więcej niż w Polsce

wynajem dużego mieszkania poza centrum

16,7 tys. zł (14,6 tys. zł - 18,3 tys. zł)
280% więcej niż w Polsce

wynajem małego mieszkania w centrum

11 tys. zł (9,13 tys. zł - 12,8 tys. zł)
220% więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach