Ceny w Jacksonville, NC

Ostatnia aktualizacja: 16 lipca 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Jacksonville, NC? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Jacksonville, NC.

Jacksonville, NC zmiany cen hikersbay.com
Jacksonville, NC Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Jacksonville, NC - ile zapłacimy w marketach? Jacksonville, NC - jakie są koszty i czy życie jest droższe niż w Polsce? Jacksonville, NC - ile zapłacimy za rozrywkę oraz ile wydamy w restauracjach i barach?
Na tej stronie poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen i kosztów w Jacksonville, NC: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 13 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,75 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 27,5 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 36,4 złotego.


Biorąc pod uwagę różne kategorie kosztów oraz cen, to po zsumowaniu wydatków wychodzi, że trzeba wydać więcej w Jacksonville, NC niż w Polsce. Żywność i podstawowe produkty są droższe średnio o 56%. W restauracjach czy barach zapłacimy więcej o 43%. Z kolei życie jest droższe w Jacksonville, NC o 18%. W przypadku sportu i rozrywki nasze wydatki mogą być większe o 16%.

Czy hotele są drogie w Jacksonville, NC? Ile zapłacimy za pokój w Jacksonville, NC?

Uśredniony koszt noclegu w Jacksonville, NC to 254 zł (70 USD). Cena pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym w Jacksonville, NC to mniej więcej 212 zł (58 USD). 3-gwiazdkowe hotele oferują zakwaterowanie średnio po 279 zł (77 USD) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Jacksonville, NC za mniej więcej 341 zł (94 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Jacksonville, NC? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Jacksonville, NC? Poniżej przeczytasz o aktualnych cenach jedzenia i produktów spożywczych w Jacksonville, NC, takich jak: pierś z kurczaka, mleko, piwo, jaja lub cebula (Ostatnia aktualizacja: 6 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Jacksonville, NC? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Jacksonville, NC? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Jacksonville, NC? Czy jedzenie na mieście w Jacksonville, NC jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 66 złotych. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 64 złote. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 182 złote. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 35 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 8,2 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Jacksonville, NC, m.in: pierś z kurczaka, mleko, piwo, jaja lub cebula


A jeśli plany wyjazdu dotyczą po prostu danego regionu świata, to może wyjdzie taniej niż w Jacksonville, NC w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Jacksonville, NC - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 544 zł (400 zł - 844 zł)

opłaty

544 zł (400 zł - 844 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena internet 262 zł (182 zł - 357 zł)

internet

262 zł (182 zł - 357 zł)
340% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 109 zł (109 zł - 360 zł)

spodnie jeansy

109 zł (109 zł - 360 zł)
68% mniej niż w Polsce

cena zarobki średnio 12 tys. zł

zarobki średnio

12 tys. zł
120% więcej niż w Polsce

cena wynajem dużego mieszkania poza centrum 5,54 tys. zł

wynajem dużego mieszkania poza centrum

5,54 tys. zł
25% więcej niż w Polsce

cena chleb 8 zł (8 zł - 16,4 zł)

chleb

8 zł (8 zł - 16,4 zł)
70% więcej niż w Polsce

cena ser 42 zł (32 zł - 56 zł)

ser

42 zł (32 zł - 56 zł)
21% więcej niż w Polsce

cena ryż 16 zł (4,3 zł - 36 zł)

ryż

16 zł (4,3 zł - 36 zł)
180% więcej niż w Polsce

cena pomidory 15,5 zł (7,3 zł - 23 zł)

pomidory

15,5 zł (7,3 zł - 23 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena banany 5,5 zł (3,6 zł - 8 zł)

banany

5,5 zł (3,6 zł - 8 zł)
13% mniej niż w Polsce

cena wino 51 zł (40 zł - 73 zł)

wino

51 zł (40 zł - 73 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 66 zł (62 zł - 66 zł)

tania restauracja

66 zł (62 zł - 66 zł)
87% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 17,3 zł (10,9 zł - 29 zł)

lokalne piwo

17,3 zł (10,9 zł - 29 zł)
23% więcej niż w Polsce

cena kawa 22 zł (18,2 zł - 29 zł)

kawa

22 zł (18,2 zł - 29 zł)
71% więcej niż w Polsce

cena butelka wody 6,4 zł (5,5 zł - 14,6 zł)

butelka wody

6,4 zł (5,5 zł - 14,6 zł)
10% więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 64 zł (55 zł - 73 zł)

mac burger king lub podobny bar

64 zł (55 zł - 73 zł)
110% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 8,2 zł (7,2 zł - 14,6 zł)

cola pepsi sprite mirinda

8,2 zł (7,2 zł - 14,6 zł)
12% więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Jacksonville, NC

  1. Mleko 1 litr 3,2 zł (0,88 USD)
  2. Chleb pół kilo 8 zł (2,2 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 13,3 zł (3,7 USD)
  4. Kilo sera 42 zł (11,6 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 8,4 zł (2,3 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 51 zł (14 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 6,3 zł (1,7 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 7,8 zł (2,1 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 33 zł (9 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 25 zł (6,8 USD)
  11. Jabłka (1kg) 8 zł (2,2 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 10,1 zł (2,8 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 8,3 zł (2,3 USD)
  14. Sałata (1 główka) 6,3 zł (1,7 USD)
  15. Kilo białego ryżu 16 zł (4,4 USD)
  16. Pomidory (1kg) 15,5 zł (4,3 USD)
  17. Banany (1kg) 5,5 zł (1,5 USD)
  18. Cebula (1kg) 11,6 zł (3,2 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 58 zł (16 USD)

ceny w restauracjach w Jacksonville, NC

  1. Posiłek w taniej restauracji 66 zł (18 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 182 zł (50 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 64 zł (17,5 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 17,3 zł (4,8 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 22 zł (6 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 8,2 zł (2,3 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 6,4 zł (1,8 USD)
  8. Kawa cappuccino 22 zł (6 USD)

koszty życia w Jacksonville, NC

  1. Benzyna (1 litr) 3 zł (0,82 USD)
  2. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 127 tys. zł (35 tys. USD)
  3. Apartament z trzema sypialniami w centrum miasta 5,82 tys. zł (1,6 tys. USD)
  4. Apartament (3 sypialnie) poza centrum 5,54 tys. zł (1,52 tys. USD)
  5. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 544 zł (149 USD)
  6. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 262 zł (72 USD)
  7. numb_34 156 zł (43 USD)
  8. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 109 zł (30 USD)
  9. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 146 zł (40 USD)
  10. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 291 zł (80 USD)
  11. 1 para męskich skórzanych butów 273 zł (75 USD)
  12. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 95,9 tys. zł (26,3 tys. USD)
  13. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 2,62 tys. zł (720 USD)
  14. Cena za metr kwadratowy mieszkania w centrum miasta 6,82 tys. zł (1,87 tys. USD)
  15. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 67,9 tys. zł (18,7 tys. USD)
  16. Cena za metr kwadratowy mieszkania poza centrum 33,2 tys. zł (9,12 tys. USD)
  17. Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 12 tys. zł (3,31 tys. USD)
  18. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.5%
  19. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 9,1 zł (2,5 USD)
  20. Taxi 1km (taryfa normalna) 4,7 zł (1,3 USD)
  21. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 73 zł (20 USD)

Jacksonville, NC koszty życia hikersbay.com
Jacksonville, NC Koszty Życia

koszty rozrywki w Jacksonville, NC

  1. Klub Fitness, miesięczna opłata za 1 osobę dorosłą 136 zł (38 USD)
  2. Kino pojedynczy bilet 44 zł (12 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

lokalne piwo

17,3 zł (10,9 zł - 29 zł)
23% więcej niż w Polsce

kawa

22 zł (18,2 zł - 29 zł)
71% więcej niż w Polsce

tania restauracja

66 zł (62 zł - 66 zł)
87% więcej niż w Polsce

chleb

8 zł (8 zł - 16,4 zł)
70% więcej niż w Polsce

wynajem dużego mieszkania poza centrum

5,54 tys. zł
25% więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach