Ceny w Janesville, WI

Ostatnia aktualizacja: 16 lipca 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Janesville, WI? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Janesville, WI.

Janesville, WI zmiany cen hikersbay.com
Janesville, WI Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Janesville, WI - ile zapłacimy w marketach? Janesville, WI - jakie są koszty i czy życie jest droższe niż w Polsce? Janesville, WI - ile zapłacimy za rozrywkę oraz ile wydamy w restauracjach i barach?
Na tej stronie poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen i kosztów w Janesville, WI: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 22 godziny temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,73 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 27,3 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 36,6 złotego.


W Janesville, WI jest sporo drożej niż w Polsce. Żywność i podstawowe produkty są droższe średnio o 85%. W restauracjach czy barach zapłacimy więcej o 42%. Z kolei życie jest droższe w Janesville, WI o 57%. W przypadku sportu i rozrywki nasze wydatki mogą być większe o 75%.

Czy hotele są drogie w Janesville, WI? Ile zapłacimy za pokój w Janesville, WI?

Uśredniony koszt noclegu w Janesville, WI to 251 zł (69 USD). Cena pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym w Janesville, WI to mniej więcej 212 zł (58 USD). 3-gwiazdkowe hotele oferują zakwaterowanie średnio po 271 zł (74 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Janesville, WI? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Janesville, WI? Poniżej przeczytasz o aktualnych cenach jedzenia i produktów spożywczych w Janesville, WI, takich jak: papierosy, mleko, jabłka, banany lub sałata (Ostatnia aktualizacja: 5 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Janesville, WI? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Janesville, WI? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Janesville, WI? Czy jedzenie na mieście w Janesville, WI jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 68 złotych. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 41 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 219 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 14,6 złotego (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 8 złotych.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Janesville, WI, m.in: papierosy, mleko, jabłka, banany lub sałata


A jeśli plany wyjazdu dotyczą po prostu danego regionu świata, to może wyjdzie taniej niż w Janesville, WI w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Janesville, WI - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 574 zł (389 zł - 956 zł)

opłaty

574 zł (389 zł - 956 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena internet 222 zł (146 zł - 366 zł)

internet

222 zł (146 zł - 366 zł)
270% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 219 zł (146 zł - 329 zł)

spodnie jeansy

219 zł (146 zł - 329 zł)
35% mniej niż w Polsce

cena zarobki średnio 13,8 tys. zł

zarobki średnio

13,8 tys. zł
160% więcej niż w Polsce

cena wynajem dużego mieszkania poza centrum 4,57 tys. zł

wynajem dużego mieszkania poza centrum

4,57 tys. zł
3.6% więcej niż w Polsce

cena chleb 8 zł (5,2 zł - 24 zł)

chleb

8 zł (5,2 zł - 24 zł)
69% więcej niż w Polsce

cena ser 61 zł (32 zł - 97 zł)

ser

61 zł (32 zł - 97 zł)
74% więcej niż w Polsce

cena ryż 22 zł (8,1 zł - 40 zł)

ryż

22 zł (8,1 zł - 40 zł)
290% więcej niż w Polsce

cena pomidory 17,3 zł (8,1 zł - 32 zł)

pomidory

17,3 zł (8,1 zł - 32 zł)
64% więcej niż w Polsce

cena banany 7,2 zł (4,8 zł - 16,1 zł)

banany

7,2 zł (4,8 zł - 16,1 zł)
15% więcej niż w Polsce

cena wino 53 zł (33 zł - 73 zł)

wino

53 zł (33 zł - 73 zł)
110% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 68 zł (55 zł - 139 zł)

tania restauracja

68 zł (55 zł - 139 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 7,3 zł (7,3 zł - 37 zł)

lokalne piwo

7,3 zł (7,3 zł - 37 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena kawa 11 zł (11 zł - 26 zł)

kawa

11 zł (11 zł - 26 zł)
14% mniej niż w Polsce

cena butelka wody 8,5 zł (7,3 zł - 14,6 zł)

butelka wody

8,5 zł (7,3 zł - 14,6 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 41 zł (37 zł - 55 zł)

mac burger king lub podobny bar

41 zł (37 zł - 55 zł)
36% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 8 zł (7,3 zł - 14,6 zł)

cola pepsi sprite mirinda

8 zł (7,3 zł - 14,6 zł)
10% więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Janesville, WI

  1. Mleko 1 litr 4,1 zł (1,1 USD)
  2. Chleb pół kilo 8 zł (2,2 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 14,6 zł (4 USD)
  4. Kilo sera 61 zł (16,6 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 9 zł (2,5 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 53 zł (14,5 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 8,1 zł (2,2 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 15,7 zł (4,3 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 37 zł (10 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 37 zł (10 USD)
  11. Jabłka (1kg) 22 zł (6 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 18,8 zł (5,1 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 10 zł (2,7 USD)
  14. Sałata (1 główka) 8,1 zł (2,2 USD)
  15. Kilo białego ryżu 22 zł (6 USD)
  16. Pomidory (1kg) 17,3 zł (4,7 USD)
  17. Banany (1kg) 7,2 zł (2 USD)
  18. Cebula (1kg) 10,6 zł (2,9 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 40 zł (11 USD)

ceny w restauracjach w Janesville, WI

  1. Posiłek w taniej restauracji 68 zł (18,5 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 219 zł (60 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 41 zł (11,2 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 7,3 zł (2 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 22 zł (6 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 8 zł (2,2 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 8,5 zł (2,3 USD)
  8. Kawa cappuccino 11 zł (3 USD)

koszty życia w Janesville, WI

  1. Karnet miesięczny (standardowa cena) 219 zł (60 USD)
  2. Benzyna (1 litr) 4,1 zł (1,1 USD)
  3. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 137 tys. zł (37,4 tys. USD)
  4. Apartament (1 sypialnia) poza centrum 2,93 tys. zł (800 USD)
  5. Apartament z trzema sypialniami w centrum miasta 4,57 tys. zł (1,25 tys. USD)
  6. Apartament (3 sypialnie) poza centrum 4,57 tys. zł (1,25 tys. USD)
  7. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 574 zł (157 USD)
  8. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 222 zł (61 USD)
  9. numb_34 209 zł (57 USD)
  10. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 219 zł (60 USD)
  11. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 197 zł (54 USD)
  12. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 352 zł (96 USD)
  13. 1 para męskich skórzanych butów 463 zł (127 USD)
  14. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 99,5 tys. zł (27,2 tys. USD)
  15. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 7,93 tys. zł (2,17 tys. USD)
  16. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 166 tys. zł (45,5 tys. USD)
  17. Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 13,8 tys. zł (3,78 tys. USD)
  18. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.6%
  19. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 11,9 zł (3,3 USD)
  20. Taxi 1km (taryfa normalna) 5,1 zł (1,4 USD)
  21. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 91 zł (25 USD)

koszty rozrywki w Janesville, WI

  1. Kino pojedynczy bilet 48 zł (13 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

zarobki średnio

13,8 tys. zł
160% więcej niż w Polsce

tania restauracja

68 zł (55 zł - 139 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

spodnie jeansy

219 zł (146 zł - 329 zł)
35% mniej niż w Polsce

butelka wody

8,5 zł (7,3 zł - 14,6 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

kawa

11 zł (11 zł - 26 zł)
14% mniej niż w Polsce

ser

61 zł (32 zł - 97 zł)
74% więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach