Ceny w Jeffersonville, IN

Ostatnia aktualizacja: 16 lipca 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Jeffersonville, IN? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Jeffersonville, IN.

Jeffersonville, IN zmiany cen hikersbay.com
Jeffersonville, IN Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Jeffersonville, IN - jakie są ceny w supermarketach? Jeffersonville, IN - czy koszty życia są wyższe niż w Polsce? Jeffersonville, IN - ile trzeba wydać na rozrywkę, a także ile zapłacimy w restauracjach i knajpach?
Poniżej przeczytasz bieżące zestawienie cen i kosztów w Jeffersonville, IN: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 7 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,74 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 27,4 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 36,5 złotego.


Sumując różne wydatki, można stwierdzić, że ogólnie jest drożej w Jeffersonville, IN niż w Polsce. Produkty żywnościowe i inne podstawowe produkty kosztują drożej niż u nas o 72%. W restauracjach będzie drożej o 30%. Natomiast koszty życia są wyższe w Jeffersonville, IN o 57%. W przypadku gdybyśmy chcieli uprawiać sport czy wyjść się rozerwać to potrzebujemy mniej gotówki niż w Polsce o 8.8%.

Czy hotele są drogie w Jeffersonville, IN? Ile zapłacimy za pokój w Jeffersonville, IN?

Średnia cena noclegu w Jeffersonville, IN wynosi 271 zł (74 USD). Koszt pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w Jeffersonville, IN 206 zł (57 USD). 3-gwiazdkowy hotel to koszt około 284 zł (78 USD) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Jeffersonville, IN za mniej więcej 342 zł (94 USD) Jeśli szukamy najlepszych warunków pobytu, to w hotelach 5-gwiazdkowych, które zapewnią zdecydowanie więcej luksusu - powiniśmy się liczyc z wydatkiem w okolicy 535 zł (146 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Jeffersonville, IN? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Jeffersonville, IN? Poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Jeffersonville, IN, takich jak: pierś z kurczaka, sałata, mleko, papierosy lub pomidory (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Jeffersonville, IN? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Jeffersonville, IN? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Jeffersonville, IN? Czy jedzenie na mieście w Jeffersonville, IN jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 47 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 201 złotych. A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 6,8 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Jeffersonville, IN, m.in: pierś z kurczaka, sałata, mleko, papierosy lub pomidory


A jeśli planujesz wyjazd w dany region świata, to może taniej niż w Jeffersonville, IN będzię w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Jeffersonville, IN - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 639 zł

opłaty

639 zł
39% mniej niż w Polsce

cena internet 183 zł

internet

183 zł
210% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 201 zł

spodnie jeansy

201 zł
o połowę mniej niż w Polsce

cena zarobki średnio 16,6 tys. zł

zarobki średnio

16,6 tys. zł
210% więcej niż w Polsce

cena wynajem małego mieszkania w centrum 2,92 tys. zł

wynajem małego mieszkania w centrum

2,92 tys. zł
14% mniej niż w Polsce

cena wynajem dużego mieszkania poza centrum 5,11 tys. zł (4,75 tys. zł - 5,48 tys. zł)

wynajem dużego mieszkania poza centrum

5,11 tys. zł (4,75 tys. zł - 5,48 tys. zł)
16% więcej niż w Polsce

cena chleb 11 zł (10 zł - 12,1 zł)

chleb

11 zł (10 zł - 12,1 zł)
130% więcej niż w Polsce

cena ryż 12 zł (8 zł - 16 zł)

ryż

12 zł (8 zł - 16 zł)
110% więcej niż w Polsce

cena pomidory 8 zł

pomidory

8 zł
24% mniej niż w Polsce

cena banany 10 zł (3,6 zł - 16,4 zł)

banany

10 zł (3,6 zł - 16,4 zł)
60% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 47 zł (44 zł - 55 zł)

tania restauracja

47 zł (44 zł - 55 zł)
36% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 6,8 zł (6,4 zł - 7,1 zł)

cola pepsi sprite mirinda

6,8 zł (6,4 zł - 7,1 zł)
7.3% mniej niż w Polsce

ceny jedzenia w Jeffersonville, IN

  1. Mleko 1 litr 2,7 zł (0,74 USD)
  2. Chleb pół kilo 11 zł (3 USD)
  3. Jabłka (1kg) 32 zł (8,8 USD)
  4. Paczka papierosów (Marlboro) 33 zł (9 USD)
  5. Sałata (1 główka) 3,7 zł (1 USD)
  6. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 24 zł (6,6 USD)
  7. Kilo białego ryżu 12 zł (3,3 USD)
  8. Pomidory (1kg) 8 zł (2,2 USD)
  9. Banany (1kg) 10 zł (2,7 USD)

ceny w restauracjach w Jeffersonville, IN

  1. Posiłek w taniej restauracji 47 zł (13 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 201 zł (55 USD)
  3. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 6,8 zł (1,9 USD)

koszty życia w Jeffersonville, IN

  1. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 183 zł (50 USD)
  2. Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 16,6 tys. zł (4,54 tys. USD)
  3. Bilet w jedną stronę (lokalny) 7,8 zł (2,1 USD)
  4. Benzyna (1 litr) 3,2 zł (0,87 USD)
  5. Apartament z jedną sypialnią w centrum miasta 2,92 tys. zł (800 USD)
  6. Apartament (1 sypialnia) poza centrum 2,56 tys. zł (700 USD)
  7. Apartament z trzema sypialniami w centrum miasta 6,57 tys. zł (1,8 tys. USD)
  8. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 201 zł (55 USD)
  9. Apartament (3 sypialnie) poza centrum 5,11 tys. zł (1,4 tys. USD)
  10. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 639 zł (175 USD)

Jeffersonville, IN koszty życia hikersbay.com
Jeffersonville, IN Koszty Życia

koszty rozrywki w Jeffersonville, IN

  1. Klub Fitness, miesięczna opłata za 1 osobę dorosłą 91 zł (25 USD)
  2. Kino pojedynczy bilet 51 zł (14 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

internet

183 zł
210% więcej niż w Polsce

banany

10 zł (3,6 zł - 16,4 zł)
60% więcej niż w Polsce

ryż

12 zł (8 zł - 16 zł)
110% więcej niż w Polsce

wynajem małego mieszkania w centrum

2,92 tys. zł
14% mniej niż w Polsce

chleb

11 zł (10 zł - 12,1 zł)
130% więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach