Ceny w Juneau, AK

Ostatnia aktualizacja: 16 kwietnia 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Juneau, AK? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Juneau, AK.

Juneau, AK zmiany cen hikersbay.com
Juneau, AK Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Juneau, AK - ile zapłacimy w marketach? Juneau, AK - jakie są koszty i czy życie jest droższe niż w Polsce? Juneau, AK - ile zapłacimy za rozrywkę oraz ile wydamy w restauracjach i barach?
Na tej stronie poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen i kosztów w Juneau, AK: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 16 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,66 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 26,6 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 37,5 złotego.


W Juneau, AK jest sporo drożej niż w Polsce. Żywność i podstawowe produkty są droższe średnio o 150%. W restauracjach czy barach zapłacimy więcej o 66%. Z kolei życie jest droższe w Juneau, AK o 27%. W przypadku sportu i rozrywki nasze wydatki mogą być większe o 220%.

Czy hotele są drogie w Juneau, AK? Ile zapłacimy za pokój w Juneau, AK?

Uśredniony koszt noclegu w Juneau, AK to 402 zł (107 USD). 3-gwiazdkowe hotele oferują zakwaterowanie średnio po 408 zł (109 USD) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Juneau, AK za mniej więcej 484 zł (129 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Juneau, AK? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Juneau, AK? Poniżej przeczytasz o aktualnych cenach jedzenia i produktów spożywczych w Juneau, AK, takich jak: pomidory, mleko, pierś z kurczaka, zagraniczne piwo lub woda butelkowana (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Juneau, AK? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Juneau, AK? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Juneau, AK? Czy jedzenie na mieście w Juneau, AK jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 69 złotych. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 30 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 285 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 49 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 8,3 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Juneau, AK, m.in: pomidory, mleko, pierś z kurczaka, zagraniczne piwo lub woda butelkowana


A jeśli plany wyjazdu dotyczą po prostu danego regionu świata, to może wyjdzie taniej niż w Juneau, AK w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Juneau, AK - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 796 zł (563 zł - 1,03 tys. zł)

opłaty

796 zł (563 zł - 1,03 tys. zł)
23% mniej niż w Polsce

cena internet 507 zł (450 zł - 600 zł)

internet

507 zł (450 zł - 600 zł)
750% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 263 zł

spodnie jeansy

263 zł
22% mniej niż w Polsce

cena zarobki średnio 15,6 tys. zł

zarobki średnio

15,6 tys. zł
190% więcej niż w Polsce

cena wynajem małego mieszkania w centrum 5,82 tys. zł (4,5 tys. zł - 7,51 tys. zł)

wynajem małego mieszkania w centrum

5,82 tys. zł (4,5 tys. zł - 7,51 tys. zł)
72% więcej niż w Polsce

cena wynajem dużego mieszkania poza centrum 9,18 tys. zł (7,85 tys. zł - 10,3 tys. zł)

wynajem dużego mieszkania poza centrum

9,18 tys. zł (7,85 tys. zł - 10,3 tys. zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena chleb 21 zł (13,1 zł - 25 zł)

chleb

21 zł (13,1 zł - 25 zł)
340% więcej niż w Polsce

cena ryż 25 zł

ryż

25 zł
340% więcej niż w Polsce

cena pomidory 26 zł

pomidory

26 zł
150% więcej niż w Polsce

cena banany 10,7 zł

banany

10,7 zł
70% więcej niż w Polsce

cena wino 53 zł

wino

53 zł
110% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 69 zł (45 zł - 94 zł)

tania restauracja

69 zł (45 zł - 94 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 24 zł (23 zł - 26 zł)

lokalne piwo

24 zł (23 zł - 26 zł)
74% więcej niż w Polsce

cena kawa 13,1 zł (11,3 zł - 15 zł)

kawa

13,1 zł (11,3 zł - 15 zł)
2.6% więcej niż w Polsce

cena butelka wody 5,5 zł (3,8 zł - 7,3 zł)

butelka wody

5,5 zł (3,8 zł - 7,3 zł)
4.3% mniej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 30 zł

mac burger king lub podobny bar

30 zł
Bardzo podobnie jak w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 8,3 zł (7,5 zł - 9 zł)

cola pepsi sprite mirinda

8,3 zł (7,5 zł - 9 zł)
13% więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Juneau, AK

  1. Mleko 1 litr 5,1 zł (1,4 USD)
  2. Chleb pół kilo 21 zł (5,6 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 21 zł (5,5 USD)
  4. Woda butelka półtora litra 11,3 zł (3 USD)
  5. Butelka wina (średnia półka) 53 zł (14 USD)
  6. Lokalne piwo (pół litra) 6,5 zł (1,7 USD)
  7. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 15 zł (4 USD)
  8. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 44 zł (11,8 USD)
  9. Jabłka (1kg) 26 zł (6,9 USD)
  10. Pomarańcze (1kg) 17,4 zł (4,6 USD)
  11. Ziemniaki (1kg) 9,8 zł (2,6 USD)
  12. Sałata (1 główka) 9,8 zł (2,6 USD)
  13. Kilo białego ryżu 25 zł (6,6 USD)
  14. Pomidory (1kg) 26 zł (6,9 USD)
  15. Banany (1kg) 10,7 zł (2,8 USD)
  16. Cebula (1kg) 12,9 zł (3,4 USD)

ceny w restauracjach w Juneau, AK

  1. Posiłek w taniej restauracji 69 zł (18,5 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 285 zł (76 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 30 zł (8 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 24 zł (6,5 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 26 zł (7 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 8,3 zł (2,2 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 5,5 zł (1,5 USD)
  8. Kawa cappuccino 13,1 zł (3,5 USD)

koszty życia w Juneau, AK

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 450 zł (120 USD)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 751 zł (200 USD)
  3. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 131 tys. zł (35 tys. USD)
  4. Bilet w jedną stronę (lokalny) 7,5 zł (2 USD)
  5. Karnet miesięczny (standardowa cena) 113 zł (30 USD)
  6. Benzyna (1 litr) 4,1 zł (1,1 USD)
  7. Apartament z jedną sypialnią w centrum miasta 5,82 tys. zł (1,55 tys. USD)
  8. Apartament (1 sypialnia) poza centrum 4,69 tys. zł (1,25 tys. USD)
  9. Apartament z trzema sypialniami w centrum miasta 10,5 tys. zł (2,79 tys. USD)
  10. Apartament (3 sypialnie) poza centrum 9,18 tys. zł (2,45 tys. USD)
  11. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 796 zł (212 USD)
  12. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 3,33 tys. zł (888 USD)
  13. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 507 zł (135 USD)
  14. numb_34 316 zł (84 USD)
  15. Cena za metr kwadratowy mieszkania w centrum miasta 12 tys. zł (3,19 tys. USD)
  16. Cena za metr kwadratowy mieszkania poza centrum 11 tys. zł (2,92 tys. USD)
  17. Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 15,6 tys. zł (4,16 tys. USD)
  18. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.7%
  19. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 263 zł (70 USD)
  20. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 244 zł (65 USD)

Juneau, AK koszty życia hikersbay.com
Juneau, AK Koszty Życia

koszty rozrywki w Juneau, AK

  1. Klub Fitness, miesięczna opłata za 1 osobę dorosłą 460 zł (123 USD)
  2. Kino pojedynczy bilet 49 zł (13 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

chleb

21 zł (13,1 zł - 25 zł)
340% więcej niż w Polsce

opłaty

796 zł (563 zł - 1,03 tys. zł)
23% mniej niż w Polsce

wino

53 zł
110% więcej niż w Polsce

wynajem dużego mieszkania poza centrum

9,18 tys. zł (7,85 tys. zł - 10,3 tys. zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

ryż

25 zł
340% więcej niż w Polsce

wynajem małego mieszkania w centrum

5,82 tys. zł (4,5 tys. zł - 7,51 tys. zł)
72% więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach