Ceny w Kingman, AZ

Ostatnia aktualizacja: 16 kwietnia 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Kingman, AZ? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Kingman, AZ.

Kingman, AZ zmiany cen hikersbay.com
Kingman, AZ Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Kingman, AZ - ile zapłacimy w marketach? Kingman, AZ - jakie są koszty i czy życie jest droższe niż w Polsce? Kingman, AZ - ile zapłacimy za rozrywkę oraz ile wydamy w restauracjach i barach?
Na tej stronie poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen i kosztów w Kingman, AZ: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 15 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,66 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 26,6 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 37,5 złotego.


Biorąc pod uwagę różne kategorie kosztów oraz cen, to po zsumowaniu wydatków wychodzi, że trzeba wydać więcej w Kingman, AZ niż w Polsce. Żywność i podstawowe produkty są droższe średnio o 45%. W restauracjach czy barach zapłacimy więcej o 12%. Koszty życia i wydatki w Kingman, AZ są porównywalne do kosztów w Polsce. W przypadku sportu i rozrywki nasze wydatki mogą być większe o 35%.

Czy hotele są drogie w Kingman, AZ? Ile zapłacimy za pokój w Kingman, AZ?

Uśredniony koszt noclegu w Kingman, AZ to 244 zł (65 USD). Cena pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym w Kingman, AZ to mniej więcej 182 zł (49 USD). 3-gwiazdkowe hotele oferują zakwaterowanie średnio po 257 zł (69 USD) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Kingman, AZ za mniej więcej 349 zł (93 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Kingman, AZ? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Kingman, AZ? Poniżej przeczytasz o aktualnych cenach jedzenia i produktów spożywczych w Kingman, AZ, takich jak: woda butelkowana, jaja, papierosy, chleb lub pomidory (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Kingman, AZ? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Kingman, AZ? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Kingman, AZ? Czy jedzenie na mieście w Kingman, AZ jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 45 złotych. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 39 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 150 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 45 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 11,2 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Kingman, AZ, m.in: woda butelkowana, jaja, papierosy, chleb lub pomidory


A jeśli plany wyjazdu dotyczą po prostu danego regionu świata, to może wyjdzie taniej niż w Kingman, AZ w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Kingman, AZ - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 706 zł (417 zł - 1,04 tys. zł)

opłaty

706 zł (417 zł - 1,04 tys. zł)
32% mniej niż w Polsce

cena internet 299 zł (169 zł - 597 zł)

internet

299 zł (169 zł - 597 zł)
400% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 159 zł (113 zł - 188 zł)

spodnie jeansy

159 zł (113 zł - 188 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena zarobki średnio 12,4 tys. zł

zarobki średnio

12,4 tys. zł
130% więcej niż w Polsce

cena chleb 9,8 zł (9,8 zł - 23 zł)

chleb

9,8 zł (9,8 zł - 23 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena ser 48 zł (45 zł - 66 zł)

ser

48 zł (45 zł - 66 zł)
37% więcej niż w Polsce

cena ryż 15,1 zł (9,5 zł - 21 zł)

ryż

15,1 zł (9,5 zł - 21 zł)
170% więcej niż w Polsce

cena pomidory 15,7 zł (12,4 zł - 18,9 zł)

pomidory

15,7 zł (12,4 zł - 18,9 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena banany 4,9 zł (4,9 zł - 5,7 zł)

banany

4,9 zł (4,9 zł - 5,7 zł)
22% mniej niż w Polsce

cena wino 39 zł (30 zł - 75 zł)

wino

39 zł (30 zł - 75 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 45 zł (38 zł - 94 zł)

tania restauracja

45 zł (38 zł - 94 zł)
29% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 23 zł (9,4 zł - 68 zł)

lokalne piwo

23 zł (9,4 zł - 68 zł)
61% więcej niż w Polsce

cena kawa 19,2 zł (11,3 zł - 30 zł)

kawa

19,2 zł (11,3 zł - 30 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena butelka wody 5,6 zł (3,8 zł - 11,3 zł)

butelka wody

5,6 zł (3,8 zł - 11,3 zł)
2.7% mniej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 39 zł (33 zł - 68 zł)

mac burger king lub podobny bar

39 zł (33 zł - 68 zł)
31% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 11,2 zł (7,5 zł - 15 zł)

cola pepsi sprite mirinda

11,2 zł (7,5 zł - 15 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Kingman, AZ

  1. Mleko 1 litr 4 zł (1,1 USD)
  2. Chleb pół kilo 9,8 zł (2,6 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 11,2 zł (3 USD)
  4. Kilo sera 48 zł (12,7 USD)
  5. Woda butelka półtora litra NaN zł (NaN USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 39 zł (10,5 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 7,5 zł (2 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 16,4 zł (4,4 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 30 zł (8 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 22 zł (5,9 USD)
  11. Jabłka (1kg) 13,1 zł (3,5 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 8,2 zł (2,2 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 5,5 zł (1,5 USD)
  14. Sałata (1 główka) 3,7 zł (0,99 USD)
  15. Kilo białego ryżu 15,1 zł (4 USD)
  16. Pomidory (1kg) 15,7 zł (4,2 USD)
  17. Banany (1kg) 4,9 zł (1,3 USD)
  18. Cebula (1kg) 14,9 zł (4 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 51 zł (13,6 USD)

ceny w restauracjach w Kingman, AZ

  1. Posiłek w taniej restauracji 45 zł (12 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 150 zł (40 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 39 zł (10,4 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 23 zł (6 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 18,8 zł (5 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 11,2 zł (3 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 5,6 zł (1,5 USD)
  8. Kawa cappuccino 19,2 zł (5,1 USD)

koszty życia w Kingman, AZ

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 318 zł (85 USD)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 793 zł (211 USD)
  3. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 102 tys. zł (27,2 tys. USD)
  4. Benzyna (1 litr) 3,8 zł (1 USD)
  5. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 136 tys. zł (36,1 tys. USD)
  6. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 706 zł (188 USD)
  7. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko NaN zł (NaN USD)
  8. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 299 zł (80 USD)
  9. numb_34 184 zł (49 USD)
  10. Cena za metr kwadratowy mieszkania w centrum miasta 10,3 tys. zł (2,73 tys. USD)
  11. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka NaN zł (NaN USD)
  12. Cena za metr kwadratowy mieszkania poza centrum 10,3 tys. zł (2,73 tys. USD)
  13. Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 12,4 tys. zł (3,3 tys. USD)
  14. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.6%
  15. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie NaN zł (NaN USD)
  16. Taxi 1km (taryfa normalna) NaN zł (NaN USD)
  17. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) NaN zł (NaN USD)
  18. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 159 zł (42 USD)
  19. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 197 zł (53 USD)

koszty rozrywki w Kingman, AZ

  1. Kino pojedynczy bilet 38 zł (10 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

tania restauracja

45 zł (38 zł - 94 zł)
29% więcej niż w Polsce

chleb

9,8 zł (9,8 zł - 23 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

ser

48 zł (45 zł - 66 zł)
37% więcej niż w Polsce

wino

39 zł (30 zł - 75 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

pomidory

15,7 zł (12,4 zł - 18,9 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

mac burger king lub podobny bar

39 zł (33 zł - 68 zł)
31% więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach