Ceny w Lahaina, HI

Ostatnia aktualizacja: 16 kwietnia 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Lahaina, HI? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Lahaina, HI.

Lahaina, HI zmiany cen hikersbay.com
Lahaina, HI Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Lahaina, HI - ile zapłacimy w marketach? Lahaina, HI - jakie są koszty i czy życie jest droższe niż w Polsce? Lahaina, HI - ile zapłacimy za rozrywkę oraz ile wydamy w restauracjach i barach?
Na tej stronie poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen i kosztów w Lahaina, HI: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 17 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,66 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 26,6 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 37,5 złotego.


Czy hotele są drogie w Lahaina, HI? Ile zapłacimy za pokój w Lahaina, HI?

Uśredniony koszt noclegu w Lahaina, HI to 842 zł (224 USD). Cena pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym w Lahaina, HI to mniej więcej 627 zł (167 USD). 3-gwiazdkowe hotele oferują zakwaterowanie średnio po 684 zł (182 USD) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Lahaina, HI za mniej więcej 1,36 tys. zł (361 USD) Jeśli możemy sobie pozwolić na więcej luksusu to w przypadku hoteli z 5 gwiazdkami zapłacimy w nich za pokój mniej więcej 2,56 tys. zł (683 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Lahaina, HI? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Lahaina, HI? Poniżej przeczytasz o aktualnych cenach jedzenia i produktów spożywczych w Lahaina, HI, takich jak: (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Lahaina, HI? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Lahaina, HI? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Lahaina, HI? Czy jedzenie na mieście w Lahaina, HI jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 94 złote. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 751 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 60 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 7,5 złotego.


A jeśli plany wyjazdu dotyczą po prostu danego regionu świata, to może wyjdzie taniej niż w Lahaina, HI w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Lahaina, HI - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena wynajem małego mieszkania w centrum 6,75 tys. zł

wynajem małego mieszkania w centrum

6,75 tys. zł
dwa razy więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 94 zł

tania restauracja

94 zł
170% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 30 zł

lokalne piwo

30 zł
110% więcej niż w Polsce

cena kawa 11,3 zł

kawa

11,3 zł
12% mniej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 7,5 zł

cola pepsi sprite mirinda

7,5 zł
3% więcej niż w Polsce

ceny w restauracjach w Lahaina, HI

  1. Posiłek w taniej restauracji 94 zł (25 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 751 zł (200 USD)
  3. Kawa cappuccino 11,3 zł (3 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 30 zł (8 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 41 zł (11 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 7,5 zł (2 USD)

koszty życia w Lahaina, HI

  1. Apartament z jedną sypialnią w centrum miasta 6,75 tys. zł (1,8 tys. USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

cola pepsi sprite mirinda

7,5 zł
3% więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach