Ceny w Lake Charles, LA

Ostatnia aktualizacja: 16 kwietnia 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Lake Charles, LA? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Lake Charles, LA.

Lake Charles, LA zmiany cen hikersbay.com
Lake Charles, LA Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Lake Charles, LA - ile zapłacimy w marketach? Lake Charles, LA - jakie są koszty i czy życie jest droższe niż w Polsce? Lake Charles, LA - ile zapłacimy za rozrywkę oraz ile wydamy w restauracjach i barach?
Na tej stronie poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen i kosztów w Lake Charles, LA: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 16 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,66 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 26,6 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 37,5 złotego.


Biorąc pod uwagę różne kategorie kosztów oraz cen, to po zsumowaniu wydatków wychodzi, że trzeba wydać więcej w Lake Charles, LA niż w Polsce. Żywność i podstawowe produkty są droższe średnio o 87%. W restauracjach czy barach zapłacimy więcej o 93%. Koszty życia i wydatki w Lake Charles, LA są porównywalne do kosztów w Polsce. Gdy chcemy aktywnie spędzić czas czy się rozerwać to zapłacimy mniej niż w Polsce o 7.5%.

Czy hotele są drogie w Lake Charles, LA? Ile zapłacimy za pokój w Lake Charles, LA?

Uśredniony koszt noclegu w Lake Charles, LA to 420 zł (112 USD). Cena pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym w Lake Charles, LA to mniej więcej 328 zł (87 USD). 3-gwiazdkowe hotele oferują zakwaterowanie średnio po 478 zł (127 USD) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Lake Charles, LA za mniej więcej 493 zł (131 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Lake Charles, LA? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Lake Charles, LA? Poniżej przeczytasz o aktualnych cenach jedzenia i produktów spożywczych w Lake Charles, LA, takich jak: mleko, sałata, papierosy, ser lub woda butelkowana (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Lake Charles, LA? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Lake Charles, LA? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Lake Charles, LA? Czy jedzenie na mieście w Lake Charles, LA jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 84 złote. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 38 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 338 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 38 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 6,2 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Lake Charles, LA, m.in: mleko, sałata, papierosy, ser lub woda butelkowana


A jeśli plany wyjazdu dotyczą po prostu danego regionu świata, to może wyjdzie taniej niż w Lake Charles, LA w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Lake Charles, LA - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 671 zł (375 zł - 1,13 tys. zł)

opłaty

671 zł (375 zł - 1,13 tys. zł)
35% mniej niż w Polsce

cena internet 225 zł (188 zł - 349 zł)

internet

225 zł (188 zł - 349 zł)
280% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 178 zł (94 zł - 300 zł)

spodnie jeansy

178 zł (94 zł - 300 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena zarobki średnio 15,9 tys. zł

zarobki średnio

15,9 tys. zł
200% więcej niż w Polsce

cena wynajem małego mieszkania w centrum 3,94 tys. zł

wynajem małego mieszkania w centrum

3,94 tys. zł
17% więcej niż w Polsce

cena wynajem dużego mieszkania poza centrum 5,25 tys. zł

wynajem dużego mieszkania poza centrum

5,25 tys. zł
19% więcej niż w Polsce

cena chleb 14 zł (8,8 zł - 21 zł)

chleb

14 zł (8,8 zł - 21 zł)
200% więcej niż w Polsce

cena ser 58 zł (25 zł - 99 zł)

ser

58 zł (25 zł - 99 zł)
68% więcej niż w Polsce

cena ryż 19 zł (6,2 zł - 25 zł)

ryż

19 zł (6,2 zł - 25 zł)
230% więcej niż w Polsce

cena pomidory 19,7 zł (11,5 zł - 29 zł)

pomidory

19,7 zł (11,5 zł - 29 zł)
86% więcej niż w Polsce

cena banany 4,9 zł (4,9 zł - 16,5 zł)

banany

4,9 zł (4,9 zł - 16,5 zł)
22% mniej niż w Polsce

cena wino 59 zł (38 zł - 68 zł)

wino

59 zł (38 zł - 68 zł)
140% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 84 zł (56 zł - 188 zł)

tania restauracja

84 zł (56 zł - 188 zł)
140% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 18,8 zł (11,3 zł - 26 zł)

lokalne piwo

18,8 zł (11,3 zł - 26 zł)
34% więcej niż w Polsce

cena kawa 16,6 zł (6,9 zł - 26 zł)

kawa

16,6 zł (6,9 zł - 26 zł)
30% więcej niż w Polsce

cena butelka wody 9,4 zł (7,5 zł - 15 zł)

butelka wody

9,4 zł (7,5 zł - 15 zł)
62% więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 38 zł (38 zł - 45 zł)

mac burger king lub podobny bar

38 zł (38 zł - 45 zł)
25% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 6,2 zł (6,2 zł - 15 zł)

cola pepsi sprite mirinda

6,2 zł (6,2 zł - 15 zł)
15% mniej niż w Polsce

ceny jedzenia w Lake Charles, LA

  1. Mleko 1 litr 4,7 zł (1,3 USD)
  2. Chleb pół kilo 14 zł (3,7 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 11 zł (2,9 USD)
  4. Kilo sera 58 zł (15,6 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 9,3 zł (2,5 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 59 zł (15,8 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 6,5 zł (1,7 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 14,1 zł (3,8 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 30 zł (8 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 53 zł (14,1 USD)
  11. Jabłka (1kg) 16,5 zł (4,4 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 7,4 zł (2 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 12,3 zł (3,3 USD)
  14. Sałata (1 główka) 7,9 zł (2,1 USD)
  15. Kilo białego ryżu 19 zł (5,1 USD)
  16. Pomidory (1kg) 19,7 zł (5,2 USD)
  17. Banany (1kg) 4,9 zł (1,3 USD)
  18. Cebula (1kg) 8,2 zł (2,2 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 63 zł (16,7 USD)

ceny w restauracjach w Lake Charles, LA

  1. Posiłek w taniej restauracji 84 zł (23 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 338 zł (90 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 38 zł (10 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 18,8 zł (5 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 26 zł (7 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 6,2 zł (1,7 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 9,4 zł (2,5 USD)
  8. Kawa cappuccino 16,6 zł (4,4 USD)

koszty życia w Lake Charles, LA

  1. Benzyna (1 litr) 3,1 zł (0,82 USD)
  2. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 138 tys. zł (36,9 tys. USD)
  3. Apartament z jedną sypialnią w centrum miasta 3,94 tys. zł (1,05 tys. USD)
  4. Apartament (1 sypialnia) poza centrum 3,75 tys. zł (1 tys. USD)
  5. Apartament z trzema sypialniami w centrum miasta 6 tys. zł (1,6 tys. USD)
  6. Apartament (3 sypialnie) poza centrum 5,25 tys. zł (1,4 tys. USD)
  7. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 671 zł (179 USD)
  8. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 225 zł (60 USD)
  9. numb_34 172 zł (46 USD)
  10. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 178 zł (48 USD)
  11. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 127 zł (34 USD)
  12. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 300 zł (80 USD)
  13. 1 para męskich skórzanych butów 375 zł (100 USD)
  14. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 103 tys. zł (27,5 tys. USD)
  15. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 5,92 tys. zł (1,58 tys. USD)
  16. Cena za metr kwadratowy mieszkania w centrum miasta 5,13 tys. zł (1,37 tys. USD)
  17. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 38,4 tys. zł (10,2 tys. USD)
  18. Cena za metr kwadratowy mieszkania poza centrum 5,13 tys. zł (1,37 tys. USD)
  19. Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 15,9 tys. zł (4,25 tys. USD)
  20. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.6%
  21. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 13,1 zł (3,5 USD)
  22. Taxi 1km (taryfa normalna) 5,6 zł (1,5 USD)
  23. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 131 zł (35 USD)

Lake Charles, LA koszty życia hikersbay.com
Lake Charles, LA Koszty Życia

koszty rozrywki w Lake Charles, LA

  1. Klub Fitness, miesięczna opłata za 1 osobę dorosłą 120 zł (32 USD)
  2. Wynajem kortu do tenisa (1 godzina w Weekend) 53 zł (14 USD)
  3. Kino pojedynczy bilet 43 zł (11,5 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

mac burger king lub podobny bar

38 zł (38 zł - 45 zł)
25% więcej niż w Polsce

wino

59 zł (38 zł - 68 zł)
140% więcej niż w Polsce

wynajem dużego mieszkania poza centrum

5,25 tys. zł
19% więcej niż w Polsce

zarobki średnio

15,9 tys. zł
200% więcej niż w Polsce

butelka wody

9,4 zł (7,5 zł - 15 zł)
62% więcej niż w Polsce

chleb

14 zł (8,8 zł - 21 zł)
200% więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach