Ceny w Lake Elsinore, CA

Ostatnia aktualizacja: 16 lipca 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Lake Elsinore, CA? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Lake Elsinore, CA.

Lake Elsinore, CA zmiany cen hikersbay.com
Lake Elsinore, CA Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Lake Elsinore, CA - jakie są ceny w supermarketach? Lake Elsinore, CA - czy koszty życia są wyższe niż w Polsce? Lake Elsinore, CA - ile trzeba wydać na rozrywkę, a także ile zapłacimy w restauracjach i knajpach?
Poniżej przeczytasz bieżące zestawienie cen i kosztów w Lake Elsinore, CA: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 13 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,75 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 27,5 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 36,4 złotego.


Ceny w Lake Elsinore, CA są zdecydowanie wyższe od cen jakie widzimy w Polsce. Produkty żywnościowe i inne podstawowe produkty kosztują drożej niż u nas o 86%. W restauracjach będzie drożej o 100%. Natomiast koszty życia są wyższe w Lake Elsinore, CA o 8.1%. Gdy chcemy wykorzystać wolny czas na rozrywkę lub sport to musimy nastawić się na wydatki większe o 140%.

Czy hotele są drogie w Lake Elsinore, CA? Ile zapłacimy za pokój w Lake Elsinore, CA?

Średnia cena noclegu w Lake Elsinore, CA wynosi 269 zł (74 USD). Koszt pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w Lake Elsinore, CA 272 zł (75 USD). 3-gwiazdkowy hotel to koszt około 287 zł (79 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Lake Elsinore, CA? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Lake Elsinore, CA? Poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Lake Elsinore, CA, takich jak: ser, mięso wołowe, wino, sałata lub zagraniczne piwo (Ostatnia aktualizacja: 6 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Lake Elsinore, CA? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Lake Elsinore, CA? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Lake Elsinore, CA? Czy jedzenie na mieście w Lake Elsinore, CA jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 80 złotych. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 44 złote. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 318 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 58 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 10,8 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Lake Elsinore, CA, m.in: ser, mięso wołowe, wino, sałata lub zagraniczne piwo


A jeśli planujesz wyjazd w dany region świata, to może taniej niż w Lake Elsinore, CA będzię w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Lake Elsinore, CA - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 1,27 tys. zł (799 zł - 2 tys. zł)

opłaty

1,27 tys. zł (799 zł - 2 tys. zł)
23% więcej niż w Polsce

cena internet 106 zł (106 zł - 429 zł)

internet

106 zł (106 zł - 429 zł)
78% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 223 zł (146 zł - 364 zł)

spodnie jeansy

223 zł (146 zł - 364 zł)
34% mniej niż w Polsce

cena chleb 12 zł (8 zł - 20 zł)

chleb

12 zł (8 zł - 20 zł)
150% więcej niż w Polsce

cena ser 49 zł (32 zł - 96 zł)

ser

49 zł (32 zł - 96 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena ryż 16,2 zł (8 zł - 24 zł)

ryż

16,2 zł (8 zł - 24 zł)
190% więcej niż w Polsce

cena pomidory 16 zł (8 zł - 24 zł)

pomidory

16 zł (8 zł - 24 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena banany 6,7 zł (4,7 zł - 14,4 zł)

banany

6,7 zł (4,7 zł - 14,4 zł)
6.5% więcej niż w Polsce

cena wino 55 zł (29 zł - 146 zł)

wino

55 zł (29 zł - 146 zł)
120% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 80 zł (45 zł - 182 zł)

tania restauracja

80 zł (45 zł - 182 zł)
130% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 29 zł (18,2 zł - 40 zł)

lokalne piwo

29 zł (18,2 zł - 40 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena kawa 21 zł (14,6 zł - 29 zł)

kawa

21 zł (14,6 zł - 29 zł)
60% więcej niż w Polsce

cena butelka wody 9,5 zł (7,3 zł - 14,6 zł)

butelka wody

9,5 zł (7,3 zł - 14,6 zł)
63% więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 44 zł (36 zł - 55 zł)

mac burger king lub podobny bar

44 zł (36 zł - 55 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 10,8 zł (7,3 zł - 16,4 zł)

cola pepsi sprite mirinda

10,8 zł (7,3 zł - 16,4 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Lake Elsinore, CA

  1. Mleko 1 litr 4,3 zł (1,2 USD)
  2. Chleb pół kilo 12 zł (3,3 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 14,8 zł (4,1 USD)
  4. Kilo sera 49 zł (13,4 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 8,7 zł (2,4 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 55 zł (15 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 7,2 zł (2 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 10,9 zł (3 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 29 zł (8 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 50 zł (13,6 USD)
  11. Jabłka (1kg) 17,8 zł (4,9 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 11,7 zł (3,2 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 8 zł (2,2 USD)
  14. Sałata (1 główka) 7,5 zł (2,1 USD)
  15. Kilo białego ryżu 16,2 zł (4,5 USD)
  16. Pomidory (1kg) 16 zł (4,4 USD)
  17. Banany (1kg) 6,7 zł (1,8 USD)
  18. Cebula (1kg) 8 zł (2,2 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 71 zł (19,4 USD)

ceny w restauracjach w Lake Elsinore, CA

  1. Posiłek w taniej restauracji 80 zł (22 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 318 zł (88 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 44 zł (12 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 29 zł (8 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 33 zł (9 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 10,8 zł (3 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 9,5 zł (2,6 USD)
  8. Kawa cappuccino 21 zł (5,6 USD)

koszty życia w Lake Elsinore, CA

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 350 zł (96 USD)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 499 zł (137 USD)
  3. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 96,5 tys. zł (26,5 tys. USD)
  4. Benzyna (1 litr) 5 zł (1,4 USD)
  5. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 109 tys. zł (30 tys. USD)
  6. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 1,27 tys. zł (350 USD)
  7. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 6,24 tys. zł (1,71 tys. USD)
  8. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 106 zł (29 USD)
  9. numb_34 257 zł (71 USD)
  10. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 66,7 tys. zł (18,3 tys. USD)
  11. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.6%
  12. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 27 zł (7,5 USD)
  13. Taxi 1km (taryfa normalna) 6,8 zł (1,9 USD)
  14. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 209 zł (58 USD)
  15. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 223 zł (61 USD)
  16. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 235 zł (65 USD)

koszty rozrywki w Lake Elsinore, CA

  1. Kino pojedynczy bilet 66 zł (18 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

ser

49 zł (32 zł - 96 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

banany

6,7 zł (4,7 zł - 14,4 zł)
6,5% więcej niż w Polsce

kawa

21 zł (14,6 zł - 29 zł)
60% więcej niż w Polsce

tania restauracja

80 zł (45 zł - 182 zł)
130% więcej niż w Polsce

butelka wody

9,5 zł (7,3 zł - 14,6 zł)
63% więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach