Ceny w Lake Forest, CA

Ostatnia aktualizacja: 16 lipca 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Lake Forest, CA? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Lake Forest, CA.

Lake Forest, CA zmiany cen hikersbay.com
Lake Forest, CA Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Jakie są ceny w supermarketach w Lake Forest, CA? Czy koszty życia w Lake Forest, CA są wyższe od tych w Polsce? Lake Forest, CA - ile kosztować będzie nas rozrywka oraz na jakie rachunki nastawić się w pubuch i restauracjach?
Czytaj poniżej o aktualnych kosztach i cenach w Lake Forest, CA: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 19 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,75 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 27,5 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 36,4 złotego.


Ceny w Lake Forest, CA są znacznie wyższe od cen spotykanych w Polsce. Jedzenie i podstawowe produkty są droższe mniej więcej o 100%. Wyjście do restauracji będzie kosztować nas więcej o 120%. A koszt życia jest większy w Lake Forest, CA o 13%. Jeśli chodzi o spędzanie wolnego czasu, rozrywkę i sport to jest drożej o 160%.

Czy hotele są drogie w Lake Forest, CA? Ile zapłacimy za pokój w Lake Forest, CA?

Średni koszt noclegu w Lake Forest, CA to 337 zł (93 USD). Cena za pokój w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w Lake Forest, CA 304 zł (83 USD). W 3-gwiazdkowym hotelu noclegi są średnio po 340 zł (93 USD) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Lake Forest, CA za mniej więcej 595 zł (163 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Lake Forest, CA? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Lake Forest, CA? Na tej stronie znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Lake Forest, CA, takich jak: cebula, chleb, pomarańcze, pierś z kurczaka lub wino (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Lake Forest, CA? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Lake Forest, CA? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Lake Forest, CA? Czy jedzenie na mieście w Lake Forest, CA jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 73 złote. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 44 złote. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 364 złote. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 58 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 10,8 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Lake Forest, CA, m.in: cebula, chleb, pomarańcze, pierś z kurczaka lub wino


W przypadku gdy zastanawiasz się nad wyjazdem i niekoniecznie musi to być konkretny kraj to może koszty będą mniejsze niż w Lake Forest, CA w którymś z pobliskich krajów? Sprawdź ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Lake Forest, CA - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 1,27 tys. zł (546 zł - 1,5 tys. zł)

opłaty

1,27 tys. zł (546 zł - 1,5 tys. zł)
23% więcej niż w Polsce

cena internet 273 zł (200 zł - 309 zł)

internet

273 zł (200 zł - 309 zł)
360% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 223 zł (146 zł - 327 zł)

spodnie jeansy

223 zł (146 zł - 327 zł)
34% mniej niż w Polsce

cena zarobki średnio 24,5 tys. zł

zarobki średnio

24,5 tys. zł
360% więcej niż w Polsce

cena wynajem małego mieszkania w centrum 3,64 tys. zł

wynajem małego mieszkania w centrum

3,64 tys. zł
7.7% więcej niż w Polsce

cena chleb 14,7 zł (8 zł - 20 zł)

chleb

14,7 zł (8 zł - 20 zł)
210% więcej niż w Polsce

cena ser 49 zł (32 zł - 56 zł)

ser

49 zł (32 zł - 56 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena ryż 16,2 zł (7,1 zł - 48 zł)

ryż

16,2 zł (7,1 zł - 48 zł)
190% więcej niż w Polsce

cena pomidory 19 zł (8 zł - 32 zł)

pomidory

19 zł (8 zł - 32 zł)
80% więcej niż w Polsce

cena banany 6,2 zł (4,7 zł - 14,4 zł)

banany

6,2 zł (4,7 zł - 14,4 zł)
Bardzo podobnie jak w Polsce

cena wino 55 zł (29 zł - 73 zł)

wino

55 zł (29 zł - 73 zł)
120% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 73 zł (40 zł - 109 zł)

tania restauracja

73 zł (40 zł - 109 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 29 zł (18,2 zł - 40 zł)

lokalne piwo

29 zł (18,2 zł - 40 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena kawa 21 zł (14,6 zł - 29 zł)

kawa

21 zł (14,6 zł - 29 zł)
60% więcej niż w Polsce

cena butelka wody 9,5 zł (7,3 zł - 14,6 zł)

butelka wody

9,5 zł (7,3 zł - 14,6 zł)
63% więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 44 zł (36 zł - 55 zł)

mac burger king lub podobny bar

44 zł (36 zł - 55 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 10,8 zł (6,4 zł - 16,4 zł)

cola pepsi sprite mirinda

10,8 zł (6,4 zł - 16,4 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Lake Forest, CA

  1. Mleko 1 litr 4,3 zł (1,2 USD)
  2. Chleb pół kilo 14,7 zł (4 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 14,8 zł (4,1 USD)
  4. Kilo sera 49 zł (13,4 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 8,7 zł (2,4 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 55 zł (15 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 7,2 zł (2 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 14,6 zł (4 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 38 zł (10,5 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 50 zł (13,6 USD)
  11. Jabłka (1kg) 19 zł (5,2 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 21 zł (5,7 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 16 zł (4,4 USD)
  14. Sałata (1 główka) 7,5 zł (2,1 USD)
  15. Kilo białego ryżu 16,2 zł (4,5 USD)
  16. Pomidory (1kg) 19 zł (5,2 USD)
  17. Banany (1kg) 6,2 zł (1,7 USD)
  18. Cebula (1kg) 12 zł (3,3 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 71 zł (19,4 USD)

ceny w restauracjach w Lake Forest, CA

  1. Posiłek w taniej restauracji 73 zł (20 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 364 zł (100 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 44 zł (12 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 29 zł (8 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 33 zł (9 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 10,8 zł (3 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 9,5 zł (2,6 USD)
  8. Kawa cappuccino 21 zł (5,6 USD)

koszty życia w Lake Forest, CA

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 379 zł (104 USD)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 499 zł (137 USD)
  3. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 96,5 tys. zł (26,5 tys. USD)
  4. Bilet w jedną stronę (lokalny) 12,7 zł (3,5 USD)
  5. Benzyna (1 litr) 4,8 zł (1,3 USD)
  6. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 104 tys. zł (28,5 tys. USD)
  7. Apartament z jedną sypialnią w centrum miasta 3,64 tys. zł (1 tys. USD)
  8. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 1,27 tys. zł (350 USD)
  9. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 6,23 tys. zł (1,71 tys. USD)
  10. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 273 zł (75 USD)
  11. numb_34 175 zł (48 USD)
  12. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 66,7 tys. zł (18,3 tys. USD)
  13. Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 24,5 tys. zł (6,73 tys. USD)
  14. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.6%
  15. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 18,2 zł (5 USD)
  16. Taxi 1km (taryfa normalna) 6,8 zł (1,9 USD)
  17. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 167 zł (46 USD)
  18. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 223 zł (61 USD)
  19. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 199 zł (55 USD)

Lake Forest, CA koszty życia hikersbay.com
Lake Forest, CA Koszty Życia

koszty rozrywki w Lake Forest, CA

  1. Kino pojedynczy bilet 69 zł (19 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

wynajem małego mieszkania w centrum

3,64 tys. zł
7,7% więcej niż w Polsce

opłaty

1,27 tys. zł (546 zł - 1,5 tys. zł)
23% więcej niż w Polsce

mac burger king lub podobny bar

44 zł (36 zł - 55 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

ser

49 zł (32 zł - 56 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

internet

273 zł (200 zł - 309 zł)
360% więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach