Ceny w Lake Geneva, WI

Ostatnia aktualizacja: 16 lipca 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Lake Geneva, WI? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Lake Geneva, WI.

Lake Geneva, WI zmiany cen hikersbay.com
Lake Geneva, WI Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Lake Geneva, WI - jakie są ceny w supermarketach? Lake Geneva, WI - czy koszty życia są wyższe niż w Polsce? Lake Geneva, WI - ile trzeba wydać na rozrywkę, a także ile zapłacimy w restauracjach i knajpach?
Poniżej przeczytasz bieżące zestawienie cen i kosztów w Lake Geneva, WI: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 14 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,75 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 27,5 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 36,4 złotego.


Ceny w Lake Geneva, WI są zdecydowanie wyższe od cen jakie widzimy w Polsce. Produkty żywnościowe i inne podstawowe produkty kosztują drożej niż u nas o 71%. W restauracjach będzie drożej o 100%. Natomiast koszty życia są wyższe w Lake Geneva, WI o 58%. Gdy chcemy wykorzystać wolny czas na rozrywkę lub sport to musimy nastawić się na wydatki większe o 35%.

Czy hotele są drogie w Lake Geneva, WI? Ile zapłacimy za pokój w Lake Geneva, WI?

Średnia cena noclegu w Lake Geneva, WI wynosi 430 zł (118 USD). Koszt pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w Lake Geneva, WI 329 zł (90 USD). 3-gwiazdkowy hotel to koszt około 539 zł (148 USD) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Lake Geneva, WI za mniej więcej 553 zł (152 USD) Jeśli szukamy najlepszych warunków pobytu, to w hotelach 5-gwiazdkowych, które zapewnią zdecydowanie więcej luksusu - powiniśmy się liczyc z wydatkiem w okolicy 734 zł (202 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Lake Geneva, WI? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Lake Geneva, WI? Poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Lake Geneva, WI, takich jak: pomarańcze, mięso wołowe, cebula, pierś z kurczaka lub pomidory (Ostatnia aktualizacja: wczoraj)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Lake Geneva, WI? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Lake Geneva, WI? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Lake Geneva, WI? Czy jedzenie na mieście w Lake Geneva, WI jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 89 złotych. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 41 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 327 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 55 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 10,7 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Lake Geneva, WI, m.in: pomarańcze, mięso wołowe, cebula, pierś z kurczaka lub pomidory


A jeśli planujesz wyjazd w dany region świata, to może taniej niż w Lake Geneva, WI będzię w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Lake Geneva, WI - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 571 zł (387 zł - 951 zł)

opłaty

571 zł (387 zł - 951 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena internet 182 zł (146 zł - 364 zł)

internet

182 zł (146 zł - 364 zł)
210% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 220 zł (146 zł - 327 zł)

spodnie jeansy

220 zł (146 zł - 327 zł)
35% mniej niż w Polsce

cena zarobki średnio 13,8 tys. zł

zarobki średnio

13,8 tys. zł
160% więcej niż w Polsce

cena wynajem małego mieszkania w centrum 5,46 tys. zł (4,37 tys. zł - 6,55 tys. zł)

wynajem małego mieszkania w centrum

5,46 tys. zł (4,37 tys. zł - 6,55 tys. zł)
62% więcej niż w Polsce

cena wynajem dużego mieszkania poza centrum 5,46 tys. zł

wynajem dużego mieszkania poza centrum

5,46 tys. zł
24% więcej niż w Polsce

cena chleb 9,2 zł (9,2 zł - 24 zł)

chleb

9,2 zł (9,2 zł - 24 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena ser 60 zł (32 zł - 96 zł)

ser

60 zł (32 zł - 96 zł)
73% więcej niż w Polsce

cena ryż 22 zł (8 zł - 40 zł)

ryż

22 zł (8 zł - 40 zł)
280% więcej niż w Polsce

cena pomidory 17,2 zł (8 zł - 32 zł)

pomidory

17,2 zł (8 zł - 32 zł)
63% więcej niż w Polsce

cena banany 7,1 zł (4,7 zł - 16 zł)

banany

7,1 zł (4,7 zł - 16 zł)
14% więcej niż w Polsce

cena wino 47 zł (33 zł - 73 zł)

wino

47 zł (33 zł - 73 zł)
89% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 89 zł (55 zł - 138 zł)

tania restauracja

89 zł (55 zł - 138 zł)
150% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 27 zł (14,6 zł - 36 zł)

lokalne piwo

27 zł (14,6 zł - 36 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena kawa 18,7 zł (13,7 zł - 25 zł)

kawa

18,7 zł (13,7 zł - 25 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena butelka wody 8,4 zł (7,3 zł - 14,6 zł)

butelka wody

8,4 zł (7,3 zł - 14,6 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 41 zł (36 zł - 55 zł)

mac burger king lub podobny bar

41 zł (36 zł - 55 zł)
35% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 10,7 zł (7,3 zł - 14,6 zł)

cola pepsi sprite mirinda

10,7 zł (7,3 zł - 14,6 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Lake Geneva, WI

  1. Mleko 1 litr 3,5 zł (0,97 USD)
  2. Chleb pół kilo 9,2 zł (2,5 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 7,2 zł (2 USD)
  4. Kilo sera 60 zł (16,6 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 9 zł (2,5 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 47 zł (13 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 8 zł (2,2 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 15,6 zł (4,3 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 31 zł (8,5 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 35 zł (9,7 USD)
  11. Jabłka (1kg) 15,2 zł (4,2 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 18,7 zł (5,1 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 9,9 zł (2,7 USD)
  14. Sałata (1 główka) 8,1 zł (2,2 USD)
  15. Kilo białego ryżu 22 zł (6 USD)
  16. Pomidory (1kg) 17,2 zł (4,7 USD)
  17. Banany (1kg) 7,1 zł (2 USD)
  18. Cebula (1kg) 10,5 zł (2,9 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 35 zł (9,7 USD)

ceny w restauracjach w Lake Geneva, WI

  1. Posiłek w taniej restauracji 89 zł (25 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 327 zł (90 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 41 zł (11,2 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 27 zł (7,5 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 29 zł (8 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 10,7 zł (3 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 8,4 zł (2,3 USD)
  8. Kawa cappuccino 18,7 zł (5,1 USD)

koszty życia w Lake Geneva, WI

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 350 zł (96 USD)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 461 zł (127 USD)
  3. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 99 tys. zł (27,2 tys. USD)
  4. Benzyna (1 litr) 3 zł (0,82 USD)
  5. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 136 tys. zł (37,4 tys. USD)
  6. Apartament z jedną sypialnią w centrum miasta 5,46 tys. zł (1,5 tys. USD)
  7. Apartament z trzema sypialniami w centrum miasta 6 tys. zł (1,65 tys. USD)
  8. Apartament (3 sypialnie) poza centrum 5,46 tys. zł (1,5 tys. USD)
  9. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 571 zł (157 USD)
  10. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 7,9 tys. zł (2,17 tys. USD)
  11. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 182 zł (50 USD)
  12. numb_34 208 zł (57 USD)
  13. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 165 tys. zł (45,5 tys. USD)
  14. Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 13,8 tys. zł (3,8 tys. USD)
  15. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.5%
  16. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 11,8 zł (3,3 USD)
  17. Taxi 1km (taryfa normalna) 5,1 zł (1,4 USD)
  18. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 91 zł (25 USD)
  19. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 220 zł (61 USD)
  20. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 196 zł (54 USD)

koszty rozrywki w Lake Geneva, WI

  1. Kino pojedynczy bilet 36 zł (10 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

opłaty

571 zł (387 zł - 951 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

internet

182 zł (146 zł - 364 zł)
210% więcej niż w Polsce

banany

7,1 zł (4,7 zł - 16 zł)
14% więcej niż w Polsce

cola pepsi sprite mirinda

10,7 zł (7,3 zł - 14,6 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

wino

47 zł (33 zł - 73 zł)
89% więcej niż w Polsce

kawa

18,7 zł (13,7 zł - 25 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach