Ceny w Lake Worth, FL

Ostatnia aktualizacja: 16 lipca 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Lake Worth, FL? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Lake Worth, FL.

Lake Worth, FL zmiany cen hikersbay.com
Lake Worth, FL Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Jakie są ceny w supermarketach w Lake Worth, FL? Czy koszty życia w Lake Worth, FL są wyższe od tych w Polsce? Lake Worth, FL - ile kosztować będzie nas rozrywka oraz na jakie rachunki nastawić się w pubuch i restauracjach?
Czytaj poniżej o aktualnych kosztach i cenach w Lake Worth, FL: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 13 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,75 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 27,5 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 36,4 złotego.


Ceny w Lake Worth, FL są znacznie wyższe od cen spotykanych w Polsce. Jedzenie i podstawowe produkty są droższe mniej więcej o 93%. Wyjście do restauracji będzie kosztować nas więcej o 75%. A koszt życia jest większy w Lake Worth, FL o 48%. Jeśli chodzi o spędzanie wolnego czasu, rozrywkę i sport to jest drożej o 100%.

Czy hotele są drogie w Lake Worth, FL? Ile zapłacimy za pokój w Lake Worth, FL?

Średni koszt noclegu w Lake Worth, FL to 651 zł (179 USD). Cena za pokój w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w Lake Worth, FL 314 zł (86 USD). W 3-gwiazdkowym hotelu noclegi są średnio po 490 zł (135 USD) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Lake Worth, FL za mniej więcej 971 zł (267 USD) Nocleg w hotelu 5 gwiazdkowym to wydatek średnio: 2,27 tys. zł (623 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Lake Worth, FL? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Lake Worth, FL? Na tej stronie znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Lake Worth, FL, takich jak: jabłka, wino, pomidory, zagraniczne piwo lub chleb (Ostatnia aktualizacja: 6 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Lake Worth, FL? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Lake Worth, FL? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Lake Worth, FL? Czy jedzenie na mieście w Lake Worth, FL jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 65 złotych. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 33 złote. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 291 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 44 złote (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 9,8 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Lake Worth, FL, m.in: jabłka, wino, pomidory, zagraniczne piwo lub chleb


W przypadku gdy zastanawiasz się nad wyjazdem i niekoniecznie musi to być konkretny kraj to może koszty będą mniejsze niż w Lake Worth, FL w którymś z pobliskich krajów? Sprawdź ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Lake Worth, FL - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 608 zł (437 zł - 1,82 tys. zł)

opłaty

608 zł (437 zł - 1,82 tys. zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena internet 219 zł (164 zł - 257 zł)

internet

219 zł (164 zł - 257 zł)
270% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 182 zł (138 zł - 200 zł)

spodnie jeansy

182 zł (138 zł - 200 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena wynajem dużego mieszkania poza centrum 5,46 tys. zł

wynajem dużego mieszkania poza centrum

5,46 tys. zł
24% więcej niż w Polsce

cena chleb 13,2 zł (6 zł - 18,4 zł)

chleb

13,2 zł (6 zł - 18,4 zł)
180% więcej niż w Polsce

cena ser 71 zł (28 zł - 120 zł)

ser

71 zł (28 zł - 120 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena ryż 16,6 zł (5,6 zł - 40 zł)

ryż

16,6 zł (5,6 zł - 40 zł)
190% więcej niż w Polsce

cena pomidory 18,7 zł (10,8 zł - 24 zł)

pomidory

18,7 zł (10,8 zł - 24 zł)
77% więcej niż w Polsce

cena banany 5,7 zł (4 zł - 7,9 zł)

banany

5,7 zł (4 zł - 7,9 zł)
8.6% mniej niż w Polsce

cena wino 47 zł (40 zł - 55 zł)

wino

47 zł (40 zł - 55 zł)
89% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 65 zł (55 zł - 109 zł)

tania restauracja

65 zł (55 zł - 109 zł)
87% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 22 zł (14,6 zł - 29 zł)

lokalne piwo

22 zł (14,6 zł - 29 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena kawa 19,4 zł (10,9 zł - 33 zł)

kawa

19,4 zł (10,9 zł - 33 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena butelka wody 6,8 zł (4,7 zł - 12,7 zł)

butelka wody

6,8 zł (4,7 zł - 12,7 zł)
17% więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 33 zł (29 zł - 55 zł)

mac burger king lub podobny bar

33 zł (29 zł - 55 zł)
9.2% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 9,8 zł (4,5 zł - 10,9 zł)

cola pepsi sprite mirinda

9,8 zł (4,5 zł - 10,9 zł)
34% więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Lake Worth, FL

  1. Mleko 1 litr 4,3 zł (1,2 USD)
  2. Chleb pół kilo 13,2 zł (3,6 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 19 zł (5,2 USD)
  4. Kilo sera 71 zł (19,5 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 6,3 zł (1,7 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 47 zł (13 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 6,3 zł (1,7 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 10,9 zł (3 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 24 zł (6,5 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 44 zł (12,1 USD)
  11. Jabłka (1kg) 18,3 zł (5 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 23 zł (6,4 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 4 zł (1,1 USD)
  14. Sałata (1 główka) 9,3 zł (2,6 USD)
  15. Kilo białego ryżu 16,6 zł (4,6 USD)
  16. Pomidory (1kg) 18,7 zł (5,1 USD)
  17. Banany (1kg) 5,7 zł (1,6 USD)
  18. Cebula (1kg) 16,8 zł (4,6 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 58 zł (16 USD)

ceny w restauracjach w Lake Worth, FL

  1. Posiłek w taniej restauracji 65 zł (18 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 291 zł (80 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 33 zł (9 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 22 zł (6 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 25 zł (7 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 9,8 zł (2,7 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 6,8 zł (1,9 USD)
  8. Kawa cappuccino 19,4 zł (5,3 USD)

koszty życia w Lake Worth, FL

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 319 zł (88 USD)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 364 zł (100 USD)
  3. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 106 tys. zł (29 tys. USD)
  4. Bilet w jedną stronę (lokalny) 7,3 zł (2 USD)
  5. Karnet miesięczny (standardowa cena) 255 zł (70 USD)
  6. Benzyna (1 litr) 3,2 zł (0,89 USD)
  7. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 131 tys. zł (36,1 tys. USD)
  8. Apartament z trzema sypialniami w centrum miasta 8,01 tys. zł (2,2 tys. USD)
  9. Apartament (3 sypialnie) poza centrum 5,46 tys. zł (1,5 tys. USD)
  10. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 608 zł (167 USD)
  11. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 3,06 tys. zł (840 USD)
  12. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 219 zł (60 USD)
  13. numb_34 156 zł (43 USD)
  14. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 146 tys. zł (40 tys. USD)
  15. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.6%
  16. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 9,1 zł (2,5 USD)
  17. Taxi 1km (taryfa normalna) NaN zł (NaN USD)
  18. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) NaN zł (NaN USD)
  19. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 182 zł (50 USD)
  20. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 91 zł (25 USD)

Lake Worth, FL koszty życia hikersbay.com
Lake Worth, FL Koszty Życia

koszty rozrywki w Lake Worth, FL

  1. Kino pojedynczy bilet 55 zł (15 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

pomidory

18,7 zł (10,8 zł - 24 zł)
77% więcej niż w Polsce

butelka wody

6,8 zł (4,7 zł - 12,7 zł)
17% więcej niż w Polsce

cola pepsi sprite mirinda

9,8 zł (4,5 zł - 10,9 zł)
34% więcej niż w Polsce

ser

71 zł (28 zł - 120 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

spodnie jeansy

182 zł (138 zł - 200 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

chleb

13,2 zł (6 zł - 18,4 zł)
180% więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach