Ceny w Lancaster, CA

Ostatnia aktualizacja: 16 lipca 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Lancaster, CA? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Lancaster, CA.

Lancaster, CA zmiany cen hikersbay.com
Lancaster, CA Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Lancaster, CA - jakie są ceny w supermarketach? Lancaster, CA - czy koszty życia są wyższe niż w Polsce? Lancaster, CA - ile trzeba wydać na rozrywkę, a także ile zapłacimy w restauracjach i knajpach?
Poniżej przeczytasz bieżące zestawienie cen i kosztów w Lancaster, CA: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 11 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,75 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 27,5 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 36,4 złotego.


Sumując różne wydatki, można stwierdzić, że ogólnie jest drożej w Lancaster, CA niż w Polsce. Produkty żywnościowe i inne podstawowe produkty kosztują drożej niż u nas o 41%. W restauracjach będzie drożej o 80%. Natomiast koszty życia są wyższe w Lancaster, CA o 54%. Za rozrywkę i sport zapłacimy podobną kwotę do tego co zapłacilibyśmy w Polsce

Czy hotele są drogie w Lancaster, CA? Ile zapłacimy za pokój w Lancaster, CA?

Średnia cena noclegu w Lancaster, CA wynosi 379 zł (104 USD). Koszt pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w Lancaster, CA 408 zł (112 USD). 3-gwiazdkowy hotel to koszt około 461 zł (127 USD) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Lancaster, CA za mniej więcej 622 zł (171 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Lancaster, CA? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Lancaster, CA? Poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Lancaster, CA, takich jak: cebula, pomarańcze, woda butelkowana, mleko lub ziemniaki (Ostatnia aktualizacja: 6 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Lancaster, CA? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Lancaster, CA? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Lancaster, CA? Czy jedzenie na mieście w Lancaster, CA jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 64 złote. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 41 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 291 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 47 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 7,9 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Lancaster, CA, m.in: cebula, pomarańcze, woda butelkowana, mleko lub ziemniaki


A jeśli planujesz wyjazd w dany region świata, to może taniej niż w Lancaster, CA będzię w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Lancaster, CA - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 819 zł

opłaty

819 zł
21% mniej niż w Polsce

cena internet 318 zł (237 zł - 400 zł)

internet

318 zł (237 zł - 400 zł)
440% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 191 zł (182 zł - 200 zł)

spodnie jeansy

191 zł (182 zł - 200 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena zarobki średnio 15,6 tys. zł

zarobki średnio

15,6 tys. zł
190% więcej niż w Polsce

cena wynajem małego mieszkania w centrum 8,39 tys. zł (5,86 tys. zł - 10,9 tys. zł)

wynajem małego mieszkania w centrum

8,39 tys. zł (5,86 tys. zł - 10,9 tys. zł)
150% więcej niż w Polsce

cena wynajem dużego mieszkania poza centrum 9,1 tys. zł

wynajem dużego mieszkania poza centrum

9,1 tys. zł
dwa razy więcej niż w Polsce

cena chleb 20 zł

chleb

20 zł
320% więcej niż w Polsce

cena ser 36 zł (16 zł - 56 zł)

ser

36 zł (16 zł - 56 zł)
3.8% więcej niż w Polsce

cena ryż 8 zł

ryż

8 zł
o połowę więcej niż w Polsce

cena pomidory 3,6 zł

pomidory

3,6 zł
66% mniej niż w Polsce

cena banany 6,4 zł

banany

6,4 zł
2.5% więcej niż w Polsce

cena wino 40 zł (36 zł - 44 zł)

wino

40 zł (36 zł - 44 zł)
60% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 64 zł (51 zł - 73 zł)

tania restauracja

64 zł (51 zł - 73 zł)
82% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 24 zł (22 zł - 25 zł)

lokalne piwo

24 zł (22 zł - 25 zł)
69% więcej niż w Polsce

cena kawa 21 zł (15,8 zł - 25 zł)

kawa

21 zł (15,8 zł - 25 zł)
61% więcej niż w Polsce

cena butelka wody 9,1 zł (7,3 zł - 10,9 zł)

butelka wody

9,1 zł (7,3 zł - 10,9 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 41 zł (36 zł - 46 zł)

mac burger king lub podobny bar

41 zł (36 zł - 46 zł)
38% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 7,9 zł (5,5 zł - 10,9 zł)

cola pepsi sprite mirinda

7,9 zł (5,5 zł - 10,9 zł)
8.2% więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Lancaster, CA

  1. Mleko 1 litr 5 zł (1,4 USD)
  2. Chleb pół kilo 20 zł (5,5 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 9,7 zł (2,7 USD)
  4. Kilo sera 36 zł (9,9 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 10,8 zł (3 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 40 zł (11 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 6,3 zł (1,7 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 7,3 zł (2 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 40 zł (11 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 48 zł (13,2 USD)
  11. Jabłka (1kg) 14 zł (3,9 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 8 zł (2,2 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 3,6 zł (1 USD)
  14. Sałata (1 główka) 9,4 zł (2,6 USD)
  15. Kilo białego ryżu 8 zł (2,2 USD)
  16. Pomidory (1kg) 3,6 zł (1 USD)
  17. Banany (1kg) 6,4 zł (1,8 USD)
  18. Cebula (1kg) 5,6 zł (1,5 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 22 zł (6 USD)

ceny w restauracjach w Lancaster, CA

  1. Posiłek w taniej restauracji 64 zł (17,5 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 291 zł (80 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 41 zł (11,4 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 24 zł (6,5 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 29 zł (8 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 7,9 zł (2,2 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 9,1 zł (2,5 USD)
  8. Kawa cappuccino 21 zł (5,7 USD)

koszty życia w Lancaster, CA

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 273 zł (75 USD)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 309 zł (85 USD)
  3. Bilet w jedną stronę (lokalny) 5,5 zł (1,5 USD)
  4. Karnet miesięczny (standardowa cena) 182 zł (50 USD)
  5. Benzyna (1 litr) 4,5 zł (1,2 USD)
  6. Apartament z jedną sypialnią w centrum miasta 8,39 tys. zł (2,3 tys. USD)
  7. Apartament (1 sypialnia) poza centrum 5,28 tys. zł (1,45 tys. USD)
  8. Apartament z trzema sypialniami w centrum miasta 9,1 tys. zł (2,5 tys. USD)
  9. Apartament (3 sypialnie) poza centrum 9,1 tys. zł (2,5 tys. USD)
  10. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 819 zł (225 USD)
  11. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 318 zł (88 USD)
  12. numb_34 156 zł (43 USD)
  13. Cena za metr kwadratowy mieszkania w centrum miasta 11,5 tys. zł (3,16 tys. USD)
  14. Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 15,6 tys. zł (4,29 tys. USD)
  15. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.5%
  16. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 191 zł (53 USD)
  17. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 182 zł (50 USD)

Lancaster, CA koszty życia hikersbay.com
Lancaster, CA Koszty Życia

koszty rozrywki w Lancaster, CA

  1. Klub Fitness, miesięczna opłata za 1 osobę dorosłą 146 zł (40 USD)
  2. Wynajem kortu do tenisa (1 godzina w Weekend) 25 zł (7 USD)
  3. Kino pojedynczy bilet 55 zł (15 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

banany

6,4 zł
2,5% więcej niż w Polsce

opłaty

819 zł
21% mniej niż w Polsce

chleb

20 zł
320% więcej niż w Polsce

wino

40 zł (36 zł - 44 zł)
60% więcej niż w Polsce

internet

318 zł (237 zł - 400 zł)
440% więcej niż w Polsce

kawa

21 zł (15,8 zł - 25 zł)
61% więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach