Ceny w Lebanon, OH

Ostatnia aktualizacja: 16 kwietnia 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Lebanon, OH? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Lebanon, OH.

Lebanon, OH zmiany cen hikersbay.com
Lebanon, OH Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Jakie są ceny w supermarketach w Lebanon, OH? Czy koszty życia w Lebanon, OH są wyższe od tych w Polsce? Lebanon, OH - ile kosztować będzie nas rozrywka oraz na jakie rachunki nastawić się w pubuch i restauracjach?
Czytaj poniżej o aktualnych kosztach i cenach w Lebanon, OH: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 17 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,66 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 26,6 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 37,5 złotego.


Biorąc pod uwagę kilka kategorii cen i kosztów, to jeśli zsumujemy różne wydatki, to możemy powiedzieć, że ceny są wyższe w Lebanon, OH od cen w Polsce. Jedzenie i podstawowe produkty są droższe mniej więcej o 72%. Wyjście do restauracji będzie kosztować nas więcej o 28%. Koszty życia w Lebanon, OH są porównywalne do życia w Polsce. Jeśli chodzi o spędzanie wolnego czasu, rozrywkę i sport to jest drożej o 22%.

Czy hotele są drogie w Lebanon, OH? Ile zapłacimy za pokój w Lebanon, OH?

Średni koszt noclegu w Lebanon, OH to 187 zł (50 USD). Cena za pokój w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w Lebanon, OH 160 zł (43 USD). W 3-gwiazdkowym hotelu noclegi są średnio po 246 zł (65 USD) W 4-gwiazdkowych hotelach przenocujemy w Lebanon, OH za mniej więcej 675 zł (180 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Lebanon, OH? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Lebanon, OH? Na tej stronie znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Lebanon, OH, takich jak: ryż, chleb, ziemniaki, zagraniczne piwo lub piwo (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Lebanon, OH? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Lebanon, OH? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Lebanon, OH? Czy jedzenie na mieście w Lebanon, OH jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 56 złotych. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 34 złote. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 188 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 36 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 7,5 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Lebanon, OH, m.in: ryż, chleb, ziemniaki, zagraniczne piwo lub piwo


W przypadku gdy zastanawiasz się nad wyjazdem i niekoniecznie musi to być konkretny kraj to może koszty będą mniejsze niż w Lebanon, OH w którymś z pobliskich krajów? Sprawdź ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Lebanon, OH - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 1,24 tys. zł (563 zł - 2,06 tys. zł)

opłaty

1,24 tys. zł (563 zł - 2,06 tys. zł)
20% więcej niż w Polsce

cena internet 206 zł (131 zł - 338 zł)

internet

206 zł (131 zł - 338 zł)
250% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 188 zł (82 zł - 281 zł)

spodnie jeansy

188 zł (82 zł - 281 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena wynajem małego mieszkania w centrum 4,13 tys. zł

wynajem małego mieszkania w centrum

4,13 tys. zł
22% więcej niż w Polsce

cena chleb 5,2 zł (5,2 zł - 14,5 zł)

chleb

5,2 zł (5,2 zł - 14,5 zł)
9.5% więcej niż w Polsce

cena ser 54 zł (38 zł - 124 zł)

ser

54 zł (38 zł - 124 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena ryż 17,5 zł (12,4 zł - 23 zł)

ryż

17,5 zł (12,4 zł - 23 zł)
210% więcej niż w Polsce

cena pomidory 14,8 zł (8,3 zł - 21 zł)

pomidory

14,8 zł (8,3 zł - 21 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena banany 3,7 zł (3,7 zł - 10,7 zł)

banany

3,7 zł (3,7 zł - 10,7 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena wino 53 zł (41 zł - 68 zł)

wino

53 zł (41 zł - 68 zł)
110% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 56 zł (45 zł - 113 zł)

tania restauracja

56 zł (45 zł - 113 zł)
61% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 17,8 zł (15 zł - 23 zł)

lokalne piwo

17,8 zł (15 zł - 23 zł)
27% więcej niż w Polsce

cena kawa 20 zł (11,3 zł - 24 zł)

kawa

20 zł (11,3 zł - 24 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena butelka wody 3,8 zł (3,8 zł - 7,5 zł)

butelka wody

3,8 zł (3,8 zł - 7,5 zł)
35% mniej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 34 zł (34 zł - 75 zł)

mac burger king lub podobny bar

34 zł (34 zł - 75 zł)
13% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 7,5 zł (7,5 zł - 11,3 zł)

cola pepsi sprite mirinda

7,5 zł (7,5 zł - 11,3 zł)
3% więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Lebanon, OH

  1. Mleko 1 litr 3 zł (0,79 USD)
  2. Chleb pół kilo 5,2 zł (1,4 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 7,5 zł (2 USD)
  4. Kilo sera 54 zł (14,4 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 6,6 zł (1,8 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 53 zł (14 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 8,2 zł (2,2 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 11,3 zł (3 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 30 zł (8 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 44 zł (11,6 USD)
  11. Jabłka (1kg) 18 zł (4,8 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 10,4 zł (2,8 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 9,4 zł (2,5 USD)
  14. Sałata (1 główka) 8,8 zł (2,3 USD)
  15. Kilo białego ryżu 17,5 zł (4,7 USD)
  16. Pomidory (1kg) 14,8 zł (3,9 USD)
  17. Banany (1kg) 3,7 zł (0,99 USD)
  18. Cebula (1kg) 10,6 zł (2,8 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 69 zł (18,3 USD)

ceny w restauracjach w Lebanon, OH

  1. Posiłek w taniej restauracji 56 zł (15 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 188 zł (50 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 34 zł (9 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 17,8 zł (4,8 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 30 zł (8 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 7,5 zł (2 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 3,8 zł (1 USD)
  8. Kawa cappuccino 20 zł (5,3 USD)

koszty życia w Lebanon, OH

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 244 zł (65 USD)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 669 zł (178 USD)
  3. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 105 tys. zł (28 tys. USD)
  4. Benzyna (1 litr) 3,1 zł (0,82 USD)
  5. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 110 tys. zł (29,3 tys. USD)
  6. Apartament z jedną sypialnią w centrum miasta 4,13 tys. zł (1,1 tys. USD)
  7. Apartament (1 sypialnia) poza centrum 3,56 tys. zł (950 USD)
  8. Apartament z trzema sypialniami w centrum miasta 5,07 tys. zł (1,35 tys. USD)
  9. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 1,24 tys. zł (331 USD)
  10. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 4,38 tys. zł (1,17 tys. USD)
  11. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 206 zł (55 USD)
  12. numb_34 261 zł (70 USD)
  13. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka NaN zł (NaN USD)
  14. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.6%
  15. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 18,8 zł (5 USD)
  16. Taxi 1km (taryfa normalna) NaN zł (NaN USD)
  17. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) NaN zł (NaN USD)
  18. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 188 zł (50 USD)
  19. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 131 zł (35 USD)

koszty rozrywki w Lebanon, OH

  1. Klub Fitness, miesięczna opłata za 1 osobę dorosłą 150 zł (40 USD)
  2. Kino pojedynczy bilet 45 zł (12 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

cola pepsi sprite mirinda

7,5 zł (7,5 zł - 11,3 zł)
3% więcej niż w Polsce

ser

54 zł (38 zł - 124 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

spodnie jeansy

188 zł (82 zł - 281 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

ryż

17,5 zł (12,4 zł - 23 zł)
210% więcej niż w Polsce

butelka wody

3,8 zł (3,8 zł - 7,5 zł)
35% mniej niż w Polsce

opłaty

1,24 tys. zł (563 zł - 2,06 tys. zł)
20% więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach