Ceny w Leesburg, VA

Ostatnia aktualizacja: 16 kwietnia 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Leesburg, VA? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Leesburg, VA.

Leesburg, VA - jakie są ceny w supermarketach? Leesburg, VA - czy koszty życia są wyższe niż w Polsce? Leesburg, VA - ile trzeba wydać na rozrywkę, a także ile zapłacimy w restauracjach i knajpach?
Poniżej przeczytasz bieżące zestawienie cen i kosztów w Leesburg, VA: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 17 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,66 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 26,6 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 37,5 złotego.


Sumując różne wydatki, można stwierdzić, że ogólnie jest drożej w Leesburg, VA niż w Polsce. Produkty żywnościowe i inne podstawowe produkty kosztują drożej niż u nas o 98%. W restauracjach będzie drożej o 42%. Natomiast koszty życia są wyższe w Leesburg, VA o 21%. Gdy chcemy wykorzystać wolny czas na rozrywkę lub sport to musimy nastawić się na wydatki większe o 32%.

Czy w sklepach jest drogo w Leesburg, VA? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Leesburg, VA? Poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Leesburg, VA, takich jak: zagraniczne piwo, cebula, piwo, ziemniaki lub woda butelkowana (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Leesburg, VA? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Leesburg, VA? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Leesburg, VA? Czy jedzenie na mieście w Leesburg, VA jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 49 złotych. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 30 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 235 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 38 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 7,5 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Leesburg, VA, m.in: zagraniczne piwo, cebula, piwo, ziemniaki lub woda butelkowana


A jeśli planujesz wyjazd w dany region świata, to może taniej niż w Leesburg, VA będzię w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Leesburg, VA - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 528 zł (343 zł - 1,31 tys. zł)

opłaty

528 zł (343 zł - 1,31 tys. zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena internet 303 zł (225 zł - 724 zł)

internet

303 zł (225 zł - 724 zł)
410% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 175 zł (131 zł - 244 zł)

spodnie jeansy

175 zł (131 zł - 244 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena zarobki średnio 25 tys. zł

zarobki średnio

25 tys. zł
370% więcej niż w Polsce

cena wynajem małego mieszkania w centrum 6 tys. zł

wynajem małego mieszkania w centrum

6 tys. zł
78% więcej niż w Polsce

cena wynajem dużego mieszkania poza centrum 8,07 tys. zł (6,75 tys. zł - 9,38 tys. zł)

wynajem dużego mieszkania poza centrum

8,07 tys. zł (6,75 tys. zł - 9,38 tys. zł)
83% więcej niż w Polsce

cena chleb 7,8 zł (7,8 zł - 16,5 zł)

chleb

7,8 zł (7,8 zł - 16,5 zł)
66% więcej niż w Polsce

cena ser 58 zł (33 zł - 99 zł)

ser

58 zł (33 zł - 99 zł)
66% więcej niż w Polsce

cena ryż 26 zł (16,5 zł - 33 zł)

ryż

26 zł (16,5 zł - 33 zł)
370% więcej niż w Polsce

cena pomidory 24 zł (8,3 zł - 41 zł)

pomidory

24 zł (8,3 zł - 41 zł)
130% więcej niż w Polsce

cena banany 5,8 zł (4,9 zł - 16,5 zł)

banany

5,8 zł (4,9 zł - 16,5 zł)
7.5% mniej niż w Polsce

cena wino 51 zł (45 zł - 83 zł)

wino

51 zł (45 zł - 83 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 49 zł (46 zł - 94 zł)

tania restauracja

49 zł (46 zł - 94 zł)
39% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 18,8 zł (17,3 zł - 23 zł)

lokalne piwo

18,8 zł (17,3 zł - 23 zł)
34% więcej niż w Polsce

cena kawa 18,1 zł (15 zł - 26 zł)

kawa

18,1 zł (15 zł - 26 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena butelka wody 10,1 zł (7,5 zł - 15 zł)

butelka wody

10,1 zł (7,5 zł - 15 zł)
75% więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 30 zł (30 zł - 45 zł)

mac burger king lub podobny bar

30 zł (30 zł - 45 zł)
Bardzo podobnie jak w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 7,5 zł (7,5 zł - 11,3 zł)

cola pepsi sprite mirinda

7,5 zł (7,5 zł - 11,3 zł)
3% więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Leesburg, VA

  1. Mleko 1 litr 4,1 zł (1,1 USD)
  2. Chleb pół kilo 7,8 zł (2,1 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 17,1 zł (4,6 USD)
  4. Kilo sera 58 zł (15,4 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 10,5 zł (2,8 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 51 zł (13,5 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 6,5 zł (1,7 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 16,3 zł (4,3 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 45 zł (12 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 32 zł (8,6 USD)
  11. Jabłka (1kg) 19,2 zł (5,1 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 28 zł (7,6 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 20 zł (5,4 USD)
  14. Sałata (1 główka) 8,5 zł (2,3 USD)
  15. Kilo białego ryżu 26 zł (7 USD)
  16. Pomidory (1kg) 24 zł (6,5 USD)
  17. Banany (1kg) 5,8 zł (1,5 USD)
  18. Cebula (1kg) 11,6 zł (3,1 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 50 zł (13,2 USD)

ceny w restauracjach w Leesburg, VA

  1. Posiłek w taniej restauracji 49 zł (13 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 235 zł (63 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 30 zł (8 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 18,8 zł (5 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 28 zł (7,5 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 7,5 zł (2 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 10,1 zł (2,7 USD)
  8. Kawa cappuccino 18,1 zł (4,8 USD)

koszty życia w Leesburg, VA

  1. Bilet w jedną stronę (lokalny) 23 zł (6 USD)
  2. Benzyna (1 litr) 3,4 zł (0,9 USD)
  3. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 94,9 tys. zł (25,3 tys. USD)
  4. Apartament z jedną sypialnią w centrum miasta 6 tys. zł (1,6 tys. USD)
  5. Apartament (1 sypialnia) poza centrum 4,88 tys. zł (1,3 tys. USD)
  6. Apartament z trzema sypialniami w centrum miasta 10,7 tys. zł (2,85 tys. USD)
  7. Apartament (3 sypialnie) poza centrum 8,07 tys. zł (2,15 tys. USD)
  8. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 528 zł (141 USD)
  9. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 303 zł (81 USD)
  10. numb_34 167 zł (44 USD)
  11. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 175 zł (47 USD)
  12. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 109 zł (29 USD)
  13. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 314 zł (84 USD)
  14. 1 para męskich skórzanych butów 413 zł (110 USD)
  15. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 109 tys. zł (29,1 tys. USD)
  16. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 4,82 tys. zł (1,28 tys. USD)
  17. Cena za metr kwadratowy mieszkania w centrum miasta 14,8 tys. zł (3,95 tys. USD)
  18. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 93,8 tys. zł (25 tys. USD)
  19. Cena za metr kwadratowy mieszkania poza centrum 11,3 tys. zł (3,01 tys. USD)
  20. Średnie miesięczne wynagrodzenie netto (po opodatkowaniu) 25 tys. zł (6,67 tys. USD)
  21. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.6%
  22. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 6,8 zł (1,8 USD)
  23. Taxi 1km (taryfa normalna) 5,1 zł (1,4 USD)
  24. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 90 zł (24 USD)

koszty rozrywki w Leesburg, VA

  1. Klub Fitness, miesięczna opłata za 1 osobę dorosłą 131 zł (35 USD)
  2. Wynajem kortu do tenisa (1 godzina w Weekend) 120 zł (32 USD)
  3. Kino pojedynczy bilet 56 zł (15 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

zarobki średnio

25 tys. zł
370% więcej niż w Polsce

pomidory

24 zł (8,3 zł - 41 zł)
130% więcej niż w Polsce

wynajem małego mieszkania w centrum

6 tys. zł
78% więcej niż w Polsce

ryż

26 zł (16,5 zł - 33 zł)
370% więcej niż w Polsce

mac burger king lub podobny bar

30 zł (30 zł - 45 zł)
Bardzo podobnie jak w Polsce

banany

5,8 zł (4,9 zł - 16,5 zł)
7,5% mniej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach