Ceny w Leggett, CA

Ostatnia aktualizacja: 16 lipca 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Leggett, CA? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Leggett, CA.

Leggett, CA zmiany cen hikersbay.com
Leggett, CA Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Jakie są ceny w supermarketach w Leggett, CA? Czy koszty życia w Leggett, CA są wyższe od tych w Polsce? Leggett, CA - ile kosztować będzie nas rozrywka oraz na jakie rachunki nastawić się w pubuch i restauracjach?
Czytaj poniżej o aktualnych kosztach i cenach w Leggett, CA: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 8 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,74 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 27,4 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 36,5 złotego.


Ceny w Leggett, CA są znacznie wyższe od cen spotykanych w Polsce. Jedzenie i podstawowe produkty są droższe mniej więcej o 130%. Wyjście do restauracji będzie kosztować nas więcej o 190%. A koszt życia jest większy w Leggett, CA o 27%. Jeśli chodzi o spędzanie wolnego czasu, rozrywkę i sport to jest drożej o 130%.

Czy w sklepach jest drogo w Leggett, CA? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Leggett, CA? Na tej stronie znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Leggett, CA, takich jak: mleko, cebula, pierś z kurczaka, papierosy lub wino (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Leggett, CA? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Leggett, CA? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Leggett, CA? Czy jedzenie na mieście w Leggett, CA jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 110 złotych. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 51 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 529 złotych. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 57 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 9,5 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Leggett, CA, m.in: mleko, cebula, pierś z kurczaka, papierosy lub wino


W przypadku gdy zastanawiasz się nad wyjazdem i niekoniecznie musi to być konkretny kraj to może koszty będą mniejsze niż w Leggett, CA w którymś z pobliskich krajów? Sprawdź ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Leggett, CA - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 1,48 tys. zł (1,32 tys. zł - 1,69 tys. zł)

opłaty

1,48 tys. zł (1,32 tys. zł - 1,69 tys. zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena internet 226 zł (146 zł - 329 zł)

internet

226 zł (146 zł - 329 zł)
280% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 252 zł (183 zł - 329 zł)

spodnie jeansy

252 zł (183 zł - 329 zł)
25% mniej niż w Polsce

cena chleb 19,9 zł (16,1 zł - 24 zł)

chleb

19,9 zł (16,1 zł - 24 zł)
320% więcej niż w Polsce

cena ser 88 zł (48 zł - 153 zł)

ser

88 zł (48 zł - 153 zł)
150% więcej niż w Polsce

cena ryż 20 zł (10,1 zł - 56 zł)

ryż

20 zł (10,1 zł - 56 zł)
260% więcej niż w Polsce

cena pomidory 21 zł (16,1 zł - 34 zł)

pomidory

21 zł (16,1 zł - 34 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena banany 10,8 zł (8 zł - 22 zł)

banany

10,8 zł (8 zł - 22 zł)
72% więcej niż w Polsce

cena wino 44 zł (33 zł - 80 zł)

wino

44 zł (33 zł - 80 zł)
75% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 110 zł (58 zł - 237 zł)

tania restauracja

110 zł (58 zł - 237 zł)
210% więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 28 zł (22 zł - 33 zł)

lokalne piwo

28 zł (22 zł - 33 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena kawa 18,5 zł (14,6 zł - 24 zł)

kawa

18,5 zł (14,6 zł - 24 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena butelka wody 8,1 zł (7,3 zł - 11 zł)

butelka wody

8,1 zł (7,3 zł - 11 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 51 zł (37 zł - 55 zł)

mac burger king lub podobny bar

51 zł (37 zł - 55 zł)
70% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 9,5 zł (6,9 zł - 14,6 zł)

cola pepsi sprite mirinda

9,5 zł (6,9 zł - 14,6 zł)
30% więcej niż w Polsce

ceny jedzenia w Leggett, CA

  1. Mleko 1 litr 4,9 zł (1,3 USD)
  2. Chleb pół kilo 19,9 zł (5,5 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 20 zł (5,5 USD)
  4. Kilo sera 88 zł (24 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 9,7 zł (2,7 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 44 zł (12 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 6,3 zł (1,7 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 19,5 zł (5,3 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 43 zł (11,8 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 54 zł (14,9 USD)
  11. Jabłka (1kg) 27 zł (7,4 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 23 zł (6,3 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 15,4 zł (4,2 USD)
  14. Sałata (1 główka) 7,9 zł (2,2 USD)
  15. Kilo białego ryżu 20 zł (5,5 USD)
  16. Pomidory (1kg) 21 zł (5,7 USD)
  17. Banany (1kg) 10,8 zł (3 USD)
  18. Cebula (1kg) 13,1 zł (3,6 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 62 zł (16,9 USD)

ceny w restauracjach w Leggett, CA

  1. Posiłek w taniej restauracji 110 zł (30 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 529 zł (145 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 51 zł (14 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 28 zł (7,8 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 29 zł (8 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 9,5 zł (2,6 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 8,1 zł (2,2 USD)
  8. Kawa cappuccino 18,5 zł (5,1 USD)

koszty życia w Leggett, CA

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 406 zł (111 USD)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 534 zł (146 USD)
  3. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 95 tys. zł (26 tys. USD)
  4. Benzyna (1 litr) 4,8 zł (1,3 USD)
  5. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 85,9 tys. zł (23,5 tys. USD)
  6. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 1,48 tys. zł (406 USD)
  7. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 10 tys. zł (2,74 tys. USD)
  8. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 226 zł (62 USD)
  9. numb_34 210 zł (58 USD)
  10. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka 138 tys. zł (37,8 tys. USD)
  11. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.6%
  12. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 12,8 zł (3,5 USD)
  13. Taxi 1km (taryfa normalna) 8,8 zł (2,4 USD)
  14. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 146 zł (40 USD)
  15. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 252 zł (69 USD)
  16. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 201 zł (55 USD)

koszty rozrywki w Leggett, CA

  1. Kino pojedynczy bilet 62 zł (17 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

wino

44 zł (33 zł - 80 zł)
75% więcej niż w Polsce

ser

88 zł (48 zł - 153 zł)
150% więcej niż w Polsce

tania restauracja

110 zł (58 zł - 237 zł)
210% więcej niż w Polsce

kawa

18,5 zł (14,6 zł - 24 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

lokalne piwo

28 zł (22 zł - 33 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

internet

226 zł (146 zł - 329 zł)
280% więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach