Ceny w Lexington, NE

Ostatnia aktualizacja: 16 lipca 2025

Ile wydasz w restauracjach i barach? Czy jedzenie poza domem jest drogie w Lexington, NE? Poniżej zobaczysz nasze podziały i porównania cen i wydatków w Lexington, NE.

Lexington, NE zmiany cen hikersbay.com
Lexington, NE Ceny Jedzenia & Ceny W Restauracjach

Lexington, NE - jakie są ceny w supermarketach? Lexington, NE - czy koszty życia są wyższe niż w Polsce? Lexington, NE - ile trzeba wydać na rozrywkę, a także ile zapłacimy w restauracjach i knajpach?
Poniżej przeczytasz bieżące zestawienie cen i kosztów w Lexington, NE: ceny jedzenia, ceny w restauracjach, koszty życia i koszty rozrywki (Ostatnia aktualizacja: dzisiaj 7 godzin temu)

Waluta w Stanach Zjednoczonych: dolar amerykański (USD). Za 10 złotych dostaniesz 2,74 dolara amerykańskiego. Za 100 złotych dostaniesz 27,4 dolara amerykańskiego. A w drugę stronę: Za 10 dolarów amerykańskich dostaniesz 36,5 złotego.


Ceny w Lexington, NE są zdecydowanie wyższe od cen jakie widzimy w Polsce. Produkty żywnościowe i inne podstawowe produkty kosztują drożej niż u nas o 90%. W restauracjach będzie drożej o 31%. Z kolei koszt życia i opłaty w Lexington, NE są podobne do wydatków jakie ponosimy w Polsce. Gdy chcemy wykorzystać wolny czas na rozrywkę lub sport to musimy nastawić się na wydatki większe o 100%.

Czy hotele są drogie w Lexington, NE? Ile zapłacimy za pokój w Lexington, NE?

Średnia cena noclegu w Lexington, NE wynosi 226 zł (62 USD). Koszt pokoju w hotelu 2-gwiazdkowym wynosi w Lexington, NE 224 zł (61 USD). 3-gwiazdkowy hotel to koszt około 232 zł (64 USD)


Czy w sklepach jest drogo w Lexington, NE? Czy zapłacę dużo za zakupy spożywcze w Lexington, NE? Poniżej znajdziesz aktualne zestawienie cen produktów spożywczych w Lexington, NE, takich jak: piwo, papierosy, ser, ziemniaki lub pierś z kurczaka (Ostatnia aktualizacja: 3 dni temu)

Czy można tanio stołować się w restauracjach w Lexington, NE? Jakie są ceny w niedrogich knajpach w Lexington, NE? Ile będę musiał wydać dziennie, gdy będę jadł tylko w fastfoodach w Lexington, NE? Czy jedzenie na mieście w Lexington, NE jest droższe niż w Polsce?

Jeśli szukamy niedrogiego miejsca, aby zjeść, to w taniej restauracji powinniśmy zapłacić około 55 złotych. Z braku czasu i aby nie wydać za dużo pieniędzy można też wybrać się na fastfoody, koszt zestawu (kanapka, frytki i jakiś napój gazowany) to mniej więcej 37 złotych. A gdy możemy sobie pozwolić na wyjście do restauracji, to za posiłek składający się z trzech dań musimy nastawić się, że zapłacimy około 192 złote. A jak mamy ochotę jeszcze na piwo, albo dwa, to trzeba doliczyć: 37 złotych (cena za 2 butelki). A jeśli wolimy colę, fantę, sprite czy podobny napój gazowany, to za małą butelkę trzeba wydać około 7,1 złotego.
Niżej znajdziesz pełne zestawienie z cenami w Lexington, NE, m.in: piwo, papierosy, ser, ziemniaki lub pierś z kurczaka


A jeśli planujesz wyjazd w dany region świata, to może taniej niż w Lexington, NE będzię w krajach w pobliżu? Zobacz ceny w: Kanadzie, Bahamach, Belize, Kubie i Kajmanach.

Lexington, NE - porównanie wybranych cen z cenami w Polsce:

cena opłaty 450 zł (365 zł - 486 zł)

opłaty

450 zł (365 zł - 486 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena internet 258 zł (146 zł - 372 zł)

internet

258 zł (146 zł - 372 zł)
340% więcej niż w Polsce

cena spodnie jeansy 161 zł (91 zł - 219 zł)

spodnie jeansy

161 zł (91 zł - 219 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

cena chleb 16 zł (8 zł - 20 zł)

chleb

16 zł (8 zł - 20 zł)
240% więcej niż w Polsce

cena ser 44 zł (40 zł - 52 zł)

ser

44 zł (40 zł - 52 zł)
27% więcej niż w Polsce

cena ryż 14,8 zł (12,1 zł - 20 zł)

ryż

14,8 zł (12,1 zł - 20 zł)
160% więcej niż w Polsce

cena pomidory 22 zł (10,5 zł - 26 zł)

pomidory

22 zł (10,5 zł - 26 zł)
dwa razy więcej niż w Polsce

cena banany 7,8 zł (2,3 zł - 16,1 zł)

banany

7,8 zł (2,3 zł - 16,1 zł)
24% więcej niż w Polsce

cena wino 55 zł (47 zł - 62 zł)

wino

55 zł (47 zł - 62 zł)
120% więcej niż w Polsce

cena tania restauracja 55 zł (26 zł - 91 zł)

tania restauracja

55 zł (26 zł - 91 zł)
o połowę więcej niż w Polsce

cena lokalne piwo 18,3 zł (14,6 zł - 22 zł)

lokalne piwo

18,3 zł (14,6 zł - 22 zł)
30% więcej niż w Polsce

cena kawa 17,5 zł (11 zł - 22 zł)

kawa

17,5 zł (11 zł - 22 zł)
37% więcej niż w Polsce

cena butelka wody 5,7 zł (3,7 zł - 7,3 zł)

butelka wody

5,7 zł (3,7 zł - 7,3 zł)
1.5% mniej niż w Polsce

cena mac burger king lub podobny bar 37 zł (33 zł - 44 zł)

mac burger king lub podobny bar

37 zł (33 zł - 44 zł)
22% więcej niż w Polsce

cena cola pepsi sprite mirinda 7,1 zł (5,5 zł - 9,1 zł)

cola pepsi sprite mirinda

7,1 zł (5,5 zł - 9,1 zł)
2.4% mniej niż w Polsce

ceny jedzenia w Lexington, NE

  1. Mleko 1 litr 3 zł (0,82 USD)
  2. Chleb pół kilo 16 zł (4,4 USD)
  3. Jaja 12 sztuk 17,3 zł (4,7 USD)
  4. Kilo sera 44 zł (12,1 USD)
  5. Woda butelka półtora litra 6,9 zł (1,9 USD)
  6. Butelka wina (średnia półka) 55 zł (15 USD)
  7. Lokalne piwo (pół litra) 5,7 zł (1,6 USD)
  8. Importowane piwo (mała butelka 0,3) 10,3 zł (2,8 USD)
  9. Paczka papierosów (Marlboro) 36 zł (9,8 USD)
  10. Piersi z kurczaka (bez skóry i bez kości) - (1kg) 43 zł (11,8 USD)
  11. Jabłka (1kg) 16,9 zł (4,6 USD)
  12. Pomarańcze (1kg) 17,6 zł (4,8 USD)
  13. Ziemniaki (1kg) 18,2 zł (5 USD)
  14. Sałata (1 główka) 9,2 zł (2,5 USD)
  15. Kilo białego ryżu 14,8 zł (4 USD)
  16. Pomidory (1kg) 22 zł (6 USD)
  17. Banany (1kg) 7,8 zł (2,1 USD)
  18. Cebula (1kg) 14,2 zł (3,9 USD)
  19. Wołowina (1kg) (lub podobne czerwone mięso) 56 zł (15,3 USD)

ceny w restauracjach w Lexington, NE

  1. Posiłek w taniej restauracji 55 zł (15 USD)
  2. 3-daniowy posiłek dla dwóch osób w średniej klasy restauracji 192 zł (53 USD)
  3. McZestaw w McDonalds (lub w podobnym fastfood) 37 zł (10 USD)
  4. Lokalne piwo beczkowe (pół litra) 18,3 zł (5 USD)
  5. Importowane piwo (butelka 0.33 l) 22 zł (6 USD)
  6. Coca-Cola/Pepsi (butelka 0.33 litra) 7,1 zł (1,9 USD)
  7. Woda (0,33l butelka) 5,7 zł (1,6 USD)
  8. Kawa cappuccino 17,5 zł (4,8 USD)

koszty życia w Lexington, NE

  1. 1 para butów do biegania Nike lub podobne 316 zł (87 USD)
  2. 1 para męskich skórzanych butów 292 zł (80 USD)
  3. Toyota Corolla 1,6l, 97kW Comfort (lub podobny nowy samochód) 94 tys. zł (25,7 tys. USD)
  4. Benzyna (1 litr) 3,1 zł (0,84 USD)
  5. Volkswagen Golf 1.4 90 KW (lub podobny nowy samochód) 138 tys. zł (37,9 tys. USD)
  6. Opłaty (prąd, ogrzewanie, woda, śmieci) na mieszkanie 85m2 450 zł (123 USD)
  7. Zerówki i przedszkola prywatne, miesięcznie na 1 dziecko 2,01 tys. zł (550 USD)
  8. Internet (60 Mbps lub więcej, nieograniczony limit danych, kabel/ADSL) 258 zł (71 USD)
  9. numb_34 176 zł (48 USD)
  10. Międzynarodowa Szkoła podstawowa, corocznie dla 1 dziecka NaN zł (NaN USD)
  11. Kredyt hipoteczny coroczne raty w procentach 6.7%
  12. Taxi rozpoczęcie kursu w normalnej taryfie 20 zł (5,6 USD)
  13. Taxi 1km (taryfa normalna) 8,3 zł (2,3 USD)
  14. Taxi 1 godzina oczekiwania (taryfa normalna) 128 zł (35 USD)
  15. 1 para jeansów (Levis 501 lub podobne) 161 zł (44 USD)
  16. 1 sukienka na lato w sklepach sieciowych (Zara, H&M,...) 97 zł (27 USD)

koszty rozrywki w Lexington, NE

  1. Kino pojedynczy bilet 55 zł (15 USD)

Jakie różnią się ceny w regionach oraz miastach w Stanach Zjednoczonych? Jakie są ceny na wyspach przynależnych do Stanów Zjednoczonych? Zobacz tu: Ceny w regionach, miastach i na wyspach w Stanach Zjednoczonych

Ceny: Oʻahu   Floryda   Kalifornia   Hawaje   Albuquerque, NM   Anchorage, AK   Arlington, VA   Atlanta, GA   Austin, TX   Baltimore, MD   Baton Rouge, LA   Boise, ID   Boston, MA   Buffalo, NY  

Koszty utrzymania w Stanach Zjednoczonych: ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Dowiedz się, jaki jest koszt utrzymania w Stanach Zjednoczonych z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przedstawimy ceny za podróże, jedzenie na mieście, artykuły spożywcze i inne. Ponadto uzyskaj odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące cen i kosztów utrzymania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o różnych cenach? Zobacz poniższe zestawienie:

butelka wody

5,7 zł (3,7 zł - 7,3 zł)
1,5% mniej niż w Polsce

cola pepsi sprite mirinda

7,1 zł (5,5 zł - 9,1 zł)
2,4% mniej niż w Polsce

banany

7,8 zł (2,3 zł - 16,1 zł)
24% więcej niż w Polsce

spodnie jeansy

161 zł (91 zł - 219 zł)
o połowę mniej niż w Polsce

wino

55 zł (47 zł - 62 zł)
120% więcej niż w Polsce

ryż

14,8 zł (12,1 zł - 20 zł)
160% więcej niż w Polsce

Ceny w poszczególnych regionach w Stanach Zjednoczonych

Ceny na wyspach